سنا برای دریافت سریع coronavirus تست پس از اعتراض در عدم ظرفیت

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارسال خواهد شد سه سریع-نتایج آزمایش ماشین آلات و 1000 coronavirus آزمون به سنا با توجه به بهداشت و خدمات انسانی رئیس الکس آذر.

“خبر خوب: به عنوان سنا reconvenes به انجام کار مهم برای مردم آمریکا در طول این بحران بهداشت عمومی ما در حال حاضر دریافت یک درخواست اولیه و در حال ارسال 3 ابوت نقطه از مراقبت از ماشین آلات تست و 1000 تست خود را در” آذر توییتی اواخر شب جمعه است.

سنا تنظیم شده است به بازگشت در دوشنبه فقط به واشنگتن نزدیک اوج خود از coronavirus موارد است.

جدید تامین ماشین آلات و تست می آید پس از کاپیتول هیل پزشک مطلع برتر ایران با مقامات پنج شنبه که مجلس سنا تنها به حال ظرفیت آزمون سناتورها و کارکنان که بیمار بودند.

این پزشک همچنین گفت که نتایج آزمون را دو روز یا بیشتر — یک مقابل کاخ سفید را تست ظرفیت که در آن هر کسی که ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس دریافت سریع-نتایج آزمون.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صبح روز شنبه که “فوق العاده ای وجود دارد CoronaVirus تست ظرفیت در واشنگتن سناتور بازگشت به سرمایه تپه روز دوشنبه” و “5 دقیقه ابوت آزمون استفاده خواهد شد.”

یک مقام ارشد دولت گفت: کاخ سفید در حال دریاسالار برت Giroir تماس برایان موناهان این تپه را از حضور در پزشک “به بحث در مورد نیاز و ارائه کمک.”

از حضور پزشک نیز منتشر اضافی دستورالعمل های ایمنی جمعه. دستورالعمل توصیه می کنند اما نیازی به کارکنان به سایش پوشش صورت هنگام بازگشت به پایتخت در روز دوشنبه. علاوه بر این دستورالعمل تشویق دفاتر به منظور محدود کردن مقدار از کارکنان بر روی تپه ها و به telework به عنوان آنجا که ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر