جمهوری خواهان مجلس سنا به دست آورد که جای پای خود و یک بار دیگر فشار برای پایان سریع به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه به تازگی اعتماد به نفس آنها می اسکواش این سوال که آیا برای شنیدن شواهد جدید.

ایران کنفرانس پدید آمده با احتیاط خوش بینانه از بحرانی جلسه در مورد اینکه آیا برای شکست دادن تماس شاهدان. در این جلسه مشخص شده در این انجمن برای اولین بار جمع آوری و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع از پایان آن باز استدلال در آمریکا هستند.

“اجماع است: که ما به اندازه کافی شنیدم. و از آن زمان برای رفتن به یک قضاوت نهایی رای” گفت: سناتور. جان Barrasso (R-Wyo.), شماره 3 رهبر. “ما همه شنیده ام به اندازه کافی و مقالات نمی افزایش به سطح impeachable جرائم.”

در بسته-درب جلسه در Strom Thurmond, اتاق یک محل که در آن آنها تا به حال دشوار داخلی, بحث در طول سال منتقدان شنیدن از شاهدان یک “قوی” پرونده رای گیری برای شواهد جدید با توجه به دو شرکت کنندگان. یک سوم شرکت کنندگان که مخالف جدید شاهد گفت: این جلسه به نظر می رسید برای تحکیم موقعیت در برابر شهود و اسناد و مدارک: “من احساس می کنم خوب است.”

جمهوریخواهان به بخش خصوصی هشدار داد که آنها انتظار دارند بیشتر آیات به دنبال نیویورک تایمز در گزارش سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که به نظر می رسید به سر و صدا خواهان. رای گیری در شهود است که انتظار می رود روز جمعه پس از دو روز از سوال و جواب.

“ما را تصمیم ما در روز جمعه. ما سوالات را از طریق رفتن و در عین حال گفت:” از سوی دیگر ، مایک دور (R-S. D.).

موجی از وحشت از طریق صفوف حزب جمهوری خواه روز دوشنبه پس از یک گزارش که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بولتون در ماه اوت که تقریبا 400 میلیون دلار در کمک های ایالات متحده به اوکراین را راه اندازی مجدد هنگامی که مقامات اوکراین کمک تحقیقات به Bidens.

ادعاهای ساخته شده در یک کتاب منتشر نشده — به شدت تضعیف استدلال از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم ایران با رهبران و کاخ سفید می ترسید این گزارش می تواند به اندازه کافی خواهان به شکستن با رهبری و با رای دموکرات ها برای تماس با بولتون به عنوان شاهد یک حرکت است که می تواند کشیدن رسیدگی.
اما در روز شنبه یک “احساس آرامش و بازسازی شده است” به جمهوری خواه کنفرانس ادعا کرد که اوباما و دستیاران.

بالا جمهوریخواهان هشدار داده است که تماس با بولتون و یا دیگر شاهدان می تواند منجر به “یک چرخه بی پایان” است که می تواند کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح برای هفته ها یا ماهها به خصوص اگر تهمت ادعا اجرایی امتیاز به بلوک بولتون شهادت.

“اگر شما شروع به تلفن و سپس دموکرات ها در حال رفتن به می خواهید به تماس [اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک] Mulvaney و آنها در حال رفتن به می خواهید به تماس [وزیر امور خارجه مایک] Pompeo – چون من مطمئن هستم که آنها را دریافت کنید اشاره شده” اکثریت شلاق جان Thune (R-S. D.) گفت: Bolton.

“و ما بچه ها, بدیهی است رفتن به شروع به تمایل به تماس با شاهدان در طرف دیگر برای روشن کردن صورت خود را و من فکر می کنم که ما را به این چرخه بی پایان… و این خطر برای هفته ها و ماه ها از انتخابات ریاست جمهوری که در آن مردم در حال حاضر رای گیری.”

“من اصلا حس واقعی هر عطف جزر و مد” در مغلوب ساختن پیشی جستن تبرئه شده است. سناتور. John Cornyn (R-تگزاس).

