سنا توافق تقسیم آن را به عنوان آغاز می شود رونمایی coronavirus بسته

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جمهوری خواهان مجلس سنا شروع خواهد شد رونمایی از جدید خود را coronavirus امداد لایحه روز چهارشنبه اگر چه این حزب باقی می ماند به شدت تقسیم بیش از برخی از پیشنهادات از جمله یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا نیازمند است.

سنا توافق دستیاران خواهد داد در این قانون پیشنهادی را بعد از روز شنبه با توجه به چند جمهوری خواه منابع. هنوز مشخص نیست که آیا رهبر اکثریت میچ مک کانل (R-Ky.) و دیگر رهبران حزب را به طور رسمی انتشار این قانون در روز چهارشنبه.

این قانون پیشنهادی است که انتظار می رود به تماس برای یک دور جدید از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها اما با کاهش درآمد محدودیت; مسئولیت حفاظت برای مدارس و کسب و کار به عنوان آنها شروع به بازگشایی; میلیاردها دلار منابع مالی جدید برای ارتقاء سطح ایالتی coronavirus تست ظرفیت; چک های اضافی برنامه حفاظت مالی برای کسب و کارهای کوچک; $105 میلیارد دلار برای مدارس به عنوان آنها به دنبال راه اندازی مجدد عملیات و ارائه به ارائه انعطاف پذیری برای استفاده از کمک های دولت است.

آنچه هنوز مشخص نیست این است که آیا این بسته شامل مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی-در پی کاهش مالیات حقوق و دستمزد — و نه مورد علاقه اکثر جمهوری خواهان مجلس سنا — و چگونه توافق رهبران رسیدگی گسترش بیمه بیکاری.

در مالیات بر حقوق برش در مجلس سنا جمهوریخواهان به دنبال گزینه های محدود است که می تواند واجد شرایط برای کاهش و یا توقف آن در اما مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار به صورت کامل قطع گفت که مذاکرات نمایندگان درگیر در این مذاکرات.

جمهوری خواهان مجلس سنا نیز با وزن نحوه کاهش هزینه های فدرال پرداخت به کارگران بیکار. یک پیشنهاد تحت نظر خواهد خیاط بیکاری پرداخت به دولت دریافت کننده زندگی می کند. این است که برای رسیدگی به شکایت است که برخی از کارگران بیکار در حال گرفتن بیش از آنها به دست آورده در شغل قبلی خود را.

میلیون ها نفر از تازگی بیکار آمریکایی ها شده اند دریافت اضافی $600 بیکاری پرداخت از دولت فدرال اما این افزایش شروع می شود در حال اجرا در پایان هفته. با فدرال اخراج مهلت قانونی و همچنین پایان دادن به بسیاری از آمریکایی ها می تواند حتی بیشتر به شدت تحت تاثیر رکود اقتصادی.

مک کانل نمی نکته دست خود را هنگامی که خواسته یکشنبه هنگامی که او را آزاد ایران با پیشنهاد, است که انتظار می رود در حدود $1 تریلیون.

“ما به شما اجازه می دانم” مک کانل گفت: پس از راه رفتن به آمریکا هستند.

اما دموکرات ها را ضبط کرده در ایران با بخش های به انفجار تهمت و جمهوری خواهان در حالی که هل دادن خانه-گذشت از 3 تریلیون قهرمانان عمل می کنند.

“آن را در وسط هفته و حزب جمهوری خواه بسیار آشفته و پر هرج و مرج و آماده است که آنها به سختی می تواند به سنگ فرش با هم یک حزبی لایحه خود در کنفرانس گفت:” رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.). “زمانی که رهبر مک کانل در این لحظه حیاتی نمی تواند حتی ذکر Covid آن نشان می دهد که یک گره جمهوری خواهان هستند گره خورده است.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع شده اند جلسه با تخصیص بودجه سنا صندلی ریچارد شلبی (R-Ala.) و دیگر تصاحب ارشد برای هش کردن اطلاعات از گذراندن بخشی از حزب جمهوری خواه پیشنهاد.

کاخ سفید اواز یا موسیقی دو نفری — به همراه مشاور اقتصادی لری Kudlow — ملاقات با سنا کامل ایران کنفرانس در روز سه شنبه و Mnuchin و مراتع نیز صحبت کرد و به طور خلاصه با شومر و سخنران نانسی پلوسی اگر آنها نمی, آغاز مذاکرات.

بیرون آمدن از این که در جلسه بعدی برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا ابراز مخالفت های شدید به زودی-به-می شود-عرضه بسته از جمله سنسور. رند پل از کنتاکی و تد کروز از تگزاس در میان دیگران.

در عین حال با مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و اکثریت جمهوریخواه در خط مک کانل و دیگر رهبران مجلس سنا تحت فشار زیادی برای ارائه یک پیشنهاد. مک کانل نامیده می شوند ایران با تلاش “یک خط شروع” دانستن او را از چالش های چپ و راست در این قانون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>