سناتور اعلام 2 بازیکن برخورد با کروناویروس

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سناتورهای اتاوا می گویند یکی دیگر از بازیکنان خود را به آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن تعداد کل شناخته شده NHL موارد به دو.

تیم خود را اعلام کرد مورد دوم در بیانیه ای روز شنبه, چهار روز پس از اعلام اولین نتیجه تست مثبت.

این تیم را نام بازیکن خاص اما گفت که او در میان کسانی که سفر با سناتورها در غرب سواحل و جاده ها سفر که شامل بازی در سن خوزه کالیفرنیا و لس آنجلس قبل از NHL به تعویق افتاد بقیه فصل آن در هفته گذشته با توجه به COVID-19 شیوع.

“اتاوا سناتور’ تیم پزشکی به طور فعال نظارت بر بازیکنان و کادر فنی و پس از تمام مناسب و حرفه ای از دستورالعمل ها برای کمک به اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان و جامعه بیشتر” تیم در بیانیه ای گفت:.

این تیم گفت: 52 نفر از جمله بازیکنان و کارکنان رسانه مهمانان و خدمه پرواز بودند و در سفر و هشت تست شده اند با دو نتایج مثبت دریافت کرده است.

نتایج هنوز به در آمده برای دیگر شش بودند که تست شده در پنج شنبه و جمعه.

این تیم گفت: دیگر 44 نفر در این سفر “نشان داده اند هیچ نشانه” اما آنها هر دستور داده شده است به خود قرنطینه پس از 14 مارس ،

“شما نمی خواهید به آن را ببینید هنگامی که این اتفاق می افتد اما در فضای فعلی من فکر می کنم ما تمام شده با فرض این که وجود خواهد داشت برخی از بازیکنان که دیر یا زود خواهد تست مثبت” NHL بازیکنان’ Association, مدیر اجرایی, دونالد Fehr گفت: در مصاحبه با مطبوعات کانادا در روز شنبه. “امیدوارم او را به طور قابل توجهی بیمار و [خواهد بود] در راه بهبودی کامل به زودی.”

سناتور خود را اعلام کرد اولین مورد در روز سه شنبه — اول مثبت COVID-19 مورد در میان NHL بازیکن. این تیم همچنین نمی شناخت که بازیکن اما در آن زمان گفت که او تا به حال علائم خفیف و که او در انزوا.

“به طور کامل و شفاف با ما طرفداران و سهامداران ما همچنان به ارائه به روز رسانی دوره ای به عنوان مناسب در حالی که حفظ حریم خصوصی افراد نهفته” تیم گفت.

Coronavirus باعث ویران کردن در ورزش جهان با لیگ لغو و یا به تعویق انداختن فصل خود را پس از سازمان بهداشت جهانی با برچسب شیوع یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس.

اتاوا در سن خوزه کالیفرنیا در برابر کوسه ها در 7 مارس با وجود توصیه های شهرستان که در SAP مرکز واقع شده است به نگه عمومی بزرگ تجمعات روز قبل. آن را یکی از سه بازی NHL برگزار شد در سن خوزه پس از توصیه ساخته شده بود.

ده بازیکنان NBA شناخته شده است به آزمایش مثبت برای COVID-19 هر چند تنها پنج نفر از کسانی که شده اند برای عموم شناخته شده است.

New Orleans Saints مربی شان Payton در این هفته اعلام کرد او همچنین آزمایش مثبت برای کروناویروس اولین مورد شناخته شده در میان NFL.

این لامپ کم مصرف B. C. شیرها اعلام کرد اواخر جمعه که یکی از آنها فوتبال بخش عملیات کارکنان نیز آزمایش مثبت برای COVID-19. شیرها نیست انتشار نام این کارمند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>