مجلس سنا تایید Ratcliffe به عنوان برگ برنده هوش مدیر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سنای آمریکا روز پنج شنبه تایید کرد Rep. جان Ratcliffe به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا هوش رسمی در یک حرکت با هدف پایان دادن به نه ماه از تقسیمات جدید در بالای این کشور جاسوسی میکند.

نمایندگان مجلس با رای دادند 49-44 در یک پارتی-خط رای به تایید کنگره جمهوری خواه از تگزاس به عنوان ششمین مدیر اطلاعات ملی پس از این کار ایجاد شد و در پی حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی. تقسیم شد و در مقابل به 85-12 رای در سال 2017 است که تا به حال تایید Ratcliffe را سلف جمهوریخواه سابق ایالت ایندیانا دن کت و می آید در میان از افزایش دشمنی بین تهمت و دموکرات ها بیش از استفاده سیاسی از هوش.

اما Ratcliffe مسیر به هوش پست هنوز نسبتا صاف — این زمان در اطراف. پنج شنبه رای آمدند و فقط دو روز پس از تقسیم کمیته اطلاعات مجلس سنا تایید نامزدی خود را و قبل از انتظارات اولیه برای اتاق در نظر گرفتن مدتی پس از روز یادبود.

تهمت بود در اصل برداشت Ratcliffe برای این کار در ماه ژوئیه پس از تگزاس جمهوریخواه قرار داده بود در تهاجمی نمایش عمومی خود را در کباب سابق مشاور ویژه رابرت مولر. اما با وجود خدمت در خانه هوش و قوه قضائیه کمیته Ratcliffe چیزی بود که از یک پازل به کلید سناتور جمهوریخواه و او به زودی کناره گیری کرد نام خود را در میان سوالات در مورد اینکه آیا او متورم رزومه کاری خود را.

Ratcliffe یک دوم nod از مغلوب ساختن پیشی جستن در این سال پس از خدمت در سمت رئیس جمهور را استیضاح دفاع تیم. و روز حتی حزب دموکرات بودند و مشتاق به دیدن Ratcliffe موفق اقدام هوش مدیر ریچارد Grenell یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد که استفاده خود را به طور موقت فشار قرار گرفتن برای تغییرات سازمانی به امنیت ملی دستگاه.

Grenell است که سفیر آمریکا در آلمان نیز کنگره با عنوان محرمانه اسناد و مدارک مربوط به دادستان سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و FBI در روسیه بررسی است. دموکرات ها ادعا می کنند که این ایران است که سیاسی آن اسناد برای حمله به رئیس جمهور سابق باراک اوباما و جو بایدن.

در مقابل Ratcliffe عهد کرده بود در تایید شنوایی به طور مستقل و تحویل صاف و پوست کنده هوش ارزیابی به ناروا حتی اگر به اعتقاد او این امر خطر ،

هنوز هم دموکرات ها به نظر نمی رسد به طور کامل متقاعد شده است.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: قبل از رای گیری که او خواسته بود Ratcliffe در اوایل این هفته اگر او موافقت با جامعه اطلاعاتی اولیه ژانویه 2017 ارزیابی که روسیه تا به حال دخالت در انتخابات ریاست جمهوری گذشته با هدف قرار دادن مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بیضی — پیدا اخیرا حمایت کمیته اطلاعات مجلس سنا.

“او نمی تواند آن را تایید” شومر گفت.

او گفت: او همچنین خواسته Ratcliffe به مختصر کنگره “باند هشت” هر دو هفته یکبار در انتخابات دخالت و درخواست شده است که کنگره اطلاع داده شود ظرف مدت 72 ساعت اگر روسیه یا کشور دیگری تلاش برای دخالت در انتخابات آمریکا.

“در هر دو مورد می تواند او مرتکب” شومر گفت.

پس از رای ویرجینیا ایالت و سناتور ” مارک وارنر نماینده دموکرات در کمیته اطلاعات گفت: “هیچ چیز بهتر خواهد بود نسبت به توان ثابت کرد اشتباه در” نگرانی در مورد Ratcliffe استقلال و حزبی تاریخچه.

“اما زمان خواهد شد بگویید. با کت ما ساخته شده است که جهش و او به پایان رسید تا بودن مستقل است. من امیدوارم که برای دیدن همان از آقای Ratcliffe,” وارنر گفت: POLITICO.

جمهوری خواه تمجید نورد پس از رای گیری مجلس سنا.

در یک بیانیه دیابت مارکو روبیو (R-Fla.), که شنود گذاشته شد در اوایل این هفته به عنوان رئیس بازیگری از هوش پنل گفت: آن را “بحرانی به سنا تایید DNI حصول اطمینان از آرایه گسترده ای از سازمان های اطلاعاتی در حال به اشتراک گذاری اطلاعات در سراسر خطوط قابلیت هماهنگی” و پیشبرد ایالات متحده آمریکا امنیت ملی اهداف است.

“مدیر Ratcliffe درک این مسئولیت و من مطمئن هستم که او را به انجام تمام نقش های اختصاص یافته به DNI با صداقت” روبیو اضافه شده است.

Ratcliffe یک “مرد از شخصیت است که به ارمغان خواهد آورد قدرت و پاسخگویی به نقش” خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی نوشت: در یک صدای جیر جیر.

در ضمن Grenell در توئیتر خود نوشت: “تبریک @RepRatcliffe ! شما خواهد بود که بهترین DNI همیشه! #USA”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>