من تصمیم گرفتم من نیاز به بیا سنا رای خود را به قانون اساسی تاریکی و جمهوری یک گام نزدیک تر به fasco-monarchism. بنابراین من گرد یکی از جانور اعتبار بعد از ظهر جمعه و با سرعت پایین به کاپیتول هیل.

من این محل احترام. من استفاده می شود به هر حال. من به یاد داشته باشید که زمانی که 14 ساله بودم من خواهر بزرگتر یک کار بر روی تپه. در خانه کنار. در Rayburn خانه ساختمان اداری برای کسانی از شما که می دانید چنین چیزهایی. هنگامی که ما بازدید, من فقط فکر می کردم او انجام شده بود پر زرق و برق ترین های مهم کار در جهان است. بعد من مشغول به کار بر روی تپه هم در Milan ساختمان. من از دانشگاه, پس, اما هنوز هم به اندازه کافی جوان به راه رفتن در اطراف محل starry-eyed. مزین کف و سقف این رکود از تمام کسانی که مردان بزرگ عظیم نقاشی از شکل گیری ما لحظات; کسانی که عجیب و غریب, راز کوچک معابر در زیرزمین پایتخت که تنها واقعا آغاز می یاد به حرکت. من فکر کردم من در مهم ترین مکان روی زمین. و در واقع به جز من حدس های من بود.

من هنوز هم با فروتنی وقتی که من رفتن به مجلس سنا. شما نمی توانید به نشستن در مجلسی که اگر شما به عنوان خوانده شده برخی از تاریخ و نه غرق در فکر به چیزهایی که اتفاق افتاده است وجود دارد. البته هنگامی که شما را خوانده ام, بیشتر, تاریخ, شما می دانید که قطعا در سنا که طراحی شده بود به دوم حدس بزنید و روی آن ضربه بزنید (یا با شدت بهم زدن) ترمز در حال پیشرفت است—بیشتر از آن چیزهایی است که بد از خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر