جلسات سقوط به Tuberville تهمت در آلاباما رواناب

Category: پلیتیکو Comments: No comments

تامی Tuberville سابق کالج فوتبال مربی می داند که چگونه به اجرا ساعت.

مسلح با یک مزیت در نظر سنجی یک خارجی پیام رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را-بویژه حمایت Tuberville گذشته 19 هفته روی سرب بیش از جف جلسه که روز سه شنبه توافق اولیه انتخابات برای مجلس سنا در آلاباما در نهایت روش.

در حالی که تهمت سارنوالی به طور فزاینده ای بالا برده حملات خود را — تماس Tuberville آمادگی و ضعیف برای امتناع از بحث او — Tuberville گرفته طعمه اجتناب از رویارویی مستقیم با جلسات برای ماه می باشد.

“آن را مانند او برگزاری سرب خود را و جلوگیری از دفاع” کریس براون یک استراتژیست ایران در دولت که نگرانی در مورد Tuberville عدم بررسی صلاحیت در بازار اولیه گفت: با استناد به یک فوتبال استعاره برای افراطی cautiousness. “من فکر نمی کنم مردم واقعا می دانم که خیلی در مورد تامی Tuberville دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن تایید شده و او مربی فوتبال است.”

در آلاباما است که ممکن است به اثبات می شود به اندازه کافی. دو مرد در حال رقابت را در سن. داگ جونز که برنده انتخابات ویژه در سال 2017 و آسیب پذیر ترین دموکرات تا این سال است. به عنوان برگ برنده و حزب خود را دیده اند خود نظرسنجی شماره لغزش در طول چند ماه گذشته یک پیروزی در آلاباما ضروری است برای آمریکا شانس خود را حفظ اکثریت سنا.

به جای در انتظار رقابت با جونز رواناب تعریف شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه تمسخر جلسات برگزار شد که سنا صندلی برای دو دهه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن کنده او را از اتاق به بیش از وزارت دادگستری. اما جلسات’ recusal از بررسی بیش از روسیه به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 در حالی که ستایش حرفه ای دادستان و اخلاق ناظران درو مغلوب ساختن پیشی جستن خشم و جلسات هرگز بهبود در رئیس جمهور ،

“جف جلسات یک فاجعه است که اجازه دهید همه ما پایین” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در شنبه سه روز قبل از روز سه شنبه رواناب. “ما نمی خواهیم او را در واشنگتن!”

جلسات بازگشت اخراج تماس توهین “نوجوانان” و تکرار نظر خود را که Tuberville شد “بیش از حد بزدل” به بحث است.

پس از Tuberville دقت لبه جلسات برای کسب مقام اول در 3 مارس اولیه انتخابات در اصل برنامه ریزی شده برای روز آخر ماه مارس به تعویق افتاد تا اواسط ماه جولای. تغییر sapped Tuberville از حرکت از ابتدایی خود را با پیروزی و مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید یک هفته بعد. آن را نیز ایجاد نامشخص مشارکت محیط زیست با دیگر رقابتی runoffs پایین تر در انتخابات. کم مشارکت می تواند به نفع جلسات که درگیر شده است در دولت, سیاست برای چند دهه.

اما در حالی که زمان به جلسات فرصت به نیروی تازه دادن به مبارزات انتخاباتی خود آن را نه لزوما تغییر چشم انداز از مسابقه. نظرسنجی ها نشان داده اند Tuberville با سرب و او امن تایید خواهد Ainsworth دولت معاون فرماندار آخر هفته.

“مربی Tuberville را شلاق داگ جونز” Ainsworth در مصاحبه ای گفت:. “داگ جونز خارج از لمس لیبرال که نمی کند و طنین انداز با Alabama. بود که یک اتفاق است.”

Tuberville است در دفاع از استراتژی خود را تشبیه بحث جلسات در این نقطه در این کمپین به “گریه در پایین” در یک مصاحبه رادیویی در ماه گذشته. او را نیز کتک جلسات در تلویزیون, تبلیغات, پرتاب پشت “ضعیف” اتهام و حمله به جلسات خود را برای بدتر رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن.

هنوز هم برخی از جمهوری خواهان شده اند نا امید عدم تعهد در طول چهار ماه رواناب. تشکر. Gary پالمر در نظر گرفته که در حال اجرا برای سنا گفت: در یک محلی اخیر مصاحبه رادیویی آن م او وجود دارد تا به حال نشده یک بحث است. برخی از مشاوران جمهوریخواه وابسته نیست در این مسابقه ابراز نگرانی در مورد آنچه انتظار برای Tuberville اگر او پدیدار سه شنبه — با اشاره به های اخیر نیویورک تایمز گزارش در مورد Tuberville دخالت یک شکست خورده صندوق های تامینی که برای آن دیپلم خود التماس کرد گناه را به تقلب.

