سناتور. ctq برای پایان دادن به ریاست جمهوری پیشنهاد و پشت بایدن

Category: دیلی بیست Comments: No comments

سناتور. ctq (D-MN) به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در روز دوشنبه پس از شکست به نوبه خود یک فلش موفقیت—یک سوم-پایان محل در کشور اول ابتدایی—به هر پایدار حرکت دموکراتیک نامزدی مسابقه. او در حال برنامه ریزی به تایید معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در یک رویداد در روز دوشنبه یک روز قبل از یک تخته سنگ از ایالات برگزاری انتخابات مقدماتی.

یک دستیار تایید کرد که این سناتور خواهد بود “پرواز به دالاس برای پیوستن به معاون رئیس جمهور بایدن در تجمع امشب که در آن او را به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی او و تایید معاون رئیس جمهور است.” او را شکست این خبر در تماس با کارکنان پیش از آن در روز.

Klobuchar بود که همیشه یک شوت. داشتن موفق به جلب توجه به همان اندازه به عنوان سناتور. برنی ساندرز (I-VT) و یا چندین ردیف بالا رقیب دموکرات مینه سوتا به طور مداوم ثبت نام در پایین تک رقمی در اکثر اوایل دولت و نظر سنجی های ملی. اما او آویزان در مسابقه اولیه طولانی تر از او بهتر شناخته شده سنا همکاران مانند بهداشت ، کامالا هریس (D-CA) و موفق به سرمایه گذاری در یک مبهم آیووا انجمن—که در آن او قرار داده ناامید کننده پنجم—با تعجب سوم-پایان محل در نیوهمپشایر.

پس از دریافت برخی از بزرگترین جمعیت و بیشترین جذب سرمایه در مجموع پس از Feb. 11 اولیه Klobuchar یافت دلیلی برای شخم زدن رو به جلو است. اما او تا حد زیادی رد شده در زیر دو رای گیری در ایالت نوادا و کارولینای جنوبی و با هدف مستقیم برای سه شنبه که در آن بخش عمده ای از نمایندگان هستند تا برای grabs.

او شهرت برای احتیاط ریخته به مبارزات انتخاباتی او ، به عنوان مترقی رقبای ساندرز و بهداشت ، الیزابت وارن (D-MA) تحت فشار قرار دادند برای مدیکر برای همه رایگان و عمومی دانشگاه, شهریه, Klobuchar اغلب در دفاع از او متوسط موقعیت به عنوان سخت عشق صداقت—در زمان با برخی از موفقیت—این ادعا که در حالی که ایده های او را اصلا “مناسب در یک سپر دشنه” آنها “عملی است.” و او خودش را به عنوان یک جایگزین برای این حزب چپ گرا استاندارد مىكردند.

“اگر شما می خواهید یک دموکرات نامزد که می تواند ما چادر بزرگتر که می تواند ما ائتلاف گسترده تر و ما coattails دیگر من می دانم که من و شما برای مبارزه با شما” گفت: Klobuchar پس از او مقام سوم نیوهمپشایر به پایان برسد. “و اگر شما احساس می کنید در گیر افراط و سیاست ما و شما خسته از سر و صدا و بی معنی شما باید یک خانه با من است.”

به عنوان سه شنبه Klobuchar اغلب bragged در مورد او گسترده انتخاباتی موفقیت در مینه سوتا به عنوان اثبات او می تواند برنده شدن در سراسر کشور. او موفق به کسب سه سنا نظر در این دولت بنفش با حاشیه های قابل توجهی از جمله مناطق جمهور تهمت انجام شده در سال 2016 به سوخت مبارزات انتخاباتی او سرود پیروزی “هر جا هر نژاد و در هر زمان.”

اما به عنوان سوپر شنبه loomed وجود دارد نشانه Klobuchar رو یک برنامه به طور بالقوه شرم آور نشان دادن در صفحه اصلی دولت است. در حالی که چندین نظرسنجی نشان داد او با سرب ساندرز—که برنده سوتا 2016 قفقاز با بیش از 20 امتیاز—نزدیک بود ، کلید لیبرالها در دولت مانند Rep. Ilhan عمر انتظارنشسته بودند پشت ساندرز’ پیشنهاد و نشانه ای از قدرت این کمپین برنامه ریزی نهایی خود را قبل از شنبه رالی برای عرصه در خیابان دولت سرمایه است.

در خروج از مسابقه در اوایل Klobuchar می پیوندد یکی از بزرگترین رقبا در حاشیه که در سمت چپ کمتر از 24 ساعت قبل. هنگامی که سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg اعلام کرد یکشنبه شب بود که او تعلیق او پیشنهاد Klobuchar توییتی نظر که مشاهده شد توسط برخی به عنوان پرتاب سایه در هزاره دموکرات.

در طول او yearlong نامزدی Klobuchar شده و نتیجه محور مورد به رای دهندگان شعار رکورد او در سنا و متوسط احساسات به عنوان مرهم برای تلاش سیاسی بار تشدید پلاریزه طبیعت از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. او تکیه سخت در مینه سوتا, ریشه, ریخته گری خودش را به عنوان یک نامزد از “قلب” است که می تواند کمک به دموکرات ها را به مناطق آنها را از دست داده به ناروا در سال 2016.

شناخته شده برای دقت مستقر zingers در بحث مرحله Klobuchar بود در معرض ابتلا به شاخی جوک و داستان در بیخ و بن است که با تاکید بر everywoman درخواست تجدید نظر: اغلب گفته شد داستان از جمع آوری پول از سابق دوست پسر برای او در اوایل مبارزات سیاسی. به ندرت از دست رفته یک لحظه به وصل او دولت خانه او لذت می بردند که او راه اندازی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در مینه سوتا snowstorm—بصری است که برای اولین بار جذب تهمت توجه به او و گفت: داستان اغلب به عنوان یک نقطه افتخار به عنوان او در مورد به رای دهندگان.

اما سناتور قبلا بالا دادستان مینه سوتا بزرگترین شهرستان, یک بار تکان دادن او سخت-در-جنایت گذشته در یک اصلی که در آن مسائل نژادی عدالت شده اند جلو و مرکز. تازه گزارش خود رکورد به خصوص AP بررسی است که دفتر او با استفاده از تاکتیک های مشکوک به قرار دادن یک مرد از پشت میله های زندان برای زندگی مطرح شده سوالات جدید و پر تماس از مینه سوتا مبتنی بر حقوق مدنی گروه به رها کردن. یکشنبه شب برخی از این معترضان مختل Klobuchar رویداد در نزدیکی زادگاه خود در شهرهای دوقلو حومه باعث مبارزات انتخاباتی خود را لغو کنید.

آن را انعکاسی از Klobuchar مبارزه برای گسترش حمایت از او فراتر از سفید میانه رو و لیبرال. در کارولینای جنوبی که در آن او کشیده در سه درصد از آرا برای یک دور ششم محل خروج سنجی نشان می دهد او به دست آورده صفر درصد حمایت از رای دهندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>