سنا می تواند فشار از طریق ‘فاز 3’ coronavirus بسته نجات این هفته

Category: پلیتیکو Comments: No comments

حتی قبل از کنگره به پایان رسید کار بر روی یک دوم محرک لایحه برای مقابله با کروناویروس بحران سناتور از هر دو طرف و کاخ سفید در حال حاضر در حال صحبت کردن در مورد یک سوم بسته که خواهد آمد با برچسب قیمت است که اجرا می شود به صدها میلیارد دلار است.

و چند نفر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پایین شکایت در مورد هزینه — دانستن این کشور چهره یک برنامه به طور بالقوه اقتصادی بی سابقه ای از ضربه از این بیماری همه گیر.

اما شاید تکان دهنده ترین واقعیت این است که به طور معمول آهسته در حال حرکت سنا می تواند با تصویب “فاز 3” لایحه این هفته با توجه به چند نوروزی.

پس از دیدار با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin ملی اقتصادی شورای مدیر لری Kudlow اقدام بودجه رئیس Russ Vought و کاخ سفید در امور قانونگذاری مدیر اریک Ueland سنا جمهوری خواهان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد شد در حال حاضر آنها را با پیشنهادات روز سه شنبه برای آخرین پاسخ به فاجعه اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس.

نوروزی گفت: Mnuchin می خواهد به قیف پول برای کسب و کارهای کوچک از بحران رسید, شاید ده ها میلیارد دلار است.

و ایالات متحده در صنعت هواپیمایی, که, گرفته, یک ضربه بزرگ به عنوان مسافر ناپدید می شوند نیز می توانند از کمک مالی از دولت فدرال است. در حالی که دولت نمی خواهید به آن تماس بگیرید, یک نجات صنعت هواپیمایی هشدار داده است که برخی از حامل ممکن است به صورت یک “بالقوه دره مرگ” اگر اقدام به سرعت گرفته شده.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) و دیگر بالا دموکرات ها را رول خود را 750 میلیارد دلار به علاوه بسته در روز سه شنبه و چه تهمت ها و جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد ممکن است برابر یا بالای آن.

“من قصد ندارم به اظهار نظر در مورد شماره های خاص در حال حاضر. من صحبت کردن به جمهوری خواهان در ناهار فردا. اما آن را به یک شماره” Mnuchin گفت: پس از ازدحام با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) و دیگر مقامات ارشد جمهوری خواهان برای بیش از یک ساعت در کنگره در روز دوشنبه.

“و ما به دنبال حمایت از کوچک و متوسط کسب و کار ما می شود به دنبال حمایت از برخی صنایع است که ما در مورد صحبت کردیم که به خصوص ضربه. من در مورد صحبت خطوط هوایی و هتل ها و دیگران است. و ما خواهد شد نگاه کلی محرک.”

“رئیس جمهور دستور داده تا تیم خود را به نگاه بسیار expansively در آنچه که ما باید انجام دهیم و نمی تواند مانع پتانسیل برچسب قیمت برای آنچه که لازم است در اینجا” Ueland اضافه شده است.

چند میلیارد دلار اندازه گیری گردد توسط Mnuchin و سخنران نانسی پلوسی به ارائه برخی از پرداخت sick leave, رایگان گسترش دهد coronavirus تست و افزایش کمک های غذایی و بیمه بیکاری است که انتظار می رود گرفته شود تا در مجلس سنا به عنوان اوایل به عنوان شنبه ، کنگره در حال حاضر به تصویب یک $8.3 میلیارد دلار در لایحه برای مبارزه با ویروس.

Mnuchin قرار است برای حضور در سنا اوباما در ضیافت ناهار روز سهشنبه و ارائه طرح های خاص برای قطعه بعدی از اقدام کنگره.

سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.), که با حضور در این جلسه با Mnuchin و دیگر مقامات دولت گفت: سنا می تواند به یک حرکت جدید بسته نجات به عنوان اوایل این هفته. در واقع روبیو گفت: بسیاری از سناتورهای روشن ساخته است که آنها می خواهند به حرکت به جلو در که به شدت شتاب جدول زمانی.

“من فکر نمی کنم ما می توانیم فرض کنیم که ما می توانیم نگه داشتن reconvening سنا هر هفته مثل ما این هفته است. من فکر نمی کنم ما می توانیم که فرض” روبیو گفت. “با آنچه ممکن است اتفاق می افتد به شرکت های هواپیمایی و یا برنامه سفر با اعضای فردی نیاز به رفتن به قرنطینه و یا در معرض بودن — من فکر نمی کنم ما می تواند عمل به عنوان اگر ما فقط می تواند به ارمغان بیاورد سنا و مجلس به عقب هر زمان که ما می خواهیم.”

مک کانل را نمی خواهد اظهار نظر در مورد امکان عبور از فاز 3 لایحه اگر چه مجلس سنا GOP دستیار اشاره کرد: “این بحث ها خیلی زودرس می گویند در این نقطه است. اما در حال حاضر که FISA است که از راه آن باز می شود تا طبقه بیشتر فضا برای نظر ممکن است.”

Ueland همچنین اشاره کرد که تهمت می خواهد سریع عمل به عنوان به خوبی.

“ما نمی توانیم اجازه دهید هفته ها و ماه ها زیر پای ما اینجا” Ueland گفت. “دوباره ما واقعی تمرکز بر اقدام فوری و من امیدوار هستم تواند وجود داشته باشد سویفت در نظر گرفتن اجماع ایده ها به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

سناتورها در هر دو طرف اذعان کرد آنها نگران فعلی کسری بودجه دولت بود که در حال حاضر پیش بینی می شود بیش از $1 تریلیون قبل از coronavirus ضربه و خط خارج اقتصاد است.

اما در حال حاضر آنها اشاره می کنند که تنها دولت فدرال می تواند پاسخ به این اورژانس با قدرت مالی مورد نیاز به آدرس در حال حاضر اورژانس.

“دلیل داشتن عظیم کسری یک مشکل است که در یک بحران تنها دولت فدرال می تواند رک و پوست کنده ارائه پشتیبانی به دولت های ایالتی و محلی است که باید به تعادل بودجه خود را گفت:” از سوی دیگر ، کریس Coons (D-Del.).

حزب دموکرات سرزنش 2017 ایران کاهش مالیات — مهندسی توسط Mnuchin, مک کانل و دیگر رهبران جمهوری خواه — برای کسری بودجه عظیم و در عین حال هشدار داد که نباید موضوع در حال حاضر.

“ما نمی خواهد که تریلیون دلار کسری بودجه اگر ما نمی توانیم به انجام یک کار کاملا غیر ضروری کاهش مالیات” گفت: سناتور. Patrick Leahy (D-Vt.). “اما اگر ما را به یک رکود اقتصادی یا افسردگی ما در حال صحبت کردن تریلیون دلار وجود دارد.”

سناتور. رند پل (R-Ky.), کسری شاهین گفت: ارائه متمم برای کاهش هزینه از برنامه های دیگر برای هر دلار اضافه شده در محرک های هزینه.

“من فکر می کنم که همه هزینه باید جبران برش کمتر مهم صرف بنابراین من پیشنهاد اصلاحیه برای آن پرداخت” پل گفت. “من فکر می کنم در هر زمان ما را انتخاب کنید به صرف پول بدون توجه به چه علت ما باید برای آن پرداخت.”

پل پیش بینی شده از جمله “برای پرداخت” اصلاحات اجازه خواهد داشت چرا که رهبران حزب نمی خواهید به گرفتار در یک رویه مبارزه است که می تواند مختل اقدام سریع در بسته.

ماریان LeVine کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>