سنا بن بست به معنی میلیون ها نفر در آستانه از دست دادن $600 هفتگی فدرال بهره مند

Category: پلیتیکو Comments: No comments

با مزایای بیکاری فدرال انقضای روز جمعه — ضربه جدی به میلیون ها نفر از آمریکایی ها که مشاغل از دست رفته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس — سنا شد گرفتار در حزبی مبارزه و آماده به ترک شهر بدون قطعنامه به بحران است.

پایان 600 دلار در هر هفته فدرال سود هنگامی که در ترکیب با lapsing از اخراج مهلت قانونی می تواند منجر به مشکلات جدی مالی برای کسانی که در سخت ترین ضربه گیر و سقوط اقتصادی. بیش از 1.4 میلیون نفر ثبت اولیه به تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته با توجه به وزارت کار در حالی که اقتصاد ایالات متحده قراردادی با بیش از نه درصد در سه ماهه دوم سال 2020 بدترین رها در تاریخ ثبت شده.

در مواجهه با دموکراتیک مقاومت و همچنین مخالفان خود را در صفوف جمهوری خواهان مجلس سنا به طور موقت رها امید خود را برای یک مقیاس بزرگ coronavirus بسته امداد در روز پنج شنبه تلاش برای تصویب یک مستقل فرمت فدرال بیمه بیکاری. اما این تلاش های مسدود شده بود توسط دموکرات ها ،

به عنوان سنا آماده به ترک واشنگتن بعد از ظهر پنجشنبه رهبر اکثریت میچ مک کانل (R-Ky.) در زمان یک رویه گام به زور به بحث در مورد این مسئله در طبقه بعدی هفته. در یک طبقه و گفتار او را متهم به رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) مقاومت در برابر هر نوع توافق است.

“در صورتی که موقعیت خود را, آنها را به رای دادن در آن را برای کل کشور به دیدن” مک کانل گفت.

شومر اما اخراج این حرکت به عنوان چیزی جز یک شیرین کاری و سرزنش جمهوریخواه تقسیم برای بن بست بیش از مزایای فدرال.

“آنها از خواب بیدار شده ام به این واقعیت است که ما در یک صخره, اما آن را خیلی دیر” شومر گفت. “این خیلی دیر شده چون حتی اگر ما به تصویب این اندازه گیری تقریبا در هر دولت می گوید مردم نمی خواهد خود را بیکاری برای هفته ها و ماه. همه به دلیل تفرقه اختلال جمهوری خواه حزبی.”

پیشرو ایران پیشنهاد ارائه شده توسط سناتور. ران جانسون (R-Wis.) خواهد تجدید فدرال بیکاری پرداخت در 66 درصد از حقوق از دست رفته و یا 200 دلار در هر هفته. این استراتژی تا به حال به طور کلی حمایت از کاخ سفید است که مشتاق به گسترش فله بیمه بیکاری.

خواهان بازدید جانسون پیشنهاد به عنوان یک راه برای تحت فشار قرار دادن حزب دموکرات روز قبل از سود منقضی. و آنها اشاره شد به مراتب بیشتر از آنچه تصویب شد بیش از یک دهه پیش به عنوان دموکراتیک-اجرای کنگره در واکنش به بحران مالی 2008.

اما شومر retorted که جانسون لایحه گامی در جهت اشتباه است. شومر به جای ارائه به اتفاق آرا درخواست پیشنهاد به مجلس سنا تصویب مجلس-تصویب قهرمانان قانون که جانسون اعتراض به.

سناتور. مارتا McSally (R-Ariz.) بعد اقدام به تصویب یک هفته تمدید به $600 در افزایش مزایای. اما شومر اعتراض deriding تلاش به عنوان یکی دیگر از شیرین کاری. نیویورک از حزب دموکرات و سپس اقدام به دوباره سعی کنید به تصویب قهرمانان عمل می کنند که جمهوری خواهان مسدود شده است.

سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و شومر دیدار خواهد کرد در 8 p. m. دوشنبه شب با کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin برای چهارمین روز در یک ردیف.

سنا مانورهای رندانه نمی تواند در یک زمان بدتر. هیچ پایانی در چشم به کروناویروس که تا کنون ادعا کرده 150,000 آمریکا زندگی می کند و بیمار بیش از 4 میلیون نفر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باقی مانده است در یک کوچه بن بست با دو نفر از اعضای خود حزب دموکراتیک رهبری بر افزایش مزایای بیکاری فدرال. ماه مارس مراقبت در عمل ارائه اضافی $600 هفتگی بهره مند شوند که در آستانه انقضای در حالی که دموکرات ها در حال هل دادن برای 600 دلار به سال آینده.

در همین حال جمهوری خواهان استدلال می کنند که از مزایای ارائه یک عامل بازدارنده به کار می کنند و در عوض می خواهید برای دیدن موقت, تخت, پرداخت 200 دلار در هفته تا زمانی متحده می توانید از سیستم خود را به ارائه 70 درصد دستمزد تعویض.

کاخ سفید روز چهارشنبه شناور تمدید موقت به مزایای افزایش, اما دموکرات ها و جمهوری خواهان هر دو نشان داد که اشتهای کمی برای این ایده.

مک کانل برای متهم پلوسی و شومر از عدم تمایل به شرکت در هر موضوع و به منظور فشار جمهوری خواهان به غار در عمل قهرمانان.

“هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها معتقدند که در این زمان فوق العاده ای آن را حس می کند برای دولت فدرال برای ارائه تاریخی کمک اضافی در بالای طبیعی بیکاری” مک کانل گفت. “اما رئیس و رهبر حزب دموکرات می گویند که آنها نمی خواهد به توافق برسند به هر چیزی مگر اینکه برنامه می پردازد و مردم بیشتر به ماندن خانه از محل کار.”

شومر retorted که مذاکره با کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا است مانند “تلاش برای ناخن JELL-O به دیوار.”

“است که منجر به تلاش طرف” شومر پرسید. “رئیس مراتع و دبیر Mnuchin….رهبر مک کانل گفته است که دموکرات نمی خواهد بپردازد. من می خواهم به یاد او اگر او حاضر به رفتن به اتاق هنگامی که سخنران Pelosi, منشی, Mnuchin رئیس ستاد مراتع و من نشستن در آن وجود دارد.”

در علاوه بر این به جانسون پیشنهاد دیابت میت رامنی (R-یوتا) است که انتظار می رود برای معرفی یک جایگزین لایحه که به متحده آمریکا دو گزینه را برای سه ماه: یا 80 درصد دستمزد تعویض یا مسطح پرداخت 500 $در هفته است که به تدریج کاهش به 400 دلار در ماه سپتامبر و 300 دلار در ماه اکتبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>