سنس نزول Sabres در شب Chris Phillips’ نیوجرسی بازنشستگی مراسم

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سناتورهای اتاوا تا به حال مقدار زیادی برای جشن گرفتن در روز سه شنبه.

شب آغاز شده و با Chris Phillips’ شماره 4 مطرح شده به تیر در یک بازی قبل از مراسم.

سپس کریگ اندرسون ساخته شده 23 صرفه جویی را انتخاب کنید تا خود 200 پیروزی با حق رای دادن به عنوان اتاوا ضرب و شتم Buffalo Sabres 7-4. اندرسون نقل مکان کرد و به یک کراوات با Tuukka Rask برای 40th تمام وقت در برنده با 287.

“این ثابت می کند که من در اینجا بوده است مدت زمان طولانی است که واقعا می گوید” گفت: اندرسون با یک لبخند. “ما تا به حال برخی از تیم های خوب ما تا به حال برخی از بد تیم در اینجا ما نوع در رفته سوار coaster غلتکی. برای رسیدن به این دستاورد بزرگ است و من به دنبال ضربه بعدی یک دفعه من در آن وجود دارد.”

آرتم Anisimov و Jean-Gabriel Pageau تا به حال هر کدام دو گل برای سناتور (21-28-11) که برنده back-to-back, بازی برای اولین بار پس از نوامبر. 20.

این Sabres شروع به پریدن کرد به یک 2-0 اول دوره سرب بر روی یک جفت از اهداف براندون Montour. اما سناتور گل چهار گل در سه دقیقه و 29 ثانیه به نوبه خود دو هدف کسری به یک 4-2 رهبری در اولین تنفس.

“آنها فقط نگه داشته به آینده” گفت: Montour از سناتورهای چهار اول دوره اهداف است. “من فکر می کنم ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای دریافت از طریق آن دوره در یک حس و بدیهی است که ما نمی انجام این کار است.”

Anisimov به ثمر رساند یک جفت در حالی که ولادیسلاو Namestnikov و دریک Batherson نیز به ثمر رساند در باز کردن قاب. Pageau اضافه دو گل بیشتر و آنتونی Duclair گل خالی-net هدف به ضربه محکم و ناگهانی یک 22-بازی بدون گل خشکسالی است.

“وجود دارد برخی از ارواح” گفت: Pageau. “پس از Batherson به ثمر رساند با 4:44 چپ من فکر کردم که بسیار خاص است. برای مطمئن شوید که هر کس می گذرد به یاد داشته باشید که.”

Pageau به احتمال زیاد فراموش نخواهد شب یا به عنوان او تا به حال دو کمک به خود را با دو گل.

کایل Okposo و ویکتور Olofsson نیز به ثمر رساند در حالی که کارتر Hutton ساخته 33 موجب صرفه جویی برای Sabres (27-25-8) که دیدم سه بازی برنده خط خط به پایان رسیده است.

“به طور کلی بسیار ناامید کننده هنگامی که شما نگاه کنید در شروع و جدول که ما تنظیم کرده بود و چگونه ما اجازه دهید که به خود ما” گفت: Sabres مربی رالف کروگر. “ما بسیار نا امید در حال حاضر با نتیجه.”

این Sabres ساخته شده آن را یک هدف بازی در اوایل دوم به عنوان Okposo به ثمر رساند خاموش اتاوا گردش زمانی که او سقوط کرد به سناتور net. اتاوا به دست آورد آن دو گل برتری در Pageau را 23 از فصل بود اما کوتاه زندگی می کردند به عنوان Olofsson ضرب و شتم اندرسون طرف کوتاه در بازی قدرت.

Pageau گل دوم خود را از شب در 12 دقیقه ای را در بازی قدرت در دوره سوم به سناتور برخی از اتاق تنفس در حالی که Duclair اضافه شده کوتاه-دست خالی خالص هدف است.

“Pageau شده است خوب در تمام طول سال گفت:” سناتور مربی D. J. Smith. “او نقش سخت معصوم مجازات کشتن, قدرت, بازی, بازدید, بچه ها بازی می کند در برابر مردمان دیگر بازیکنان و او استثنایی بود.”

اتاوا بازنشسته فیلیپس’ شماره 4

بازنشسته defenceman Chris Phillips مفتخر شد و توسط سناتور در سه شنبه شب با داشتن شماره 4 مطرح به عرصه تیر جلوتر از اتاوا بازی برابر Buffalo Sabres.

فیلیپس که صرف او 17 سال کار حرفه ای با اتاوا فقط سوم سناتورها بازیکن همیشه به ژاکت خود تعداد بازنشسته های این تیم در کنار فرانک finnigan می شماره 8 و Alfredsson شماره 11.

“باور نکردنی” گفت: فیلیپس از دیدن بنر بالا برود.

“این نوع از قطعیت با من هاکی حرفه ای و شاید که احساسی ترین بخشی از آن است. آن را انجام داده در حال حاضر برای اطمینان حاصل کنید. به افتخار بود در کنار [Alfredsson] تاریخچه طولانی از بازی با هم بودن دوستان بزرگ. زمانی که من در نگاه من نمی دانم چه تعداد است اما چگونه بسیاری از بچه ها در لیگ حتی تعداد آنها بازنشسته شد. به در که شرکت کوچک من واقعا در از دست دادن برای کلمات. آن را واقعا احساس خاص.”

سازمان دیده بان | سنس’ سابق دفاعی ستون فیلیپس مفتخر است:

سناتور سابق جایگزین کاپیتان کریس فیلیپس دارای شماره 4 بازنشسته شد. 2:13

فیلیپس دارای حق رای ثبت با 1,179 بازی های انجام شده. او 114 حرفه حذفی بازی رتبه دوم در تیم تاریخ پشت Alfredsson.

انتخاب کلی برای اولین بار در سال 1996 NHL ورود پیش نویس فیلیپس تا به حال 71 اهداف و 217 کمک برای 288 امتیاز بیش از کار خود را. یک بیمار پشت او را مجبور به بازنشستگی در سال 2016.

کورتیس لازار بود تنها Sabres بازیکن نشستن بر روی بازدید کنندگان نیمکت به تماشای نمایش. لازار فراخوانده شد و توسط سناتور در سال 2013 زندگی می کردند و با فیلیپس و خانواده خود را در حالی که بازی در اتاوا.

“به هر دلیل من تا به حال فقط فرض کل تیم بود وجود دارد و تا به حال نگاه کرد تا زمانی که من پشت کردم و خیلی خوب خندیدن که گفت:” فیلیپس. “برای دیدن او وجود دارد و همانطور که گفتم این نوع از بچه ها که او است. شخصیت قوی است.”

فیلیپس’ ناهموار سبک رهبری به تعدادی از بازگشت بیماری در اواخر کار خود را. او محدود به فقط 36 بازی در فصل 2014-15.

حق رای دادن ظاهر رکورد

آخرین بازی در فوریه. 5, 2015, شکست Alfredsson حق رای دادن رکورد برای بازی های انجام شده خواهد بود و آخرین بار فیلیپس مناسب برای سناتورهای. او امیدوار به بازگشت پس از تحت عمل جراحی برگشت اما دچار ترک خورده مهره ها در طول خود را احیا و از دست رفته فصل 2015-16.

فیلیپس که برنده جهان junior طلا در سال 1996 و 1997 نیز به نمایندگی از کانادا در جهان هاکی قهرمانی در سه نوبت برنده نقره در سال 2005 و 2009.

او نام جایگزین کاپیتان برای سناتورها در اکتبر 2006 و نگهداری این عنوان برای بقیه ی کار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>