نیز وجود دارد به نظر می رسد کمی حمایت در میان رهبران ایران و کاخ سفید یا دموکرات ها – به صورت پیشنهادی توسط سناتور. جیم Lankford (R-Okla.) و پشتیبانی شده توسط سنا قضائیه رئیس لیندزی گراهام (R-S. C.) به نقد و بررسی یک کپی از بولتون مقاله در طبقه بندی جلسه.

“در پاسخ به مقاله منتشر نشده است که شاید برخی از خبرنگاران را یک ایده شاید آنچه در آن می گوید: — من نمی دانم آنچه شما می خواهم تماس بگیرید که. من می خواهم به آن تماس بگیرید قابل پذیرش نیست” گفت: Jay Sekulow تهمت را وکیل در آمریکا هستند.

“چه پوچ پیشنهاد گفت:” رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.).

سناتور و مشاوران این باورند که Lankford شناور بولتون مقاله پیشنهاد در جهت جلو و پشتیبانی از فشار به حکم او را به عنوان شاهد. سه نفر از اوباما – میت رامنی در ایالت یوتا سوزان کالینز از مین و لیزا Murkowski آلاسکا – باید علنا پیشنهاد آنها را با رای دموکرات ها در بولتون حکم اگر چه یک چهارم جمهوریخواه آمده است نه به جلو و در عین حال به حمایت از این تلاش است.

“من فکر می کنم که بولتون احتمالا چیزی به ما ارائه دهد تا ما به شما کشف کردن که چگونه ما در حال رفتن به یادگیری بیشتر” Murkowski گفت.

آمریکا “آرامش خود را حفظ و حمل در” نگرش سهشنبه ایستاده بود در تضاد به روز قبل از زمانی که اوباما به وضوح متزلزل بولتون آیات و این ایده از یک محاکمه طولانی مدت با شهود و اسناد و مدارک زنده شد.

اما که به نظر می رسد احیای کوتاه زندگی می کردند پس از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) خصوصی, توصیه های پارلمانی در یک ناهار دوشنبه به نفس و ببینید که چگونه همه چیز آشکار این هفته-سرود اوباما و تکرار و بیش از بیش به عنوان اتاق جمعه.

“ما را تشکیل می دهند ذهن ما در بیشتر اسناد و مدارک و شاهدان روز جمعه گفت:” از سوی دیگر ، مایک دور (R-S. D.). “تا آن زمان ما گوش دادن به بقیه دفاع تیم بحث امروز و پس از آن ما را تشکیل می دهند ذهن ما و این تصمیم در روز جمعه است.”

برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا شد و در حال حاضر با استفاده از قطعات از دفاع تیم مورد به عنوان پوشش در بولتون درام.

سناتور. مایک براون (R-Ind.) گفت که او فکر نمی کند سناتور نیاز به مراجعه به یک مقاله از بولتون کتاب به دلیل اتهامات نمی مقدار به یک impeachable جرم به هر حال با استناد به استدلال های ساخته شده توسط Alan Dershowitz — سابق دانشگاه هاروارد استاد حقوق و عضو تیم دفاع.

“او یکی از باهوش ترین قانون اساسی وکلا در این کشور و گفت و روشن ساخته است که حتی نمی توانید به افزایش به سطح بودن impeachable,” براون به خبرنگاران گفت:.

تعدادی از جمهوری خواهان مجلس سنا ارائه شده انتقاد از بولتون نیز محکوم دیرین محافظه کار شکل برای تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن در یک زمان بحرانی. آنها همچنین پیشنهاد بولتون شد نشت اتهامات – که بولتون و ناشر را تکذیب کرد – برای کمک به فروش کتاب خود را.

“او بسیار ناراضی بود کسی که از کار اخراج شده توسط رئیس جمهور. شما باید آن را با یک دانه نمک آنچه که او می گوید” گفت: سناتور. رند پل (R-Ky.), که آزادیخواه سیاست خارجی views برخورد با بولتون متهاجم موضع. “او در حال پرداخت میلیون ها دلار برای آنچه که او گفت. او نمی باید چیزی برای گفتن یک ماه به خاطر خود کتاب نبود به پایان رسید. در حال حاضر که کتاب های او به پایان رسید او تا به بسیاری برای گفتن دارد.”

بورگس اورت و ملانی Zanona کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im