سالمندان نیاز به بیش از یک بار از بالا به یو پی اس اگر بیماری همه گیر کوروناویروس پرسه: طرفداران

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانادا سالمندان نیاز بیشتری به کمک مالی از دولت فدرال به آب و هوا COVID-19 pandemic اگر خود را افزایش هزینه های زندگی برای ادامه ماه دیگر طرفداران می گویند.

سازمان به نمایندگی از سالمندان در سراسر کشور می گویند که آنها در حال سپاسگزار دولت است حمایت از افراد مسن با یک زمان بازنشستگی عمومی بالا اما نگرانی آن را نمی خواهد به اندازه کافی — به خصوص اگر زمان وعده داده شده به افزایش سن امنیت (OAS) سود ممکن است در شار.

فدرال انتخابات 2019: ترودو به وعده افزایش سن امنیت CPP مزایای اگر دوباره انتخاب

فدرال انتخابات 2019: ترودو به وعده افزایش سن امنیت CPP مزایای اگر دوباره انتخاب

در طول سال 2019 انتخابات لیبرال ها به استقبال سالمندان و بازنشستگان’ رای با تعهد به افزایش OAS برنامه توسط 10 درصد برای سالمندان هنگامی که آنها به نوبه خود 75 و طرح بازنشستگی کانادا (CPP) بازمانده سود 25 درصد است. این افزایش را خواهد اثر را در ماه جولای سال 2020 لیبرالها گفت: در پاییز.

اما در مصاحبه اخیر خود در غرب بلوکفدرال وزیر مسئول سالمندان نمی گویند یک راه یا دیگری اگر دولت در مسیر تحقق این تعهد در این تابستان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما متعهد به ارائه به ما وعده داده اما در حال حاضر این بیماری همه گیر است که مصرف تمام تلاش و انرژی و این که تمرکز ما این است که” دب شولتی گفت: اخبار جهانی در هفته گذشته.

ادامه مطلب: لیبرال ها نمی متعهد به افزایش سن امنیت در ماه ژوئیه با وجود کمپین تعهد

OAS مستمری ماهانه پرداخت شده به سالمندان واجد شرایط که 65 سال و مسن تر است. گیرنده های کم درآمد از OAS همچنین می توانید تضمین درآمد مکمل (GIS) — اضافی ماهانه غیر مشمول مالیات بهره مند شوند. حداکثر پرداخت های ماهانه برای هر دو مزایا (آوریل تا ژوئن 2020) $است 613.53 و $916.38 بود.

با توجه به دولت وجود دارد 6.7 میلیون کانادا سالمندان در حال حاضر واجد شرایط برای OAS بازنشستگی و 2.2 میلیون دلار برای GIS.

برای کمک به مقابله با هزینه های اضافی زندگی کسانی که سالمندان با آن مواجه شده اند با توجه به شیوع رمان coronavirus دولت فدرال ارائه شده یک بار اضافی GST اعتباری به پایین به متوسط درآمد سالمندان در ماه آوریل است. سپس در مارس 12, سالمندان دریافت OAS بازنشستگی شنیده فدرال خواهد آنها را یک بار مالیات بالا از $300 با اضافی $200 برای رفتن به GIS گیرندگان.

“بود که اولین گام مهم گفت:” لورا Tamblyn وات مدیر عامل شرکت CanAge ملی ارتباط غیر انتفاعی است که طرفداران برای سالمندان است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“اما کانادا سالمندان شده اند شمارش بسیار عقب افتاده افزایش به OAS و شاید هرگز قبل از آن افزایش بوده است مورد نیاز بسیار است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: Non-ماسک های پزشکی در حال حاضر توصیه می شود برای کانادایی مقامات می گویند

سالمندان روبرو هستند “مالی ناامنی” در حال حاضر به عنوان آنها تغییر روال خود را به رعایت بهداشت عمومی محدودیت و جلوگیری از آلوده شدن توسط ویروس Tamblyn وات گفت.

برخی از هزینه های تاکسی برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی در تحویل مواد غذایی هزینه ها برای جلوگیری از افشای خود را در فروشگاه و در تجهیزات الکترونیکی به ماندن متصل با دوستان و خانواده از طرفداران گفت. بسته به جایی که آنها زندگی می کنند برخی از سالمندان ممکن است به صرف پول بیشتر در نسخه توزیع هزینه های ناشی از دوباره پر کردن محدودیت و یا می تواند دسترسی به تخفیف خدمات است که باید متوقف عملیات.

کانادا سالمندان به دریافت تا $500 یک بار پرداخت از فدرال

کانادا سالمندان به دریافت تا $500 یک بار پرداخت از فدرال

سالمندان ممکن است مجبور به تحمل آن دسته از هزینه های اضافی برای ماه دیگر بسته به اینکه در این دوره از بیماری همه گیر گفت: Marissa لنوکس رئیس سیاست افسر کانادا انجمن از بازنشسته افراد (کپور) غیر حزبی و غیر انتفاعی است که نشان دهنده 320,000 عضو در سراسر کشور است.

از بالا به یو پی اس در هفته گذشته اعلام کرد آدرس سالمندان “مالی فوری نیاز دارد” اما آنها نمی خواهد که همان “ماندگار” به عنوان وعده داده شده 10 درصد افزایش به OAS لنوکس استدلال گفته او سازمان می شود ایمیل و تماس در مورد این موضوع هر روز.

