سنا بزرگ هفته عقب: نامزد با طرف coronavirus

سنا بازگشت به واشنگتن در روز دوشنبه با یک لیست to-do به عنوان coronavirus همچنان به تاخت و تاز کشور — اما مهمترین اقدام در این هفته نمی خواهد به طور مستقیم آدرس این بیماری همه گیر.

نه سنا را به تمرکز بر روی کسب و کار ناتمام از قبل از آن را به سمت چپ برای تمدید تعطیلی در اواخر ماه مارس است. و رهبران جمهوری خواه هستند eyeing گسترده در دستور کار— که مجموعه تا برخورد با دموکرات که خواستار باریک تمرکز بر Covid-19 به عنوان تلفات نزدیک 70000 تا چند دولت باقی می ماند تحت مستند سفارشات.

“سنا در جلسه زیرا ما کار مهمی را برای ملت” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: به عنوان اتاق gaveled در برای اولین بار در پنج هفته.

جمهوری خواه به رهبری کمیته در حال برنامه ریزی برای برگزاری جلسات برای بالا سطح ریاست جمهوری نامزد از جمله برای ملت هوش پست ایران با هدف رهبران برای رای اواخر این ماه بر روی کلید امنیت ملی ابزار است که خفته باقی می ماند. اما مجلس سنا نیز قصد دارد خود را از سر ضبط با سرعت از تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد از جمله مشخصات بالا تایید شنیدن این هفته است.

دموکرات ها در حال خروشد بیش از سنا noncoronavirus مرتبط با اولویت به عنوان آنها همچنان به فشار برای صدها میلیارد دلار در دولت فدرال کمک به دولت های ایالتی و محلی در تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر. آنها همچنین فشار برای نظارت دقیق از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مدیریت بحران است.

“به نظر من وجود دارد این است که بسیاری از ناله در, اما شاید که نباید تعجب” سناتور. John Cornyn (R-تگزاس) کنایه آمیز که در مورد خواسته دموکرات شد.

اما بسیاری از دموکرات ها گفت: آن را به سادگی بیش از حد زود هنگام و نا امن برای سنا به عقب.

“اگر ما در حال رفتن به اینجا … اجازه مجلس سنای رفتار ملت کسب و کار و تمرکز مانند لیزر در Covid-19,” رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) گفت.

“این شگفت انگیز است برای من که مک کانل به ما به ارمغان آورد و نه چیزی در مورد Covid در طبقه” او بعد از آن به خبرنگاران گفت:.

بازگشت از آمریکا در فرد حزبی squabbling می آید که نگرانی بالقوه شیوع در کنگره می تواند فلج نهاد در حالی که واشنگتن هنوز به اوج در coronavirus موارد است. خانه باقی می ماند اما می تواند بازگشت هفته آینده.

شومر ناودان توافق رهبران برای طرح خود برای تشکیل یک قوه قضائیه جلسه کمیته روز چهارشنبه که در آن پنل را در نظر بگیرید مک کانل دست پرورده بود که نامزد دوم-قدرتمند ترین دادگاه در کشور است. شومر نامیده می شود که نامزد جاستین واکر یک “آشکار و بی حد و حصر کاملا تفرقه جناح راست قضایی نامزد.” کانون وکلای آمریکا نیز دارای واکر به عنوان “واجد شرایط” به نقل از کافی و تجربه حقوقی.

اقلیت سنا, شلاق زدن, دیک دوربین (D-بیمار است.) گفت: آمریکا در دستور کار نیست و منعکس کننده طبیعت و قدر از بحران است.

“ما در حال احاطه شده توسط stay-at-home سفارشات در سی مریلند و ویرجینیا” دوربین خبرنگاران. “چرا ما در اینجا ؟ جلسه جاستین واکر روز چهارشنبه? … آیا این صدا مانند یک فوتی و فوری اضطراری ملی است که تساوی ما در خطر است. من فکر نمی کنم آن را ندارد.”

“من فکر می کنم ما اینجا هستیم تا به تایید واقعا بد قضات” اضافه شده بهداشت ، Tammy Duckworth (D-بیمار است.).

با وجود دموکرات’ آستین نهفته ناکامی با مک کانل فشار به تایید قضات محافظه کار فدرال نیمکت سناتورها خواهد شد که کار خود را کاهش دهد و آنها را وقتی که می آید به این بیماری همه گیر. روز سه شنبه بعد از ظهر کمیته بانکی را تایید شنوایی برای برایان میلر به بازرس ویژه برای همه گیر recovery — یک موقعیت ایجاد شده برای ارائه نظارت از 500 میلیارد دلار از صندوق برای کمک به کسب و کار و صنایع در حال مبارزه در میان بحران است.

