سنا پاک لایحه حذف مؤتلفه نام از پایگاه های نظامی, راه اندازی برخورد با تهمت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سنا اکثریت تصویب آن $741 میلیارد سیاست دفاعی قانون در روز پنج شنبه با جمهوری خواه به رهبری بدن هجوم یک تهدید از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حق وتو قانون است که می خواهند به زور حذف مؤتلفه نام از پایگاه ارتش.

سناتور تصویب مجوز دفاع ملی عمل 86-14 فوران چاه نفت. هر دو مجلس نمایندگان و سنا باید تصویب لوایح این هفته با اکثریت بزرگ به اندازه کافی برای غلبه بر حق وتو از مغلوب ساختن پیشی جستن.

سنا و مجلس مسلح خدمات کمیته رهبران به زودی آغاز مذاکرات به چکش تفاوت در رقابت صورتحساب.

اندازه گیری خواهد لگد کردن یک فرایند وادار پنتاگون به مالش دادن نام و آثار و متعلقات تجلیل کنفدراسیون و رهبران آن از پایگاه های نظامی و دارایی بیش از سه سال آینده. خانه, دفاع, تصویب سه شنبه را مجبور به تغییر نام پایگاه در عرض یک سال است.

تلاش اسپانسر شده از طرف نامزد سابق ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن (D-جرم.), می آید به درگیری میان سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در سراسر کشور است. ده پایگاه ارتش هستند به نام مؤتلفه رهبران نظامی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در نظر نمی تغییر نام پایگاه شوی آن تلاش برای بازنویسی تاریخ ایالات متحده — تناقض پنتاگون رهبران ایم که گفت: پایه نام باید بررسی شود. رئیس جمهور نیز هشدار داده بود که او می خواهم وتو دفاع قانونی که تغییر نام پایگاه.

اما با مشابه تغییر نام مقررات در هر دو صورتحساب مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به دست هر دو حزب دفاع از قانون است که نیروهای این مسئله است.

سناتور. Tim Kaine (D-Va.), که دولت به سه پایگاه ارتش که خرس نام Confederates دفاع پیشنهادی در سنا طبقه چهارشنبه. او استدلال کرد این پیشنهاد تجدید نظر شده بود به جای هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها و اجازه می دهد تا ورودی از جوامع است.

“آیا شما واقعا انتظار ما به این باور است که جامعه ای که همچنان به افتخار کسانی که سعی در نابود کردن کشور ما را به صرفه جویی در برده داری خواهد بود جدی در مورد پایان دادن به نابرابری نژادی که امروز وجود دارد?” Kaine گفت.

اندازه گیری شد و به تصویب رسید با صدای رای در کمیته خدمات مسلح نشانه گذاری ماه گذشته هر چند نه همه سناتورها با توافق حرکت می کند. نیروهای مسلح سنا صندلی جیم Inhofe (R-Okla.) ابراز بهت و حیرت در مورد ارائه و پس از تصویب آن و استدلال جوامع محلی باید قدرت برای متوقف کردن تصمیم گیری برای تغییر نام فدرال تاسیسات.

سناتور. جاش هاولی (R-Mo.), که مخالف ارائه در کمیته ثبت و اصلاحیه آن را لغو کرد ارائه. اما اصلاح داده نمی شد یک رای در سنا طبقه.

همچنین در سمت چپ بر روی کف اتاق برش بود اصلاحیه از سوی دیگر ، میت رامنی (R-یوتا) به مانع مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای کاهش سربازان امریکایی سطوح در آلمان است. رامنی در تلاش برای تضمین گذشته-دوم رای گیری روز شنبه بعد از ظهر بود اما رد شده توسط Inhofe.

مشابه هر دو حزب ارائه شد و به تصویب رسید و به مجلس لایحه در میان دو حزبی نگرانی که چنین حرکتی را تضعیف ناتو و جسور روسیه است. اما دولت با این طرح به احتمال زیاد ارسال برخی از آنها به سایر نقاط اروپا است. Inhofe بیرون آمد و در حمایت از این طرح در روز چهارشنبه پس از دریافت یک جلسه از ارشد مقامات پنتاگون.

جلوتر از روز شنبه رأی Inhofe مورد ستایش قرار داد این لایحه به عنوان یک مرکب محصول بی سابقه عضو ورودی است.

“راه ما پیروزی در برابر دشمنان ما این است که با ساخت مطمئن شوید که دعوا شروع هرگز با ارسال یک پیام قوی است که شما نمی توانید برنده شوید. حتی نمی امتحان کنید” Inhofe گفت. “این چیزی است که انجام شد در این لایحه است.”

پیش از رای نهایی هستهای قویا رد مترقی تلاش به کاهش هزینه های دفاعی در روز چهارشنبه. اصلاحیه از سوی دیگر ، برنی ساندرز (I-Vt.) بریده بریده بیل خط بالای 10 درصد رد شد توسط یک 23-77 رای دادن.

در همه این قانون اجازه می $740.5 میلیارد دلار در دفاع ملی بودجه برای سال مالی 2021. که در آن مجموع $636.4 میلیارد مجاز برای پایه پنتاگون بودجه و $69 میلیارد دلار به خود اختصاص داده است پنتاگون جداگانه جنگ حساب. اضافی $25.9 میلیارد مجاز است برای امنیت ملی و سلاح های هسته ای و برنامه های تحت انرژی بخش.

کمیته نیروهای مسلح سنا را کنار بگذارند $1.4 میلیارد دلار برای سال مالی آینده برای اقیانوس آرام بازدارندگی ابتکار یک اولویت برای هر دو طرف با هدف beefing تا ارتش ایالات متحده استقرار در منطقه و جلوگیری از چین را هدف وجود دارد.

سناتور اختصاص داده شده $9.1 میلیارد دلار در این لایحه برای خرید 91 لاکهید مارتین ساخته شده F-35 جنگنده, 14 بیش از درخواست پنتاگون.

قانون اجازه $21.3 میلیارد دلار برای نیروی دریایی به ساخت هفت کشتی های جنگی افزایش معادل 1.4 میلیارد دلار از دولت درخواست.

این اقدام همچنین پشتیبانی از 3 درصد افزایش حقوق را برای سربازان حتی با پنتاگون درخواست و آنچه قانونگذاران مجلس تایید شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>