ادامه مطلب: Coronavirus: ترودو وعده یک بار بالا برای واجد شرایط سالمندان تا 500 $

اگر دولت نخواهد به دنبال از طریق با آن برنامه ریزی شده OAS افزایش در ماه جولای های بازنشستگی عمومی بالا-یو پی اس باید “تکرار” مانند دیگر فدرال COVID-19 برنامه های امداد برای بیکاران و دانشجویان لنوکس و Tamblyn وات استدلال کرد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اگر از آن است که این نوع از پرداخت یک بار و هیچ چیز دیگری است که رفتن به بسیار دشوار است برای افراد مسن” Tamblyn وات گفت.

“سالمندان واقعا در حال رفتن به در یک نظر مالی موقعیت مخاطره آمیز در اوایل تابستان در صورتی که مورد است.”

طرفداران می گویند که آنها درک دولت اولویت به عنوان بحران گشوده شد به آدرس درآمد از دست دادن کار کانادایی. اما لنوکس اشاره کرد که “بسیاری از بازنشستگان زندگی می کنند به مراتب کمتر از 2000 $در ماه” — مقدار ارائه شده از طریق کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند.

“بسیاری از اعضای ما هستند و به سختی شکستن 1200 $در ماه در OAS و CPP,” او گفت:.

لنوکس پیشنهاد “وجود خواهد داشت جهنم به پرداخت” در این رویداد OAS و CPP مبارزات انتخاباتی وعده های رها شده هستند اما اشاره او را دریافت کرد هیچ نشانه ای که آنها شده اند.

“زمانی که لیبرال ها را بیرون می آیند که در وعده سقوط آن را در راه های بسیاری برای بسیاری از اعضای ما به این دلیل به آنها رای دادند برای لیبرالها” او گفت:.

دفاع LGBTQ2 سالمندان در طول COVID-19 همه گیر

دفاع LGBTQ2 سالمندان در طول COVID-19 همه گیر

سیمون Coakeley مدیر عامل شرکت از انجمن ملی فدرال بازنشستگان گفت: سازمان نیست بیش از حد نگران و در عین حال در مورد سرنوشت وعده داده شده OAS افزایش است اما به حمایت از تمدید کمک برای سالمندان اگر تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر “است که هنوز هم بسیار مشهود” به سقوط.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اگر ما به دنبال در واقع همان وضعیت ما امروز در یکی دیگر از سه یا چهار ماه زمان پس از آن من فکر می کنم دولت به خوبی ممکن است به خوبی توصیه به در نظر گرفتن تکرار آن [یک بار پرداخت] و شاید ساخت برخی از کسانی که افزایش دائمی” Coakeley گفت.

اخبار جهانی خواسته وزیر سالمندان دفتر اگر آن را می تواند ارائه یک مطلب خاص در پاسخ به اینکه آیا OAS و CPP را افزایش می دهد می تواند اجرا شود در ماه جولای یا نه. اخبار جهانی نیز خواست اگر پیشنهادی سود افزایش گرفتند و در بودجه فدرال دولت می توانست مطرح در مارس 30, و اگر دولت را تمدید OAS و GIS بالا به یو پی اس در صورت تاخیر.

ادامه مطلب: کانادا coronavirus مرگ و میر می رسد 6,000

در یک بیانیه دفتر وزیر تصریح کرد دولت “باقی می ماند متعهد به اجرای این سیاست ها در پلت فرم ما” است اما “با تمرکز بر مدیریت COVID-19 بحران بهداشت عمومی” در حال حاضر.

“از طریق OAS GIS و GST اعتباری پرداخت یک بار ما در حال ارائه پشتیبانی مالی به سالمندان در تمام سنین هر چه زودتر و بیشتر برای حمایت از آسیب پذیر ترین” خواندن بیانیه های ارسال شده توسط اسکات Bardsley, Schulte ارتباطات مدیر.

دولت لیبرال سرمایه گذاری “بیش از دو برابر در کمک های مالی برای سالمندان که ما متعهد به در ما پلت فرم” در این بیانیه همچنین ادعا کرد.

“ما همچنان به نگاه همه ایده هایی که در آینده در مورد چگونه ما می تواند بهتر کمک به سالمندان است. اما ما فوری تمرکز بر کمک به آنها را با هزینه های اضافی در طول همه گیر کردند.”

متعادل بهداشت شخصی با امنیت مالی در طول همه گیر

متعادل بهداشت شخصی با امنیت مالی در طول همه گیر

OAS و CPP مزایای کنار Tamblyn وات استدلال کرد که از بین بردن اجباری برداشت از ثبت نام بودجه درآمد بازنشستگی (RRIF) را سالمندان اضافی امداد در طول یک سال سختی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

RRIFs یکی از راه های مردم می تواند به انتقال خود را پس انداز بازنشستگی و پرداخت درآمد بازنشستگی هنگامی که آنها به نوبه خود 71.

دولت به کاهش حداقل برداشت از RRIFs 25 درصد برای سال 2020 — اما هر دو کپور و CanAge می گویند که به اندازه کافی برای حفاظت از سالمندان پس انداز بازنشستگی در این آب و هوا مالی.

“آنچه که ما نیاز به دیدن آن است که افراد مسن قادر به پایان می رسد دیدار در یک زمان که در آن فشارهای مالی هرگز شده است بسیار وخیم” Tamblyn وات گفت.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>