مقام ارشد در بوریس جانسون دولت پله پایین

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لندن — علامت Sedwill ترین مقام ارشد در بوریس جانسون دولت خواهد ایستادگی کردن در ماه سپتامبر خیابان داونینگ را تایید کرد.

Sedwill را ترک پست خود به عنوان وزیر کابینه سر از انگلستان در خدمات مدنی و مشاور امنیت ملی.

خروج خود را می آید پس از ماه ها گمانه زنی در مورد موقعیت خود در میان گزارش کرده است که او در درگیری با جانسون خیابان داونینگ تیم. اعلام شد 24 ساعت پس از کابینه دفتر وزیر Michael Gove سخنرانی تنظیم برنامه های دولت برای اصلاحات عمده ای از خدمات مدنی در حالی که انتقاد بسیاری از جنبه های راه کلمبوس عمل می کند.

انگلستان ارشد مبارزه با تروریسم در اروپا و مذاکره کننده نزدیک جانسون متحد دیوید فراست را به عنوان مشاور امنیت ملی و دولت را در مدت کوتاهی راه اندازی جستجو برای Sedwill را به عنوان جانشین وزیر کابینه و رئیس خدمات مدنی.

Sedwill منصوب شد به عنوان وزیر کابینه — وایت بالا توسط ترزا ممکن است در ماه اکتبر 2018 موفقیت جرمی هیوود که مبتلا به بیماری سرطان ریه درگذشت نوامبر 2018. Sedwill برگزار کرده است مشاور امنیت ملی موقعیت از آوریل 2017 و قبل از آن بالا بود رسمی در دفتر خانه و زیر ممکن است.

Sedwill را در یک نقش جدید پیشرو یک “G-7 پانل بر اقتصاد جهانی و امنیت” خیابان داونینگ گفت: به عنوان انگلستان در ریاست گروه های بین المللی در سال آینده.

در نامه استعفای خود را به نخست وزیر Sedwill گفت: “دو سال پیش زمانی که من سلف بیمار خود را سلف از من خواست به گام به عنوان وزیر کابینه و شما از من خواست همچنان به حمایت از شما را از طریق مبارزه با تروریسم در اروپا و انتخابات دوره است. آن بدیهی است که حق ماندن در فاز حاد Covid-19 بحران است. به عنوان شما در حال تنظیم این هفته دولت تمرکز در حال حاضر انتقال به داخلی و جهانی بازیابی و تجدید.”

Sedwill تشکر جانسون برای “اعتماد به نفس و دوستی به عنوان وزیر امور خارجه و نخست وزیر.”

جانسون است که انتظار می رود به سخنرانی روز سه شنبه تنظیم برنامه های دولت برای coronavirus بازیابی. او در پاسخ به Sedwill نخست وزیر گفت: “در طول چند سال گذشته من تا به حال تجربه مستقیم از خدمات برجسته است که به شما داده اند به دولت و کشور به عنوان یک کل.

“از آن شده است توسط استانداردهای هر یک سهم — اما به PM من قدردانی ویژه خود را آرام و زیرک مشاوره.”

استقبال فراست به نقش جدید خود در بیانیه ای جداگانه جانسون گفت: “من خواسته اند دیوید برای کمک به من در ارائه این دولت چشم انداز برای بریتانیا در جهان و به حمایت از من در reinvigorating ما امنیت ملی معماری و حصول اطمینان از که ما برای مردم در صحنه بین المللی است.”

فراست گفت که او می ماند به عنوان رئیس مبارزه با تروریسم در اروپا با ایران تا پایان مذاکرات در آینده روابط میان بریتانیا و اتحادیه اروپا. پست-Brexit دوره گذار است که با توجه به پایان on Dec. 31 که در آن زمان انگلستان امیدوار است که مذاکره یک توافق تجاری با اتحادیه اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>