سناتور. رند پل (R-KY) بود که تنها سناتور به مخالفت با کروناویروس بسته امداد در ماه گذشته یکشنبه اعلام کرد که او دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

“او احساس خوب است و در قرنطینه” یک اطلاعیه در توییتر خود گفت. “او است که بدون علامت و مورد آزمایش قرار گرفت از فراوانی احتیاط با توجه به گسترده خود را سفر و حوادث است.”

آن اضافه شده, “او انتظار دارد به عقب در سنا پس از دوره قرنطینه به پایان می رسد و ادامه خواهد داد به کار برای مردم کنتاکی در این زمان دشوار است.”

پل, یک پزشک, که دارای یک کنتاکی-صادر پزشکی مجوز تنها سناتور به رای در برابر یک دلار 8.3 میلیارد اضطراری coronavirus بسته است. او همچنین یکی از هشت سناتور که رای دادند در مقابل پرداخت مرخصی استعلاجی در یک محرک لایحه که با گذشت قریب به اتفاق 90-8 رای هفته گذشته است.

“من فکر می کنم که پرداخت مرخصی استعلاجی انگیزه ای برای کسب و کار در واقع اجازه رفتن کارکنان و بیکاری بدتر” پل توضیح داد: به سلامت.

پل اولین سناتور به تست مثبت برای رمان coronavirus. دو نفر دیگر از اعضای کنگره مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز-Balart (R-FL) و بن مکآدامز (D-UT) نیز رفته با مثبت نتایج آزمون.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی این COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus است به خصوص خطرناک برای افراد مبتلا به مشکلات ریوی. در ماه اوت سال 2019 پل تا به حال بخشی از ریه خارج می شود به دلیل آن مجروح شد زمانی که او توسط همسایه اش رنه بوچر در اختلاف بر مراقبت از چمن.

در مارس 2, Paul به نظر می رسد در فاکس نیوز و به عنوان تهدید جهانی از coronavirus.

“در حالی که آن را در سراسر جهان من فکر می کنم وجود دارد اتاق را برای خوش بینی است که این ممکن است چیزی فلات در چند هفته و نه به عنوان بد آن را به عنوان آن ممکن است به تصویر کشیده شده,” او گفت: برای میزبانی نیل Cavuto.

“ما دیده ایم جیب این در سراسر جهان و حتی در ایتالیا و ایران که در آن ما آن را داشته باشد اما هیچ یک از آن است که نزدیک به آنچه در چین آغاز شده.”

سناتور پدر دکتر ران پل, یک پزشک و یک جمهوریخواه سابق کنگره تگزاس. در هفته گذشته نوشت: یک مقاله با عنوان Coronavirus جعل برای جدید دره رودخانه اخبارمحلی خروجی مستقر در ویرجینیا.

“مردم باید از خود بپرسید که آیا این coronavirus ‘اپیدمی’ می تواند یک بزرگ جعل با واقعی خطر بیماری انبوه اغراق شده توسط کسانی که به دنبال سود مالی و یا سیاسی از متعاقب آن وحشت” سناتور پدر نوشت.

همانطور که از یکشنبه بعد از ظهر وجود دارد 30,000 COVID-19 نفر در ایالات متحده و نزدیک به 400 نفر کشته شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im