سنا به تصویب coronavirus بسته به عنوان خزانه پیشنهاد اضطراری چک شروع آوریل 6

Category: پلیتیکو Comments: No comments

این مجلس است که انتظار می رود به تصویب چند میلیارد دلار کمک های اضطراری بسته شنبه برای مقابله با اثرات اقتصادی از coronavirus به عنوان خزانه گروه تماس برای 250 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها شروع آوریل 6.

سنا تصویب مجلس-تصویب coronavirus لایحه راه را برای مذاکرات در یک سوم حتی بزرگتر بسته محرک به آدرس این بیماری همه گیر.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تصریح کرد حمایت خود را از روز شنبه برای خانه بسته و قول داد برای رسیدگی به هر گونه “عیوب” در آمریکا و پس از آن لایحه — که مک کانل وعده داده شده به هنر و صنعت در “پیچ و تاب سرعت.”

“این است که حسن نیت دو حزبی محصول مونتاژ شده توسط آمریکا و رئیس جمهور تهمت تیم است که تلاش می کند به ایستادن و گسترش برخی از اقدامات امداد برای کارگران آمریکایی” مک کانل (R-Ky.) گفت: از خانه لایحه که نمایندگان مجلس با تصویب اولیه روز شنبه و بعد از تصویب اصلاحات فنی در روز دوشنبه.

با وجود “واقعی کاستی” در قانون مک کانل گفت: “در این مورد من اعتقاد ندارم که ما باید اجازه کمال دشمن از چیزی است که کمک خواهد کرد که حتی یک زیر مجموعه از کارگران است.”

در همین حال کاخ سفید ارسال پیشنهاد به سنای آمریکا صبح روز چهارشنبه با یک لیست از گزینه های مورد بحث در یک ناهار روز گذشته به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

به گفته وزارت خزانه داری پیشنهاد یک کپی از آن به دست آمده توسط سیاسی به اصطلاح “مرحله سوم” طرح شامل 50 میلیارد دلار برای کمک به هواپیمای خطوط هوایی, صنعت 150 میلیارد دلار به دیگر مضطرب بخش از اقتصاد ارائه دو دور از پرداخت های مستقیم از 250 میلیارد دلار در هر روز 6 آوریل و مارس 18 و اجازه می دهد برای ایجاد یک کسب و کار کوچک وقفه در برنامه وام.

این سند مهمترین آنها اشاره می کند و نه حقوق و دستمزد مالیات که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا پیشنهاد او می خواست.

چند اوباما در حال حاضر به ابراز رزرو در مورد خانه لایحه که دارای برچسب قیمت حدود 100 میلیارد دلار. و از سوی دیگر ، رند پل (R-Ky.), مالی شاهین به دنبال رای در اصلاحیه که شامل مقررات مربوط به پرداخت هزینه برای بسته بندی. سناتور. ران جانسون (R-Wis.) نیز رأی خود را اصلاح حذف پرداخت می شود ترک دستور از خانه بیل.

سنا در انتظار رای نهایی تصویب مجلس این لایحه بعد از ظهر.

اما به عنوان coronavirus گسترش در سراسر کشور و بازار سهام همچنان به سقوط وجود دارد گسترده است به رسمیت شناختن است که سنا نیاز به سرعت عمل و کمک به افراد و همچنین به عنوان کسب و کارهای کوچک. خانه لایحه است انتظار برای روشن شدن سنا در روز چهارشنبه بعد از ظهر با دو حزبی اکثریت را در هر دو طرف.

در نشانه ای از شخصی احتیاطی اعضای گرفتن در برابر coronavirus مک کانل خواست همکاران خود را برای جلوگیری از تجمع در طبقه سنا و به ترک اتاق به عنوان به زودی به عنوان آنها رای خود را.

در حالی که هیچ نماینده مجلس است قرارداد این ویروس چندین سناتور که خود را قرنطینه ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض و حداقل یکی سنا کارمند دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

و سناتورها در ادامه به اصرار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اقدامات شدید معمولا تنها در زمان جنگ. رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) به نام از رئیس جمهور به استناد دفاع تولید عمل می کنند که می تواند به طور قابل توجهی افزایش تولید تجهیزات مهم از جمله تخت بیمارستان و دیگر تجهیزات پزشکی.

“اگر شما چشم پوشی از بحران بهداشت عمومی با تجهیزات و زیرساخت ها و پرسنل مورد نیاز است که در بسیاری از اعداد از ما تا کنون دیده ام اقتصاد نیست بهتر” شومر گفت.

خود را در فشار یک سوم بسته محرک مک کانل است کارگردانی وظیفه نیروهای درون حزبی خود به آمده تا با طرح های خاص برای کمک به کسب و کارهای کوچک. سنسور. مارکو روبیو (R-Fla.) و سوزان کالینز (R-مین) انتظار می رود به بحث در مورد طرح های پیشنهادی خود را روز شنبه.

در دیدار با سناتور جمهوری خواه روز سه شنبه وزیر خزانه داری استیون Mnuchin هشدار داد که نرخ بیکاری می تواند سنبله به دو رقم وجود ندارد اقدام کنگره به گفته یک منبع آشنا با این سخنان.

مک کانل مصمم است که مجلس سنا را ترک نمی کند, واشنگتن تا زمانی که از آن عبور می کند که بسته های شناخته شده به عنوان “فاز سه” از کنگره coronavirus پاسخ.

نانسی طبخ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>