مایک رایلی به ثمر رساند متهور هدف 8:48 به دوره سوم و سناتورهای اتاوا جامعی هفت بازی جاده ترمز با 5-2 برنده شدن بیش از Buffalo Sabres در سه شنبه شب.

تایلر انیس تا به حال یک هدف و کمک و Jean-Gabriel Pageau نیز به ثمر رساند برای اتاوا که رفته بود 0-4-3 در جاده ها پس از یک 5-2 برنده شدن در ادمونتون در دسامبر. 4. علامت Borowiecki مهر و موم پیروزی با مسدود کردن مارکوس جوهانسون نقطه به ضرب گلوله کشته و سپس بانکداری پاک کردن تخته و نمره دهی به یک شبکه خالی با 2:06 باقی مانده است. نیکیتا Zaitsev افزود: یکی دیگر از خالی netter با 6 ثانیه به سمت چپ.

هر چند Pageau هدف این بود که خود را 20 از فصل او بیشتر هیجان زده برای دیدن Borowiecki نمره ششم خود را.

“برای دیدن او نمره این هدف پس از دو مسدود شده, عکس, من دوست دارم برای دیدن این دوربین بر روی نیمکت ما. هر کس تا پمپ و همه خیلی خوشحال” Pageau گفت.

آن را به خوبی سزاوار پاداش برای آبی یقه defenceman که مورد نیاز بین پنج و شش بخیه برای بستن زخم زدن زیر چشم راست او پس از بالا گرفتن-مواجهه در طول 4-3 در ضربات پنالتی از دست دادن به نیوجرسی در روز دوشنبه. و برخی هفت دقیقه پس از او به طور خلاصه در سمت چپ بازی با پای راست آسیب پس از اینکه تا به پایان رسید از پشت و توسط بوفالو را Kyle Okposo.

“این همیشه خوب به دریافت پاداش اما این فقط گیلاس در بالا” گفت: Borowiecki که تا به حال یک بسته یخ روی زانوی راست. “من فکر می کنم من بیشتر افتخار مسدود شده عکس از من را بر روی هدف است.”

سازمان دیده بان | سنس’ تعجب آور بازی قدرت قاطع ثابت می کند:

اتاوا سه گل به ثمر رساند با یک مرد استفاده در خود را 5-2 به پیروزی بوفالو. 1:45

کریگ اندرسون متوقف 28 عکس ضربه محکم و ناگهانی یک 0-4-1 ترمز که در طی آن او اجازه 22 اهداف است.

Sabres کاپیتان جک Eichel به ثمر رساند خود را حرفه ای-بهترین 29 فصل و سام Reinhart نیز به ثمر رساند برای Buffalo بود که بازی اول آن بازی پس از 10 روز اخراج.

Sabres ترس Ullmark آسیب

Sabres استارت لینوس Ullmark قادر به قرار دادن وزن بر روی پای راست خود را در حال کمک کردن یخ با 9:32 چپ در دوره سوم. Ullmark که متوقف 30 33 عکس های صدمه دیده بود در حالی که دست نخورده خود را در چین. با اتاوا آرتم Anisimov گردان خالص Ullmark چپ اسکیت تضعیف را از زیر او و او با پای راست خود را خم و او را تحت.

مربی رالف کروگر تا به حال هیچ به روز رسانی فوری به شدت Ullmark آسیب جز به می گویند که دروازه بان نیاز به ارزیابی بیشتر در روز چهارشنبه.

“این بخشی از بازی است و ما باید برای مقابله با آن” کروگر گفت: آسیب قبل از عطف توجه خود را به از دست دادن.

“من فکر می کنم امروز بیشتر دردناک است راه ما از دست این بازی چه کردیم و نمی برای به دست آوردن امتیاز ما به شدت می خواستم امشب در اینجا,” او گفت:. “ما به نظر می رسید در آن و سپس ما عقب افتاد و آن را فقط رفت که راه تمام راه را. ما هرگز واقعا یک ریتم است.”

کارتر Hutton در زمان بیش به پایان رسید و با چهار موجب صرفه جویی در یک بازی Sabres دو بار در بسیج از یک هدف کسری قبل از اینکه outscored 3-0 در دوره نهایی.

رایلی هدف آمد 43 ثانیه پس از بوفالو مایکل Frolik جریمه شد برای سنگزنی. انیس تنظیم هدف های رانندگی دایره سمت چپ و سپس بدون نگاه رها تصویب به Reilly که لعنتی یک شات از طریق جمعیت از سمت چپ نقطه.

سناتور وارد با NHL بدترین رتبه قدرت-بازی بازی های واحد و تبدیل هر یک از آنها سه احتمال است. سه قدرت-بازی بازی اهداف بیشتر شد توسط اتاوا پس از 4-3 اضافه برنده شدن در وینیپگ در فوریه. 16, 2019.

Sabres به جلو جف اسکینر پس از بازگشت از دست رفته 10 بازی با یک فوقانی بدن آسیب است.

اسکینر خاموش بود برای یک شروع کند پس از امضای هشت سال 72 میلیون دلار ما قرارداد در بهار گذشته. قبل از گرفتن صدمه دیده است او تا به حال 11 گل و هشت پاس گل برای 19 امتیاز در 39 بازی در یک فصل پس از به ثمر حرفه ای-بهترین 40 اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de