“چرا که او بوده است نه تایید چون این اولین انتخاباتی و به دلیل Doug Jones نشسته است در میلیون ها و میلیون ها دلار نگرانی وجود دارد که آیا تامی Tuberville قادر خواهد بود برای زنده ماندن این نوع از مبارزات انتخاباتی داگ جونز در حال رفتن به اجرا گفت:” بالا Stalnaker جانباز عمل بود که در بالا از دستیاران سابق رژیم صهیونیستی. رابرت بنتلی. “ما نمی دانم هر چیزی در مورد تامی Tuberville دیگر از او یک مربی فوتبال را دوست دارد و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و همه ما در حال نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند که به اندازه کافی به عقب که صندلی برای جمهوری خواهان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن انجام آلاباما با نزدیک به 30 درصد در سال 2016 و بسیاری از جمهوری خواهان بر این باورند یا مرد را شکست جونز — به دست آورد که در سال 2017 ویژه انتخابات با کمتر از 2 درصد بیش از Roy Moore, متهم نامناسب رفتار جنسی با افراد زیر سن قانونی.

اما ایران هنوز برنامه ریزی برای صرف منابع ارزشمند را به نفع خود. این باشگاه برای رشد که تایید Tuberville پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را راه اندازی 1.3 میلیون در تبلیغات تلویزیون صبح روز بعد از انتخابات. یک ملت و یک تیره-پول گروه وابسته رهبر اکثریت میچ مک کانل خنثی است در اولیه اما رزرو $3.2 میلیون به هوا شروع هفته بعد.

“مبارزه در آلاباما را ادامه خواهد داد و من پیش بینی, روز پس از انتخابات و رفتن تمام راه را از طریق آبان” دیوید مک اینتاش این باشگاه برای رشد رئیس جمهور در مصاحبه ای گفت:.

یک نظرسنجی انجام شده برای باشگاه برای رشد از 29 ژوئن-جولای 2 یافت Tuberville با دو رقمی سرب بیش جونز 50 درصد به 40 درصد است.

دموکراتیک رای گیری نشان داده است باریک تر مسابقه. داخلی بررسی جونز کمپین سه هفته قبل از آن نشان داد جونز انتهایی Tuberville با 3 درصد است. و بررسی مستقل از ALG تحقیقات آلاباما بر اساس دموکراتیک شرکت نشان داد جونز انتهایی Tuberville با 3 امتیاز و جلسات با 2 امتیاز.

جلسات بارها شده است در این حمله در طول رواناب در ناآشنا نقطه از شورشیان نامزد در حال اجرا از پشت بدون مزایای تصدی. او به نام Tuberville ضعیف برای بحث و گفت او بی اثر خواهد بود در مجلس سنا. او نوشته خود را رسانه های محلی مصاحبه در توییتر در حالی که انتقاد Tuberville یک آرکانزاس مادری که صرف یک دهه به عنوان سر مربی در دانشگاه, برای صحبت کردن را فشار دهید.

“جف جلسات دشوار است و او را مصمم و او را واقعا روشن است. پس از او بوده است متمرکز برای چند ماه گذشته در برنده شدن هر روز” گفت: Curt اندرسون یک مشاور به جلسات’ کمپین. “Tuberville اساسا شده بر روی خلبان اتوماتیک و نمیفهمد تهمت تایید شده است که همه او نیاز دارد و او خوب خواهید بود. که می تواند درست باشد ، اما جلسات واقعا مبارزه و صحبت کردن در مورد مسائل در طول.”

Tuberville انتخاباتی کاهش یافته است او را در دسترس برای مصاحبه و پاسخ نمی دهند به نوشته سوالات ارسال شده توسط سیاسی. اما متحدان خود را کنار خار جلسات حملات به عنوان صرفا نوسانات از یک نامزد بد انتهایی.

“من فکر می کنم جف جلسه دچار مشکل است و او آن را می داند و او فقط بتواند برای نی” گفت: Ainsworth ، معاون فرماندار که تایید Tuberville.

جونز’ کمپین نه وزن و یا با هدف به آسانسور یکی از پتانسیل مخالفان. در عوض او به صرف حدود 1.4 میلیون در تلویزیون با یک سری از تبلیغات مثبت صحبت کردن به طور مستقیم به دوربین خود را در مورد رکورد و مسائل در این مسابقه است.

جو Trippi ارشد مشاور جونز با اشاره به داخلی نظرسنجی نشان دادن آنها دقت انتهایی یا جمهوری خواه.

“ما در یک تساوی و 8 میلیون دلار در بانک در برابر کسی که دارای تقسیم شده و در حال رفتن به مجبور به دوباره تا پول” Trippi گفت. “ما احساس بسیار خوبی در مورد شانس ما. در حال حاضر ما در حال اجرا در ضبط ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>