رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهاجمی کمپین برای تشویق فراگیر تحقیقات از سلف خود, باراک اوباما, ملاقات اتفاق آرا پاسخ از جمهوری خواهان مجلس سنا: نه ممنون.

مغلوب ساختن پیشی جستن سنا متحدان روز دوشنبه متوقف کوتاه انعکاس مغلوب ساختن پیشی جستن را دیوانه و بی اساس ادعا می کنند که اوباما عمل غیر قانونی که وزارت دادگستری شروع به کاوش ورودی مشاور امنیت ملی, مایکل فلین در اواخر سال 2016. و آنها نشان داد که مجلس سنا را تصویب تحقیق در مورد رئیس جمهور سابق به عنوان آنها خود را به انجام تحقیقات است که می تواند به زودی بدام انداختن ارشد دیگر دولت اوباما مقامات.

“من پیش بینی تلفنی رئیس جمهور اوباما گفت:” رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام (R-S. C.) که در پنل بررسی ریشه های 2016 روسیه بررسی و حتی به او قول داد به در ارشد سابق دولت اوباما مقامات به عنوان شاهد. آن دسته از مقامات سابق شامل سابق FBI مدیر James Comey و اقدام سابق دادستان کل سالی یاتس.

“من فکر می کنم رئیس جمهور کردم یک دلیل خوب ناراحت شود با اوباما مردم” گراهام گفت.

جمهوری خواهان مجلس سنا اما sidestepped سوال که آیا وزارت دادگستری باید دنبال تحقیقات جنایی در برابر سابق اوباما مقامات به جای به تعویق انداختن مداوم تحقیق و تفحص از آمریکا وکیل جان دورهام بود که شنود گذاشته شده توسط دادستان کل ویلیامز بر بررسی ریشه های اف بی آی تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تماس با روسیه است.

“که در حال حاضر در حال نگاه کرد و ما باید کمیته های مربوطه تا اینجا که صحبت کردن با یک نگاه به برخی از این مسائل بیش از حد. من همیشه فکر می کنم که در پایان در نهایت حقیقت می آید و من مطمئن هستم که آن را در اینجا بیش از حد” گفت: اکثریت سنا شلاق جان Thune (R-S. D.) که به طور مشابه کاهش یافته است به حمایت از تلاش به پس از رفتن رئیس جمهور سابق.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را دوخته امید خود را در دورهام به پرده اتهام سوء رفتار علیه مقامات سابق در بالاترین سطوح دولت اوباما که رهبری روسیه پروب هر چند هیچ نشانه ای وجود دارد دورهام کشف هر گونه شواهد از فعالیت های جنایی توسط ارشد اوباما و مشاوران.

جمهوری خواهان مجلس سنا تا حد زیادی demurred در مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش عمومی برای تکیه بر محققان به هدف دیرین خود دشمنان, اما آنها گفتند که چرا او نا امید شد.

“او متهم شد که یک دست نشانده پوتین و سپس به موضوع انتصاب مشاور ویژه” اضافه شده سن. John Cornyn (R-Texas) یک عضو ارشد قوه قضائیه کمیته. “من درک می کنم که چرا رئیس جمهور احساس می کند مانند او تحت حمله. اما من فکر می کنم ما نیاز به تحقیقات مستقل. بدیهی است که آقای دورهام در حال انجام خود را. ما آنها را بشنود. اما من فکر می کنم ما باید نقش مهمی را برای بازی در نظر کنگره نظارت.”

پس از وزارت دادگستری ناگهانی تصمیم هفته گذشته برای رها کردن پرونده علیه فلین تهمت منتقل عمومی خود را تمرکز بیش از آخر هفته به کوه سه روز اشک در مقابل سلف خود در توییتر اوباما را متهم به ارتکاب “بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ آمریکا است.” مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال به پسند عامه برچسب “Obamagate” که او گفت: باعث رسوایی واترگیت “نگاه کوچک زمان است.” مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت اوباما “گرفتار شدم” و بعد از آن را بازتوییت کرد دیدگاه توسط فلین وکیل سیدنی پاول گفت که باراک اوباما در بخشی از تلاش برای قاب و دام انداختن مشتری خود را.

رئیس جمهور همچنین ترجمه یک عکس از خود با عنوان: “امیدوارم که شما تا به حال سرگرم کننده بررسی من. حالا نوبت من است.” و او را بازتوییت کرد یک حامی برای تماس سابق بالا FBI و وزارت دادگستری به مقام های زندان.

وقتی پرسیده شد که شنبه چه جرم اوباما که گفته شده است تهمت پاسخ داد: “شما می دانید چه جرم و جنایت است. جرم و جنایت بسیار واضح و آشکار برای همه, همه شما باید انجام دهید این است که روزنامه ها را بخوانید.”

