مقامات ارشد توصیه می شود در برابر تهمت اضطراری فروش اسلحه به عربستان سعودی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

وزیر امور خارجه مایک Pompeo نادیده مشاوره از مقامات عالی رتبه در وزارت خارجه آمریکا و پنتاگون و در درون جامعه اطلاعاتی در استناد به یک اورژانس چشم پوشی سال گذشته برای دور زدن کنگره بررسی میلیاردها دلار در فروش اسلحه به متحدان آمریکا در منطقه خلیج فارس با توجه به دو نفر از مقامات دولت و کنگره سه منابع.

این تصمیم تحت بررسی توسط یک دولت ناظر که اخراج شد هفته گذشته در Pompeo را خواست و آن را به سوخت های تجدید اتهامات از قانونگذاران که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت bucked را از کنگره و حتی نقض قانون که آن را سریع دنبال فروش سلاح. وزیر امور خارجه مواجه است موشکافی شدید بیش از بازرس کل ایران که به راه انداخته است سراسیمگی از داستان های منفی و یک تورنت از انتقاد در کاپیتول هیل.

در توجیه این حرکت به کنگره Pompeo نوشت که ایران تجاوز” و “افزایش نوسانات منطقه ای” ضروری فوری تحویل سلاح های خاص به شرکای ایالات متحده در خاورمیانه است.

اما در طول جلسات در بهار گذشته از شورای امنیت ملی در سطوح مختلف در سطح بالا و حرفه ای و سیاسی از مقامات پنتاگون وزارت امور خارجه و هوش جامعه توافق کردند که وجود داشت هیچ تغییری در تهران رفتار برای توجیه استناد به مقامات اورژانس و توصیه در برابر انجام این کار با توجه به سابق دولت رسمی که با حضور در جلسات.

“وجود دارد هیچ چیز در رفتن در حال حاضر که ما می تواند نقطه به نقطه است که می گویند آن را هر گونه متفاوت نسبت به ماه قبل از” این مقام سابق گفت.

بیشتر برخی از سلاح های موجود در فروش — 8 میلیارد دلار ارزش از موشک های هدایت شونده برای عربستان سعودی و امارات متحده عربی و بمب برای اردن و موارد دیگر — نمی خواهد آمد آنلاین برای حداقل یک سال.

“نتیجه گیری ما بود ‘هیچ کس پشتیبانی از این که اورژانس بنابراین ما فکر می کنم که اعلام نمی خواهد هر گونه دلایل و ما نباید آن را انجام دهد'” سابق — رسمی اضافه شده است. جزئیات این جلسات از جمله ممکن است جمع شورای امنیت ملی نمایندگان کمیته بعد از آن ساخته شده راه خود را به کاپیتول هیل تقویت نگرانی در میان قانونگذاران در مورد فروش اسلحه و باعث قانونی اقدام به معکوس کردن معاملات.

Pompeo تصمیم به رفتن پیش با اورژانس نیایش به هر حال پس از مشاوره با سپس اقدام وزیر دفاع پاتریک Shanahan در طول رسمی نشست صبحانه سابق دولت رسمی گفت.

در حالی که پنتاگون پشتیبانی فروش خود را در زمان مقامات ارشد از جمله Shanahan ابراز نگرانی کرد با این تصمیم به استناد مقامات اورژانس با توجه به مقاومت در کنگره گفت: یک مقام دفاعی. اما به دنبال بازگشت به ایران به فعالیت های سال گذشته پس از تصمیم “با مته سوراخ کردن این واقعیت است که وجود دارد اضطراری” این مقام گفت.

“شما نگاه کنید در ایران رفتار بیش از پس از آن 12 ماه از جمله حملات عربستان پالایشگاه های نفت تیراندازی کردن ایالات متحده هواپیماهای بدون سرنشین و یک موشک بالستیک حمله به نیروهای آمریکایی در عراق — واضح است که معقول و منطقی استدلال می شود که وجود یک بحران در انتظار زمانی که این فروش مورد تایید قرار گرفت” این مقام گفت.

Pompeo به طور رسمی استناد اضطراری اقتدار در آوریل 24. وزارت امور خارجه نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این حرکت خشم قانونگذاران از هر دو طرف. قانون فعلی نیاز به شاخه های اجرایی به طور رسمی به اطلاع کنگره از یک اسلحه فروش این طبیعت; مجلس نمایندگان و سنا و سپس 30 روز برای رای دادن به جلوگیری از فروش.

در آن زمان تصور می شود بسیار بعید است که فروش سلاح به ریاض منتقل می اوری در کنگره که در آن قانونگذاران در هر دو طرف راهرو تبدیل شده اند به طور فزاینده ای نسبت به ایالات متحده در رابطه با پادشاهی. رژیم کشتار عربستان روزنامه نگار جمال Khashoggi و ادامه مشارکت در یمن را به جنگ داخلی خونین را وادار چند نمایندگان مجلس به پیشنهاد تحریم ها علیه عربستان, دولت, دیرین نزدیک است اما اغلب nettlesome متحد آمریکا.

موضوع محوری شد دوباره به سرفصل های این هفته زمانی که مشخص شد که وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج جمعه گذشته تحقیق در مورد سلاح های فروش.

