جمهوری خواهان مجلس سنا چشم احضاریه از بایدن مشاوران در Burisma پروب

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک کمیته مجلس سنا است eyeing احضاریه به صورت فعلی و سابق مشاوران به جو بایدن به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به معاون سابق رئیس جمهور را تشدید GOP موشکافی presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد و خانواده اش.

سنا امنیت داخلی و امور دولتی کمیته به ریاست سناتور. ران جانسون (R-Wis.) هنوز کار به امن شاهد و رسوبات به طور داوطلبانه اما این مذاکرات باید با شک و تردید عمل در هفته های اخیر با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

جانسون است که به دنبال شهادت از معاون سابق وزیر امور خارجه آنتونی بلینکن معاون مشاور سیاست خارجی در بایدن انتخاباتی; سابق و فرستاده ویژه بین المللی انرژی آموس Hochstein; و ارشد سابق وزارت خارجه آمریکا و مقامات ویکتوریا نولند و کاترین Novelli.

این پنل نیز برنامه ریزی مصاحبه با دیوید وید سابق رئیس ستاد جان کری وزیر امور خارجه. اما کمیته views شهادت از بلینکن و Hochstein, به ویژه به عنوان بحرانی برای آن آینده گزارش اتهامات اطراف هانتر بایدن نقش در هیئت Burisma یک انرژی اوکراین شرکت.

این احضاریه می تواند مجاز به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه زمانی که این کمیته دارای بعدی خود را به جلسه کسب و کار. جاری در دستور کار نیست لیست فعالیت های مربوط به Burisma بررسی هر چند که می تواند تغییر کند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی خواست او خواه متحدان در کاپیتول هیل به هدف سیاسی خود دشمنان و صدور احضاریه را یک گام کلیدی در کاوشگر. پتانسیل حرکت نیز می آید به عنوان رئیس جمهور خود را میبیند در اکثر نظر سنجی های ملی و به عنوان جمهوری خواهان هستند در معرض خطر از دست دادن اکثریت سنا.

در میان افراد جانسون می خواهد به بحث در مورد یکی که برای اولین بار در یک مقاله توسط محافظه کار نظر مقاله نویس جان سلیمان: یک یادداشت تفاهم امضا شده در سال 2014 بین Burisma و USAID هر چند آن را اشاره نمی کند یا معاون رئیس جمهور سابق و یا پسر خود را. سلیمان کار در تپه قبلا گسله در یک بررسی داخلی زیر شکایت در مورد اعتبار خود را از اوکراین منابع.

Austin آلتنبورگ سخنگوی جانسون گفت: این کمیته است “نه اظهار نظر در ما در حال انجام بحث و گفتگو با شاهدان.” یک سخنگوی بایدن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر اما قبلا توضیح داده جانسون پروب به عنوان “یک ماموریت سیاسی برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” و تلاش “برای احیای یک ترسو قبلا افشا و خنثی اسمير در برابر معاون رئیس جمهور بایدن.”

کمیته مشاور رئیس قبلا نوشت: در نامه ای به مقامات که تحقیقات مراکز در “اینکه برخی از مقامات در دولت اوباما در حال واقعی یا ظاهری تضاد منافع و یا اینکه آیا وجود دارد هر گونه تخلف” در ارتباط با هانتر بایدن موقعیت به عنوان یک Burisma عضو هیئت مدیره.

پیش از اوباما دو هفته تعطیلی در اوایل این ماه جانسون گفت: در یک مصاحبه کوتاه که در این گزارش نوشته شده و نهایی توسط اعضای کارکنان خود را, و که او انتظار دارد که آن را به منتشر می شود مدتی بیش از تابستان است. در همان زمان جانسون گفت که او نمی خواهند این کاوشگر به محول به سیاسی عینک.

“ما باید جدول زمانی گذاشته ما فقط تلاش برای پر کردن شکاف” جانسون گفت.

جانسون تجدید تقاضای خود را برای رونویسی مصاحبه و اسناد و مدارک از مقامات سابق روز پس از اوکراین نماینده مجلس آندره شد که ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی به بحث و بررسی Bidens متهم بایدن, پسر و Hochstein در یک کنفرانس مطبوعاتی از استادانه درست شده توطئه برای سرقت صدها میلیون دلار از اوکراین.

بسیاری از سوء اتهامات علیه بایدن که مورد بررسی قرار گرفتند در طول مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح آزمایشی در سال گذشته را افشا و خنثی شده است; دیگران باقی می ماند بی اساس.

مجلس نمایندگان استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته به اتهام که او نکردن بحرانی کمک نظامی از اوکراین به منظور فشار این کشور به اعلام تحقیقات با هدف قرار دادن بایدن. سنا او را تبرئه شد و او پس از به دنبال انتقام در برابر منتقدان خود را.

این کمیته تنها مجاز یک حکم تا کنون به عنوان بخشی از Burisma تحقیقات — به ستاره آبی, استراتژی های دموکراتیک عمومی-امور شرکت است که کار مشاوره Burisma. جانسون پیشنهاد کرده است که ستاره آبی ها به دنبال اهرم هانتر بایدن نقش در هیئت Burisma به منظور تاثیر مسائل در اوباما وزارت امور خارجه.

این کمیته همچنین انجام یک بررسی جداگانه از دولت اوباما را از دست داده و این تحقیقات به مایکل فلین در طول ریاست جمهوری دوره گذار در سال 2016 و 2017, زمانی که ورودی تهمت مشاور امنیت ملی بود و طلبه خود را برای گفتگو با سفیر روسیه. جانسون گفت که او قصد دارد به انتشار یک گزارش که کاوشگر بیش از حد بعد از آن در تابستان و یا اوایل پاییز.

دموکرات ها گفته اند دوقلو تحقیقات در نظر گرفته شده به سادگی به افزایش تهمت انتخابات چشم انداز. آنها همچنین ادعا می کنند که پروب در حال سوء استفاده از سنا منابع و به احتمال زیاد در کمک به دروغ مبارزات.

در روز پنج شنبه دیابت گری پیترز در میشیگان نماینده دموکرات امنیت داخلی کمیته با ارسال نامه ای به جانسون دوباره بردن تقاضای خود را برای یک جلسه از FBI خارجی تاثیر نیروی کار و جامعه اطلاعاتی مقامات.

پیترز و اورگن ایالت Ron Wyden بالا دموکرات در کمیته امور مالی مجلس سنا گفت: این جلسات لازم است به منظور “به طور کامل درک امنیت ملی و ضد جاسوسی پیامدهای خارجی انتخابات دخالت و خود را در حال انجام کار تحقیقی.” این نامه همچنین خطاب به کمیته مالی سنا رئیس چاک Grassley (R-Iowa) که اتحاد پیوست جانسون در بسیاری از تحقیقات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و آشکارا را تشویق هر دو تحقیقات به عنوان او با استفاده از آنها به عنوان یک موضوع کلیدی از پیشنهاد خود را برای یک دوره دوم — که او ناعادلانه هدف حمله اوباما در کاخ سفید با کشت فدرال پروب به دخالت در انتخابات 2016 و ادعا می کند که تهمت کمپین توطئه با فعالان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>