بر هفته گذشته کاهش یافته و از اتهامات عنوان شده علیه فلین که التماس گناه در سال 2017 به دروغ به اف بی آی طی یک مصاحبه درباره چند تماس تلفنی او با سفیر روسیه به آمریکا در مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، فلین بعد به دنبال لغو این درخواست و اقامه سوء رفتار در برابر او.

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان باید honed در, در خصوص, در یک Jan. 5, 2017 جلسه خروجی اوباما تیم امنیت ملی طی آن روسیه بررسی یک موضوع. اوباما با حضور در جلسه همراه با پس از آن معاون رئیس جمهور جو بایدن و دیگر مقامات ارشد اطلاعاتی و مقامات وزارت دادگستری. فلین تماس با روسیه سفیر سابق ایالات متحده آمریکا سرگئی Kislyak شد موضوع جلسه با توجه به چندین حساب با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشته شده با محققان.

“من نمی دانم که آنها چه کسانی مشورت با کسانی که آنها اجازه و برخی از آیات است که من به عنوان خوانده شده از جمله گفتگو با Comey و سالی یاتس و دیگران بسیار نگران کننده است.,” گفت: سناتور. John Cornyn (R-Texas) یک عضو ارشد قوه قضائیه کمیته.

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن سنا متحد چاک Grassley (R-Iowa) گفت: سوالات جدید مطرح شده در مورد محاکمه فلین باید قرار داده به طور مستقیم به اوباما و بایدن.

“همه ما می دانیم در حال حاضر در مورد جعلی بنیاد پرس و جو آن زمان ما بپرسید: چه اوباما و بایدن می دانم و زمانی که آنها آن را می دانم؟” Grassley روز دوشنبه گفت: در آمریکا هستند.

اما Grassley هم متوقف کوتاه گفت: سنا باید با استفاده از قدرتمند آن کمیته به بررسی رئیس جمهور سابق یا این که وزارت دادگستری باید پس از اوباما. نه او و دیگر جمهوری خواهان مجلس سنا به سادگی توافق کردند که مغلوب ساختن پیشی جستن خشم توجیه شد و معوق به دورهام.

“من نشان می دهد که هر گونه اطلاعات است که ما می توانیم که Jan. 5 جلسه باید به دنبال” Grassley گفت: در یک مصاحبه کوتاه. “اما آن را بسیار روشن است که اوباما تا به حال انگشتان دست خود را در این. و آن را مثل شما نمی نیاز به دانستن خیلی بیشتر اما فقط این واقعیت است که آن را در مکان های که این آمد از بالاترین سطوح دولت قبلی به فلین از مشکل. و فلین مشکلات بخشی از یک تلاش است که — دموکرات ها در واقع فکر می کردم که آنها می تواند برش های کوتاه این ریاست توسط احتمالا سه سال و نیم.”

هر چند بسیاری از آنها پشتیبانی ویژه مشاور رابرت مولر را بررسی منn در انتخابات روسیه دخالت در حالی که آن فعال بود همان کسانی که اوباما را soured در پروب با استناد به تازگی منتشر شده اف بی آی اسناد و مدارک است که رئیس جمهور ” توصیف کرده اند گفت: شواهدی وجود دارد که holdover از مقامات دولت اوباما به دنبال ناعادلانه هدف سطح بالا مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران مانند فلین.

کسانی که قانونگذاران باید به طور خاص به کارگردانی خشم خود را در FBI مدیر کریستوفر Wray او را متهم به انجام نمی دهد به اندازه کافی به “پاک کردن” آژانس پس از Comey و سابق FBI معاون Director اندرو McCabe برداشته شد از پست های خود را.

جمهوری خواهان مجلس سنا نیز تا حد زیادی اجتناب استقرار مصوب مغلوب ساختن پیشی جستن را نزدیک خانه متحدان که تکرار خواسته های خود را که اوباما خود و یا خود را بالا مشاوران بود هدفمند توسط محققان.

“هیچ کس بیشتر از من می خواهد برای دیدن این افراد تحت پیگرد قانونی قرار” گفت: تشکر. Devin Nunes (R-کالیفرنیا.) بالا خواه در خانه کمیته اطلاعات گفت: در رادیو ظاهر در KMJ که در مورد خواسته ارشد دولت اوباما مقامات برگزار می شود از نظر قانونی پاسخگو برای نقش خود را در فلین حماسه.

“که مسئوليت آغاز شده هفته گذشته. در حال حاضر آن است تا به آمریکا وکیل کانکتیکات” Nunes افزود: با اشاره به دورهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر