سنا لذا تقاضا تهمت روزانه هوش جلسات در نعمت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

حزب دموکرات خواستار هستند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چنگال بیش از هر روزانه هوش جلسات که خطاب شواهدی وجود دارد که روسیه پرداخت طالبان وابسته به داعش برای ترور نیروهای ایالات متحده.

در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه رهبری رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر و سناتور. Tammy Duckworth (D-بیمار است.), دموکرات ها می گویند دسترسی به این به اصطلاح انتخابات ریاست جمهوری روزانه مختصر که مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شد به خصوص در اواخر ماه فوریه زمانی که گزارش ها نشان می دهد او مطلع شد از اتهام روسیه طرح خواهد نور را در دولت خود تصمیم به ایجاد هر دیپلماتیک یا نظامی پاسخ.

“در واقع شما به نظر می رسد برای ارائه کمک و همدردی به روسیه با نوشتن در توییتر در 29 ژوئن 2020: ‘اینتل فقط به من گزارش شده که آنها را در پیدا کردن این اطلاعات معتبر و در نتیجه نه گزارش آن را به من یا @VP. احتمالا یکی دیگر از ساخته روسیه جعل شاید این خبر جعلی @nytimesbooks مایل به جمهوری خواهان نگاه کنید بد نیست!!!'” سناتور نوشتن. “می تواند وجود داشته باشد هیچ عالی امنیت ملی در اولویت نسبت به حفاظت از نیروهای مسلح ما در خارج از کشور و نمایندگان مردم در کنگره نیاز به دانستن آنچه در جریان است در اینجا.”

در این نامه که آن هم امضا شده توسط سنسور. Bernie Sanders, ctq کامالا هریس, Cory Booker و دیگران می پرسد برای اسناد ژوئیه 17.

درخواست برای دسترسی به مغلوب ساختن پیشی جستن PDB آخرین سالوو در کنگره تلاش برای درخشش نور در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و روابط با روسیه است. مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان حاضر به اکو تهمت و ادعا می کنند که روسیه فضل داستان “جعل” اما باید تاکید کرد که سازمان های جاسوسی درجات مختلفی از اعتماد به نفس در جنبه های هوش.

در علاوه بر این به نور در مغلوب ساختن پیشی جستن عادات شخصی که آن را می آید به خود را روزانه هوش توجیهی. پس از ترومن دولت, همه رئیس جمهور دریافت کرده اند PDBs که منعکس کننده ترجیحات officeholder. مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش شانه خالی این نوشته مختصر در حمایت از فرد در دهان جلسات با گرافیک و نمودارها و او و دستیاران او ادعا کرد که گنجاندن روسیه فضل اطلاعاتی در این نوشته مختصر در اواخر ماه فوریه نه لزوما دیده شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن — هر چند دیگر دستیاران خود را از رئیس ستاد ملی کلید امنیتی نیز آن را دریافت کرده اند و ممکن است به صورت خوراکی جریان نیز هست.

یک بررسی از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و به PDB خواهد بود نه بی سابقه است. در واقع Duckworth نشست روی جمهوری خواه به رهبری انتخاب کمیته مجلس نمایندگان در بنغازی که در ارائه یک کار پر زحمت نقد و بررسی از اوباما روزانه هوش مطبوعاتی پس از حمله آمریکا ترکیب در جنگ زده لیبی شهرستان که در سمت چپ چهار کشته شدن سفیر ایالات متحده. قانونگذاران در زمان مصاحبه اوباما شخصی briefer که فاش کرد که او ارائه یک نوشته مختصر به کاخ سفید usher که تحویل آن به رئیس جمهور و این که او به صورت شفاهی در جریان خود رئیس ستاد جک لیو که آن روز صبح.

در علاوه بر این به خواستار اطلاعات در مورد PDB, Duckworth, شومر و سناتور دموکرات هستند و درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن را در دسترس اعضای کابینه خود را برای شهادت در مورد آنچه در مراحل گرفته اند ممکن است پس از دریافت اطلاعاتی در مورد روسیه گرفته شده است. آنها همچنین درخواست برای مواد و اسناد مرتبط با هر جلسه شورای امنیت ملی جلسات که خطاب این مسئله است.

دیگر دموکرات ها که امضا بر روی نامه شامل سنسور. تامی بالدوین ویسکانسین دبی neil thomas میشیگان, Ron Wyden of Oregon, تینا اسمیت از مینه سوتا و کریس ون Hollen مریلند.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>