سناتور درخواست اخلاق کاوشگر پس از Ivanka Trump را گویا تایید

Category: پلیتیکو Comments: No comments

روز پس از Ivanka Trump ایجاد شده داد و بیداد برای حمایت گویا غذاها پس از آن مدیر عامل شرکت ستایش پدر او یک جفت از سناتورها می خواهند رسیدگی به اینکه آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نقض فدرال اخلاق قوانین.

Sens. تام Carper (D-Del.) و الیزابت وارن (D-جرم.) در روز دوشنبه با ارسال نامه ای به دفتر دولت اخلاق کشیدند در مورد امکان اقدام انضباطی برای Ivanka Trump, که در خدمت به عنوان مشاور ارشد در کاخ سفید است.

رئیس جمهور دختر رو نقد پس از ارسال یک عکس در هفته گذشته از خودش نگه می گویا لوبیا سیاه و سفید و دادن نسخه های انگلیسی و اسپانیایی از لاتینی, مواد غذایی شرکت تجاری شعار: “اگر آن را گویا آن را به خوبی. Si es “گویا” tiene que ser بونو.” آن را به نظر می رسد در Twitter, Facebook و Instagram.

پست آمد و پنج روز پس از گویا مدیر عامل شرکت رابرت Unanue انباشته چاپلوسی در مغلوب ساختن پیشی جستن در جولای 9 میزگرد با رهبران اسپانیایی در کاخ سفید گفت: “ما خیلی خوش شانس” به او به عنوان یک رهبر.

“زمان از اظهارات او ایجاد ظاهر حداقل که ستایش برای مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت ممکن است استنباط بعد تاییدیه از این مقامات” با توجه به توافق به دست آمده توسط سیاسی.

رئیس جمهور به دنبال دختر خود را به پست خود Instagram عکس از خود در پشت میز خود در دفتر بیضی شکل دادن دو انگشت شست تا بیش از چند تا از محصولات این شرکت.

کاخ سفید در دفاع از Ivanka Trump است اما برای پاسخ به سوالات خاص در مورد اخلاق آموزش در روز سه شنبه.

“این صدای جیر جیر ساخته شده در ظرفیت شخصی ابراز شخصی او حمایت” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: در هفته گذشته. “این شکایت یکی دیگر از انگیزه های سیاسی, بی پایه و اساس حمله از یک سازمان با یک انتقام گیری در برابر همه از دولت”

این اولین بار نیست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم شده است عبور اخلاقی خطوط. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با انتقاد از تلاش برای استفاده در انتخابات ریاست جمهوری را به پول. دستیاران خود متهم شده است با استفاده از پلت فرم خود را به مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور و متحدان خود تخطی از دریچه عمل می کنند. و دیگر کارکنان ترویج کسب و کار خصوصی قبل از.

گویا چند میلیارد دلاری شرکت تاسیس شده توسط Unanue پدربزرگ لوایح خود را به عنوان امریکا بزرگترین اسپانیایی متعلق به شرکت مواد غذایی با 4,500 کارکنان. این رو تحریم پس از Unanue ساخته شده اظهارات خود را.

“همه ما واقعا خوش شانس در همان زمان به یک رهبر مانند رئیس جمهور تهمت است که یک سازنده او گفت:” در جولای 9 میزگرد. “و این چیزی است که پدر بزرگ من بود: او به این کشور برای ساخت, برای, رشد, رستگار. و بنابراین ما باید یک ساز و دعا کنیم … برای ما رهبری, رئیس جمهور ما, و ما دعا می کنیم برای کشور ما است که ما ادامه خواهد داد به رونق و رشد.”

فدرال اخلاق قوانین جلوگیری از کارمندان فدرال با استفاده از موقعیت خود را “برای حمایت از هر محصول و یا خدمات شرکت و یا برای به دست آوردن خصوصی از دوستان و بستگان و یا افراد با آنها کارمند وابسته است در یک غیر دولتی ظرفیت.”

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) در پاسخ به Ivanka Trump را توییت نوشتن به زبان اسپانیایی: “اگر این تهمت آن را به فاسد است.”

شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن یک دولت ناظر گروه نیز شکایت با OGE هفته گذشته است.

“این نه فقط در مورد لوبیا; آن را نمونه ای دیگر از اخلال الگوی این اداره اقدام به نفع کسب و کار از رئیس جمهور, حامیان” گفت: خدمه مدیر اجرایی نوح Bookbinder. “ارشد تهمت مقامات همچنان به مانند عمل و اخلاق و قوانین به آنها صدق نمی کند.”

خدمه قبلا ثبت یک شکایت مشابه در سال 2017 در برابر کاخ سفید مشاور کلیان کانوی پس از او تایید Ivanka Trump خط تولید از کاخ سفید است. “من قصد دارم به رایگان تجاری در اینجا. خرید امروز آن را همه. شما می توانید آن را به صورت آنلاین,” او گفت:. کانوی دریافت و اخلاق و مشاوره پس از شکایت.

در نامه Carper و وارن بپرسید OGE که آیا Ivanka Trump نقض اخلاق قوانین و چه رشته ای اقدام او می تواند. آنها همچنین درخواست اطلاعات در مورد اخلاق آموزش برای کارکنان کاخ سفید و یک نقد و بررسی از کاخ سفید اخلاق برنامه. آنها به دنبال یک پاسخ توسط Aug. 10.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>