هنوز دموکرات ها در حال هل دادن برای نظارت بیشتر, از جمله شکستن کاخ سفید را محاصره در شهادت از اعضای coronavirus نیروی کار.

“امیدوارم ما را در انجام این کار و نه فقط فراموش تأیید — منظورم این است که نظارت از Covid بسته وحشتناک است. ما می توانید هر گونه اطلاعات” بهداشت ، جان تستر (D-Mont.) گفت.

مک کانل شده است هل دادن برای مجلس سنا به رزومه کاری خود را کسب و کار عادی — که شامل یک جلسه با دکتر Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی متخصص در مارس 12 — با کنتاکی جمهوری خواه positing که به عنوان طولانی به عنوان خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در کار درمان coronavirus بیماران سنا تعهد به انجام کار خود را بیش از حد.

“من فکر نمی کنم کسی به طور جدی می تواند استدلال می کنند که پر حیاتی امنیت ملی پست است نه ضروری سنا کسب و کار” مک کانل گفت. “در کف و در کمیته سنا خواهد شد اقدام کلیدی نامزد که مربوط به طور مستقیم به امنیت مردم آمریکا نظارت بیش از ما coronavirus قوانین و بیشتر است.”

ترین کار است که باید انجام شود در فرد نوروزی گفت.

“ما نامزد داریم یک جلسه در بودجه ما باید تمام فرعی صندلی در کمیته تخصیص جلسه هستند و احتمالا ما در حال رفتن به شروع به صحبت کردن در مورد آنچه که اگر هر محرک صورتحساب ما میخوایم انجام” سناتور. جان کندی (R-لا.) گفت. “ما مقدار زیادی به انجام است.”

ایران-رهبری کمیته آغاز خواهد شد کار خود را صبح روز سه شنبه زمانی که کمیته اطلاعات مجلس سنا را تایید شنوایی برای Rep. جان Ratcliffe (R-تگزاس) تهمت نامزد به مدیر اطلاعات ملی. بعد از آن در هفته مسلح خدمات کمیته را در نظر بگیرند چندین پنتاگون نامزد و کمیته بانکی می تواند در نظر فدرال رزرو نامزد.

آن را نیز ممکن است امنیت داخلی کمیته می تواند برنامه رای در یک احضاریه برای اسناد مربوط به فساد رسیدگی به هانتر بایدن پسر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. رئیس ران جانسون (R-Wis.) عهد کرده است به فشار پروب گرفته شده در یک اهمیت سیاسی جدید در هفته های اخیر به عنوان بایدن شد presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد.

قانونی در مقابل مجلس سنا هنوز به طور رسمی قرار دادن در ایران جنگ قدرت وضوح آن curtails تهمت اقتدار به حمله بدون کسب موافقت کنگره به رئیس جمهور میز. سنا می رود که به امضای قطعنامه این هفته و حق وتو نادیده گرفتن رای پیش بینی شده است در دو هفته آینده با توجه به دموکراتیک aide.

سه کلید مقررات نظارت بر اطلاعات خارجی عمل شده اند آفلاین پس از 15 مارس میان یک کوچه بن بست با خانه. اوباما در منابع نشان داده شده در روز دوشنبه که سنا به زودی در نظر گرفتن سه اصلاحات به یک خانه-تصویب دو حزبی گسترش نظارت قدرت پاکسازی راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا می کند.

دموکرات ها نیز چشم دوخته اند دیگر رای به نادیده گرفتن رئیس جمهور اعلام اضطراری ملی را برای ساخت یک دیوار در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک. تحت شرایط اضطراری ملی عمل می کنند و دموکرات می آورد تا رای هر شش ماه.

سناتور. تام Udall (D-N. M.) است که منجر به قطعنامه برای پایان دادن به تهمت اضطراری اعلام, گفت: او قصد دارد برای فایل آن را در عرض شش ماه ،

“سنا باید یک بار دیگر با تصویب دو حزبی قطعنامه برای پایان دادن به رئیس جمهور ملی اضطراری” Udall گفت. “این دولت باید متمرکز بر بهداشت عمومی اورژانس پاره شدن از طریق ملت سوء استفاده از تفکیک قوا و انحراف بودجه دفاع برای یک پروژه سیاسی در این کشور باشد.”

مجلس سنا دموکرات مشاور گفت که در حالی که رای گیری می تواند به عنوان به زودی به عنوان ممکن است آن را نیز می تواند رخ می دهد در ماه ژوئن یا جولای قبل از اوت زنگ تفریح. این زمان شش ماه پنجره شروع Feb. 16 و رفتن را از طریق اواسط ماه اوت است.

بورگس اورت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر