سنا آغاز دومین روز از مذاکرات عظیم محرک

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سنا مذاکره کنندگان و کاخ سفید در روز شنبه لگد دومین روز از مذاکرات بر سر یک طرح محرک است که می تواند بیش از 2 تریلیون دلار در نظر گرفته شده برای کمک به محدود کردن اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس.

دو طرف موفق به رسیدن به توافق در بسته پس از بیش از 12 ساعت مذاکره در جمعه تقسیم بر مسائل کلیدی مانند این که چگونه به دریافت کمک مالی مستقیم به آمریکایی ها صدمه دیده از بحران.

به عنوان مذاکرات پیشرفت اندازه و دامنه بسته به نظر می رسد به طور پیوسته افزایش می دهد. شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow به خبرنگاران گفت: صبح روز شنبه که این امر به احتمال زیاد بیش از 10 درصد از تولید ناخالص داخلی — در حدود 2 تریلیون دلار. و او گفت: کسب و کارهای کوچک به احتمال زیاد دیدن یک حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) هل دادن سخت برای یک معامله و توافق قانونگذاران و مقامات کاخ سفید هشدار می دهند آنها شروع خواهد شد تهیه پیش نویس لایحه خود را اگر هیچ توافق رسیده است با دموکرات ها و روز شنبه بعد از ظهر. مک کانل می خواهد به طور معمول آهسته در حال حرکت سنا برای تکمیل کار در بسته نجات در روز دوشنبه.

در میان برجسته مسائل کمک برای بیمارستان, یک دولت “صندوق تثبیت” که کمک به دولت های ایالتی با بلندی کمبود درآمد در طول همه گیر و بیمه بیکاری. دموکرات ها در حال هل دادن برای کارگران خود را برای دیدن کامل دستمزد جبران می شود در حالی که جمهوری خواهان استدلال می کنند که سازمان های دولتی نیست و باید این ظرفیت برای پاسخگویی به این تقاضا است.

کاخ سفید قانونی مدیر امور اریک Ueland گفت شنبه که شده است وجود دارد “بسیاری از پیشرفت های بزرگ در هر دو حزب در اساس بین جمهوری خواهان و دموکرات” اما اذعان تفاوت در بیمه بیکاری.

“ما برخی از ویژگی های چالش” Ueland گفت. “من امیدوار هستم که ما را در درک بیشتر در مورد بیکاری قطعه امروز.”

دموکرات ها نیز خواستار گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی. اما تا کنون وجود ندارد به نظر می رسد بسیار اشتها در میان جمهوری خواهان برای ایده.

سنا تحت فشار قرار دادند از طریق خانه را بسته در اوایل این هفته که شامل جدید پرداخت مرخصی استعلاجی مقررات. در حالی که سنا تصویب اندازه گیری در یک 90-8 رای مک کانل تا به حال خود را متقاعد کند حزبی به حمایت از آن و قول داد برای رسیدگی به کاستی ها در این, جدید, سوم بسته محرک.

بحث آمده پس از حمله داعش معرفی $1 تریلیون بسته شنبه برای نجات اقتصاد با ارائه کمک به افراد و کسب و کارهای کوچک و صنایع. تحت توافق پیشنهاد افراد و خانواده ها را دریافت 1200 $و $2,400 مستقیم پرداخت های نقدی بر اساس درآمد خود را. اما برخی از جمهوریخواهان از جمله سنسور. جاش هاولی (Mo.) و میت رامنی (یوتا) می گویند این پیشنهاد ساختار — به عنوان نوشته شده است — جریمه کاهش درآمد آمریکایی ها که درآمد مشمول مالیات. هالی یک اصلاحیه برای رسیدگی به این موضوع و جمهوری خواه مجلس سنا دستیاران به نظر می رسد باز به مذاکره.

در علاوه بر این به طور مستقیم پرداخت نقدی و جمهوریخواهان در حال هل دادن برای $300 میلیارد دلار در دولت فدرال تضمین وام به کسب و کارهای کوچک و $200 میلیارد دلار به صورت وام به آمار صنایع. مشاوران نیز بحث در مورد اضافه کردن پول بیشتر برای واجد شرایط صنایع بسته است.

حزب دموکرات نیز خواستار یک “طرح مارشال” برای بیمارستان ها برای کمک به آماده شدن برای افزایش موارد با توجه به همه گیر. رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) و سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) که در حال کار در قدم اهسته در مذاکرات استدلال می کنند که جمهوری خواه پیشنهاد اولویت کسب و کار بیش از کارگران است.

جمهوری خواهان و کاخ سفید به نظر می رسد باز به بیمارستان کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>