جلسات claps در مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘شما لعنت خوش شانس” من recused از روسیه پروب

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جف جلسات به شدت سرزنش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اواخر جمعه پس از رئیس جمهور گفت: آلاباما رای دهندگان به “اعتماد” سابق دادستان کل بیش از recusal از وزارت دادگستری پروب در انتخابات روسیه دخالت.

“من می دانم که خشم خود را, اما recusal بود که توسط قانون مورد نیاز. من وظیفه من و شما لعنت به شانس من” جلسات توییتی. “آن محافظت حاکمیت قانون و منجر به خود exoneration.”

جلسه پس از پاسخ رئیس جمهور توییتی خود را برای حمایت از سابق Auburn مربی تیم فوتبال تامی Tuberville جلسات’ اولیه حریف به عنوان او اجرا می شود برای سنا صندلی او یک بار برگزار می شود قبل از اینکه نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان برتر کشور مامور اجرای قانون در سال 2017.

“3 سال پیش پس از جف جلسات recused خود جعلی مولر کلاهبرداری آغاز شد” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “او اجازه دهید کشور ما پایین است. به همین دلیل من تایید مربی تامی Tuberville (@TTuberville) درست حامی ما #MAGA دستور کار!”

جلسات دنبال کرد تا در صبح روز شنبه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن افکار نمی نوسان آلاباما رای دهندگان ذهن. جلسات نیز به نام Tuberville “ترسو است که بیش از حد ترس” به بحث و کسی که در آغوش مواضع سیاست در تقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن کرد.

“آقای رئیس جمهور آلاباما می کند و به من اعتماد به عنوان محافظه کاران در سراسر کشور” جلسات گفت. “شاید شما را فراموش کرده ام. آنها اعتماد به من وقتی که من پا قرار داده است که اعتماد در خط برای شما.”

جلسات’ recusal طولانی خشم تهمت که خود را متهم به دادستان کل سابق بی وفایی.

رئیس جمهور بارها مورد حمله جلسات در توییتر و در طول مصاحبه های رسانه ای با وجود رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و آلاباما بهداشت ، ریچارد شلبی اصرار او را به, با توجه به گزارش سی ان ان.

رئيس جمهور در ادامه حملات, حتی پس از جلسات چپ DOJ در سال 2018 باعث جلسات به انتشار بیانیه ای در اوایل این ماه توضیح خود recusal.

“به recuse خودم از این بررسی که من یک هدف به عنوان یک ارشد کمپین رسمی و یک شاهد, شده اند که شکستن قانون است. من نیست و نمی خواهد شکست قانون” جلسات نوشت. “من درست برای کشور و برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر من به عنوان یک هدف از این تحقیقات به نقض قانون نیست recusing خودم آن را یک فاجعه برای حکومت قانون و برای رئیس جمهور.”

تهمت نیز توییتی برای حمایت از کشت و جمهوری خواه کنگره از نامزدها از جمله سابق کاخ سفید, دکتر, Ronny جکسون و سابق کنگره کارن Handel که از دست او حومه آتلانتا صندلی به زمان Rep. لوسی می کنند در سال 2018 است.

جلسات چهره Tuberville در جولای 14 رواناب. یک نظرسنجی انجام شده توسط Cygnal نشان می دهد Tuberville پیشرو در جلسات گشت با بیش از 20 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>