سنس پایه کاهش روابط با سناتورهای اتاوا

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سناتورهای اتاوا بنیاد برش روابط با سرمایه های ورزشی و سرگرمی, صاحب سناتور تیم هاکی.

در سال 1998 تاسیس بنیاد مطرح شده میلیون ها دلار برای حمایت از سازمان های خیریه محلی و برنامه های اجتماعی است که کمک به کودکان و جوانان در سراسر اتاوا.

از زمان توافق با NHL باشگاه که کمک های مالی بنیاد حق استفاده از تیم علائم تجاری از جمله سناتور نام و آرم منقضی می شود در جولای 31, و نمی توان تمدید کرد, این بنیاد گفت: در انتشار اخبار.

در یک بیانیه نوشته شده است که سناتورهای اتاوا گفت: این باشگاه گفت: بنیاد “چند ماه پیش” می خواست آن را به “باز کردن عادلانه و شفاف درخواست برای پیشنهاد [RFP] فرایند” پس از صدور مجوز توافق منقضی شده است.

“پایه و اساس رهبری اعتراض و اطلاع سناتورهای اتاوا آنها را مطابق با RFP روند” گفت: این بیانیه از سناتورهای.

“امروز, ارشد مدیریت اجرایی و بنیاد مدیره رهبری به طور رسمی کاهش یافته است فرمت و این فرصت را به شرکت در یک RFP روند.”

بنیاد با تشکر از سناتور

پایه و گفت: “بهره مند فوق العاده” از ارتباط آن با سناتورهای اتاوا.

“ما از نزدیک با این باشگاه بازیکنان خود, فارغ التحصیلان, کارکنان, شرکت, همکاران و طرفداران و همچنین جامعه بزرگ و هم ما را ساخته اند یک تفاوت قابل اندازه گیری در زندگی کودکان و جوانان در سراسر منطقه سرمایه ملی” آن بیانیه ای گفت:.

این بنیاد را ارائه نمی دهد به همین دلیل آن را پایان دادن به رابطه خود با باشگاه هاکی در روز پنج شنبه.

“به عنوان یک اولویت اول ما برای تحقق فعلی ما عملیاتی حقوقی و خیریه تعهدات توسط 31 ژوئیه سال 2020 و پس از آن ما را به تمرکز بر روی پایه و آینده” در بیانیه ای گفت:.

“ما ضمن تشکر از سناتورهای اتاوا برای 22 سال همکاری و سخاوت از مردم و کسب و کار در سراسر منطقه برای حمایت از این کار از پایه و در نتیجه هزاران نفر از فرصت بازی در حال تغییر برای بچه ها.”

خیریه کار را ادامه خواهد داد سنس می گویند

پایه و اساس مورد انتقاد قرار گرفته در گذشته توسط یک موسسه خیریه دیده بان بیش از مقدار پول آن را بالا می برد که در واقع رفت و به علت خوب است. یک 2018 تجزیه و تحلیل موسسه خیریه هوش کانادا یافت می شود که تنها 46 سنت از هر دلار اهدا به سناتورها بنیاد در واقع باعث می شود آن را به گیرندگان سازمان پشتیبانی می کند.

هاکی حق رای دادن می گوید که می خواهد به گسترش دامنه این افراد کمک می کند تا با آن آینده خیریه سرمایه گذاری.

“سناتورهای اتاوا ادامه خواهد داد و حمایت خود را از کودکان و جوانان توانمندسازی سلامت روان و اطفال و مراقبت های تسکین دهنده” این تیم بیانیه ای گفت:.

“باشگاه نیز امیدوار به گسترش و گسترش رسیدن به آن را شامل دامنه کمک های این بنیاد فراهم می کند که شامل به عنوان مثال کمک به قربانیان سوء استفاده های داخلی و پیوند عضو منابع آموزشی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>