Pompeo تصریح کرد: روز شنبه که او تا به حال خواسته رئیس جمهور به آتش Linick که او نیز به دنبال ادعا می کند که وزیر امور خارجه و همسرش نادرست به کارگردانی و سیاسی منصوب به اجرای کارهای شخصی او از جمله راه رفتن سگ خود را و چیدن را تمیز کردن و خشک.

“من دیده ام های مختلف داستان کسی که پیاده روی سگ من برای فروش اسلحه به خشک و تمیز کننده” Pompeo گفت: به اتهامات. “منظور من این همه فقط دیوانه. این همه چیزهای دیوانه.”

اما او اذعان کرد که او در پاسخ به نوشته سوالات در مورد موضوع دیگری اشاره آشکار به عربستان اسلحه فروش.

“من در پاسخ به این سوالات است. من نمی دانم که دامنه من نمی دانم ماهیت تحقیق که غیر از آنچه که من را دیده اند از ماهیت این پرسش که من ارائه شد,” Pompeo گفت. “من آنچه را که درست بود. من نمی دانم اگر که تحقیقات ادامه دارد. من نمی دانم اگر که بررسی بسته شده است. من هیچ حس که.”

کنگره منابع در هر دو طرف کنگره آمریکا گفت: برخی از مشاوران و سناتور گرفتار باد از مارس 2019 جلسه در مدت کوتاهی پس از آن اتفاق افتاد — به طور خاص که شامل جمع آوری بیشتر حرفه مقامات که گفت: هیچ قانونی بر اساس اعلام اورژانس ملی تحت کنترل صادرات اسلحه عمل می کنند.

در این ماه است که به دنبال چندین سناتور که نشستن در کمیته های مربوطه تا به حال گفتگوهای غیر رسمی با مقامات بودند که در حال حاضر در جلسه با توجه به یک منبع آشنا با این بحث.

برخی از کمیته های کنگره بعدها مطلع در وزارت امور خارجه داخلی مذاکرات در آن زمان با توجه به دستیاران که گفت که این تصمیم در میان گروهی که اضطراری اعلام شد, ساده ترین راه برای جلوگیری از یک میلیون رای. اما از طریق کانال های رسمی قانونگذاران بودند در تاریکی در مورد دقیقا چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن آمد دولت را به تصمیم گیری خود را به استناد اورژانس قدرت از جمله اینکه آیا یک تجزیه و تحلیل حقوقی شده بود به اتمام دستیاران اضافه شده است.

که رهبری یک گروه از سناتورها به معرفی 22 مشترک قطعنامه در ماه ژوئن گذشته به سرنگونی مقامات اورژانس به رهبری سناتور. رابرت منندز (D-N. J.). این گروه شامل بهداشت ، لیندزی گراهام (R-S. C.) یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد که soured در عربستان سعودی در سال های اخیر است. در آن زمان سناتور استدلال کرد که دولت به عمد نادیده گرفتن سوابق دیرینه در مشاوره با کنگره است. تمام 22 اقدامات در نهایت به تصویب هر دو مجلس نمایندگان و سنا اما مغلوب ساختن پیشی جستن را وتو کرد آنها را.

“در حال حاضر زمان برای انجام کسب و کار به طور معمول با عربستان سعودی” گراهام گفت: سال گذشته است. “من نیز بسیار نگران در مورد سابقه این فروش اسلحه خواهد مجموعه با داشتن دولت در اطراف نگرانی های مشروع کنگره است.”

یکی سابق گفت: دولت تصمیم به اعلام شرایط اضطراری به منظور فروش سلاح به سه خاورمیانه متحده ساخته شده بود در بسیاری از سطوح ارشد دولت. و در آن زمان برخی از مقامات مربوطه خوانده شد در آن یک نتیجه گیری.

به جای برگزاری جلسات متعدد در وزارت امور خارجه با متعدد مقامات — به عنوان معمول تر است از این روند به greenlight فروش اسلحه — Pompeo خواهد احضار فرد موضوع کارشناسان تا به دفتر کار خود در طبقه هفتم به صورت ریز مکالمات هر رسمی. و برای ماه ها پس از اعلام او موفق به دریافت دقیق جلسات هفتگی در وضعیت سلاح های سیستم و جدول زمانی خود را برای تحویل.

مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo را حفظ کرده اند حمایت خود را از عربستان سعودی با وجود این وقایع است. مغلوب ساختن پیشی جستن اولین سفر خارج از کشور به عنوان رئیس جمهور بود به ریاض که در آن او در دیدار با عربستان شاهزاده محمد بن سلمان با چه کسی او را کشت یک رابطه نزدیک.

مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده بود توسط خود عربستان و همتای مقاومت کنگره تلاش برای تحمیل حقوق بشر و تحریم ها حتی پس از ایالات متحده آمریکا مقامات امنیتی در جریان قانونگذاران در نتیجه رسیدند که ولیعهد به کارگردانی قتل Khashoggi.

مقامات وزارت امور خارجه که اخیرا در جریان مورد Linick را نتیجه گیری در کاوشگر. Pompeo حاضر به نشستن برای یک مصاحبه حضوری با بازرس کل دفتر سیاسی اولین گزارش هر چند او ارسال نوشته پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>