روحانی: محدودیت های سفت و سخت نظامی دنده به پلیس غیر نظامی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مجلس سنا روز سه شنبه را رد کرد و هر دو حزب تلاش به طور قابل توجهی مقیاس پنتاگون نقل و انتقالات مازاد نظامی دنده به اجرای قانون غیر نظامی در پی در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

در یک 51-49 رای سنا پشت اصلاحیه به دفاع ملی و مجوز عمل به حد دفاع وزارت مازاد تجهیزات برنامه. دموکرات برایان Schatz (D-هاوایی) و کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) و خواهان لیزا Murkowski (R-آلاسکا) و رند پل (R-Ky.) ارائه متمم.

هر چند اکثریت سنا رای به محدود کردن برنامه تنها تعداد انگشت شماری از جمهوریخواهان با شکست حزب خود را برای حمایت از اندازه گیری. شصت رای مورد نیاز برای تصویب متمم.

سنا بعدی این است که میله میله برای رای دادن در یک پیشنهاد جایگزین ارائه شده توسط خدمات مسلح صندلی جیم Inhofe (R-Okla.) که تحمیل نرمتر محدودیت در تجهیزات انتقال.

پنتاگون برنامه ای برای تغییر آن مازاد تجهیزات غیر نظامی به سازمان های اجرای قانون شناخته شده به عنوان 1033 برنامه آمده است تحت انتقاد militarizing پلیس محلی در میان سرکوب تظاهرات که به دنبال خبری از جورج فلوید در مینیاپولیس. در میان ناآرامی Schatz توییتی در 31 مه که او را به تلاش برای قطع انتقال سلاح های نظامی به پلیس محلی در دفاع از لایحه سیاست.

“وجود دارد هیچ دلیلی که ادارات محلی پلیس باید مجهز به عنوان اینکه آنها را به رقه” Schatz گفت: سیاسی در مصاحبه ای پیش از رای اشاره به یک شهر در سوریه است.

“آنها به معنای واقعی کلمه گرفتن مسائل از DoD از افغانستان و عراق و پس از آن یک لفظی شکوفا می گویند که آنها مجهز به عنوان اینکه آنها در حال رفتن به یک شهر خارجی. آنها به معنای واقعی کلمه هستند و بدون آموزش” Schatz اضافه شده است. “این هیچ کاری نمی کند برای حفظ جوامع ما امن تر و این بدیهی است که باعث ناراحتی و بی اعتمادی بین ادارات پلیس و جوامع است.”

اصلاح را منع انتقال برخی توهین آمیز تجهیزات به سازمان های اجرای قانون از جمله گاز اشک آور و نارنجک و نارنجک پرتاب سرنیزه زره سوراخ کردن سلاح گرم و مهمات weaponized هواپیماهای بدون سرنشین و ردیابی وسایل نقلیه جنگی. آن را نیز نیاز به پنتاگون را به تجهیزات و اگر یافت می شود استفاده می شود در برابر اعتراض به نقض اولین قانون حقوق و نیاز به برخی گواهی نامه ها و گزارش ها در تجهیزات انتقال.

این جفت ارز از سنا رای است که به احتمال زیاد دموکراتها تنها در مقابله نظامی دنده برنامه در $741 میلیارد لایحه دفاعیه. دموکراتیک-کنترل خانه است که انتظار می رود به تصویب آن نسخه از ☀ روز سه شنبه اما خانه رهبران تصمیم گرفت در برابر اعطای رای اصلاحات با هدف محدود کردن برنامه 1033.

در اجرا تا روز سه شنبه رای چند ده گروه های حمایت از سراسر طیف سیاسی تایید و اندازه گیری از جمله NAACP American Bar Association, FreedomWorks و محافظه کار آمریکا و اتحادیه.

جمهوری خواهان در ضمن استدلال کرد که برنامه ثابت شده ارزش خوبی برای مالیات دهندگان و گفت: این پیشنهاد را ترک پلیس محلی بخش های زیر منابع و ایجاد یک بیشتر غم انگیز فرآیند برای اجرای قانون به دست آوردن تجهیزات مازاد.

سنا بعد از رای دادن در counterproposal از Inhofe برای قرار دادن شرایط اضافی و محدودیت در انتقال تجهیزات نظامی. که اندازه گیری نیز نیاز به 60 رای.

Inhofe را اصلاح خواهد قیمومیت deescalation آموزشی برای سازمان های اجرای قانون است که دریافت تجهیزات نظامی. همچنین این امر منع اجرای قانون از اخذ سرنیزه نارنجک weaponized ردیابی وسایل نقلیه جنگی و weaponized هواپیماهای بدون سرنشین از طریق برنامه.

“ما در حال صحبت کردن در مورد اضافه کردن چند اقدامات احتیاطی” Inhofe گفت. “این برنامه یک راه موثر استفاده از پول مالیات دهندگان را.

“برای سال های اجرای قانون محلی خواسته شده است به انجام بیشتر با کمتر و در حال حاضر آنها چهره لیبرال علت پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس,” او گفت:. “ما نیاز به ادامه این شفاف پاسخگو برنامه است.”

هنوز توافق-حمایت پیشنهاد می افتد کوتاه از محدودیت های بسیاری از دموکرات ها به دنبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>