جمهوری خواهان مجلس سنا: هیچ دلیلی برای بایدن به ‘صدای زنگ در روسیه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ارشد جمهوری خواهان مجلس سنا رد جو بایدن amped تا هشدار در مورد دخالت روسیه در این سال را انتخابات ریاست جمهوری گفت: دشمنان خارجی تلاش برای دخالت در آمریکا دموکراسی چیزی جدید پس از کرملین نرم عملیات چهار سال پیش.

“من فکر می کنم به صدای یک زنگ هشدار است که نادان از همه چیز که ما انجام داده ایم از سال 2016 گفت:” از سوی دیگر ، ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) که تا دو ماه پیش به ریاست کمیته اطلاعات مجلس سنا و سازی پنل yearslong دو حزبی پروب به روسیه دیجیتال حمله در مسابقه بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و هیلاری کلینتون.

سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.), که به طور موقت به عهده گرفت کمر از بورر هشدار داد که “چند کشور در حال حاضر درگیر در جنگ اطلاعاتی تلاش برای تقسیم کشور ما در تلاش برای گودال ما در برابر هر یک از دیگر.”

“این جدید نیست. این چیزی است که ما قصد داریم به صورت برای مدت زمان طولانی متاسفانه” روبیو گفت:, و اضافه کرد که او چه دانم اگر هر گونه خاص حوادث بایدن بود در واکنش به. روبیو مورد علاقه برای دریافت اطلاعات کمیته gavel به طور دائم اگر جمهوری خواهان کنترل سنا در ماه نوامبر.

سنا امنیت داخلی صندلی ران جانسون (R-Wis.) پیشنهاد کرد که روسیه با دخالت در غرب انتخابات “برای چند دهه.”

“آیا این تعجب من اگر چین احتمالا همان چیزی که به انجام? نه در همه,” او گفت: POLITICO.

ایران با دیدگاه یک روز پس از بایدن در ارائه starkest هشدار به تاریخ در برابر هر گونه دخالت روسیه و یا دیگر دولت های خارجی مانند چین است.

“من در قرار دادن کرملین و دیگر دولت های خارجی بر اطلاع” معاون سابق رئیس جمهور گفت: دوشنبه و سه روز پس از افشای این که او شروع به دریافت جلسات از مقامات اطلاعاتی ایالات متحده به عنوان presumptive دموکراتیک نامزد. “اگر رئيس جمهور منتخب من را درمان دخالت خارجی در انتخابات ما به عنوان یک خصمانه عمل می کنند که به طور قابل توجهی تحت تاثیر رابطه میان ایالات متحده و دخالت ملت و دولت است.”

او تکرار بیانیه ای که بعد از طی یک مراسم انتخاباتی که در آن به او وعده داده شده تحریم های اقتصادی سایبر اقدامات تلافی جویانه و هر گونه اقدامات لازم برای “مقابله با چنین روشن حمله به حاکمیت ملی.”

این اظهارات را دریافت استقبال گرم از یک گروه: کنگره دموکرات ها نگران دولت اوباما خاموش عمومی پاسخ به کرملین تلاش در سال 2016.

بایدن در بیانیه “بود و این نوع از بیانیه رک و پوست کنده که یک رئیس جمهور را” خانه هوش صندلی آدام شیف (D-کالیفرنیا.) روز سه شنبه گفت. “من فکر می کنم آن را به یک عامل بازدارنده تاثیر است.”

شیف اشاره کرد که از آن شده است تقریبا دقیقا چهار سال پس از او و کالیفرنیا ایالت و سناتور ” دایان فاینستاین, پس از آن نماینده دموکرات در کمیته اطلاعات مجلس سنا صادر شده خود بیانیه مشترک در کرملین انتخابات دخالت “از آنجا که ما نمی تواند رسیدن دولت در آن زمان به صدور بیانیه ای از خود را دارند.”

“جالب آن بود چرا که آنها نگران بودند که آنها خواهد بود به عنوان تقلب در انتخابات خواستار دخالت خارجی,” شیف اشاره کرد. “در حال حاضر که هرگز حس به من.”

بیشتر به شدت جانسون استدلال کرد که دولت اوباما “کاری نمی کند” برای جلوگیری از کرملین حمله در سال 2016.

دولت اوباما در نهایت به نام مسکو علنا در اکتبر 2016 برای روسیه را به هک کردن رایانه در کمیته ملی حزب دموکرات و دموکرات کنگره کمیته کمپین. اما کسانی که به اتهام بودند غرق در عرض چند ساعت توسط عمده اخبار انفجار — وحی از “Access Hollywood” نوار که در آن تهمت افتخار از آزار جنسی زنان و ویکی لیکس’ توده آزادسازی از ایمیل های کلینتون در کمپین صندلی.

ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی آمریکا و سازمان های اطلاعاتی با صدور یک بیانیه مشترک که روسها تا به حال “توسعه پاک کردن اولویت برای رئیس جمهور منتخب مغلوب ساختن پیشی جستن” یک نتیجه گیری است که با مته سوراخ کردن کمیته تایید شده فقط سه ماه پیش.

“همه ما آموخته است که ما نیاز به تماس از دخالت خارجی در اوایل و اغلب اگر آن را همچنان وجود دارد و باید پیامدهای آن را مردم آمریکا نیاز به نگهداری می شود اطلاع از آن” شیف گفت.

بایدن خود گفته است که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل متوقف اوباما از صحبت کردن با صراحت بیشتری در مورد دخالت روسیه در سال 2016 با امتناع از ثبت نام بر روی مرکب بیانیه محکومیت — شارژ کنتاکی جمهوری را رد کرده است.

سناتور. Ctq (D-Minn.), خودش یک بار در سال 2020 ریاست جمهوری مدعی گفت: بایدن آخرین اظهارات نشان می دهد او آموخته است از سال 2016 به خصوص با توجه به چگونه هکرها روسیه را به شدت خود را آنلاین عملیات پس از آن.

او اشاره کرد در هفته گذشته مشترک اعلام ایالات متحده و بریتانیا که هکرها حمایت مسکو بودند اقدام به سرقت Covid-19 واکسن پژوهش است.

“اگر شما فکر می کنم آنها یک حد آنها هیچ حد” او گفت:.

در حالی که او مورد استقبال معاون سابق رئیس جمهور قاطعانه تر رویکرد شیف پیشنهاد کرد که بایدن مشخص تر می شود هنگامی که صحبت کردن در مورد این نوع از دخالت او هشدار در مورد.

“ما باید مراقب باشید به تشخیص عملیات مانند هک کردن و آزادسازی و پنهان کمپین های رسانه های اجتماعی پرداخت می شود عملیات اطلاعاتی و کسانی که از انواع بدخیم فعالیت — از آنجا بیشتر آشکار تاثیر عملیات که شامل نوشتن سرمقاله و سخنرانی های عمومی و درگیر شدن در تلاش های دیپلماتیک برای” Schiff گفت. “ما نیاز به مراقب باشید و نه برابر خارجی تمام تلاش برای نفوذ در مردم آمریکا.”

سناتور. کریس Coons (D-Del.), بالا بایدن متحد گفت که “هر مقام برگزیده در امریکا است متوجه است که دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات” و “این مهم است که رهبران ملی از هر دو طرف ارسال سیگنال های روشن: ما نمی خواهد تحمل در انتخابات دخالت نداشته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>