Seth MacFarlane, تماس خارج اپرا بیش از Coronavirus ‘شبه علم,’ طرفداران دکتر فیل و دکتر Oz

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Coronavirus قرنطینه به نظر می رسد که Seth MacFarlane بیشتر مایل به صحبت کردن در برابر قدرتمند آمار و ارقام در رسانه ها.

هفته گذشته خانواده پسر خالق در زمان عصر روز میزبان Laura Ingraham برای او بی امان کمپین برای پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات. در حال حاضر او به اپرا وینفری در مناظر خود را.

“اپرا انجام داده است برخی از زیبا و نوع دوستانه خود حرفه ای اما با استفاده از پلت فرم خود را برای تقویت صدای شخصیت های مشکوک به جای مشروع دانشمندان شده است زیانی,” MacFarlane توییتی به تازگی. “من امیدوارم که او خواهد قرض دادن او خود را قدرتمند صوتی برای اصلاح آن است.” او شامل یک لینک به یک لس آنجلس تایمز مقاله ای که خراب شد چگونه دکتر فیل مک گرا و Dr. Mehmet Oz—هر دو از آنها گل رز به شهرت از طریق وینفری را نشان می دهد—شده اند, پخش كردن, پزشکی اطلاعات غلط در طول بحران.

خواسته در مورد صدای جیر جیر خود را در اولین قسمت از معاون تلویزیون سیاسی جدید نشان می دهد بحث صندلی در پشت میز با آناند Giridharadasکه هوا شنبه شب MacFarlane تصریح کرد که او معتقد است وینفری عمدتا “با استفاده از پلت فرم خود را برای خوب است.”

“استثنا به این است که ارتفاع این purveyors از شبه علم. افرادی مانند دکتر فیل دکتر Oz تمام راه برگشت به جنی مک کارتی و ضد vax جنبش” او ادامه داد. “و این یک دوگانگی عجیب و غریب است که من فکر می کنم بسیاری از مردم, به خصوص در حال حاضر مشکل آشتی. شما می دانید که این فرد انجام داده است که همه از این کار مثبت برای جهان و در عین حال به نحوی است بدست در این وب از آشغال علم در بسیاری از موارد است. پس, این یک چیز دشوار به تعادل است.”

دو سال پیش پس از وینفری را گالوانيزه گلدن گلوب گفتار منجر به حدس و گمان شایع است که او می تواند چالش مغلوب ساختن پیشی جستن برای ریاست جمهوری در سال 2020 MacFarlane توضیح داد که چرا او فکر کرد که می تواند یک ایده وحشتناک است.

“اپرا است و بدون شک با شکوه سخنور” او توییتی در آن زمان است. “اما این ایده از یک واقعیت را نشان می دهد ستاره های در حال اجرا در برابر میزبان بحث نشان می دهد که troublingly dystopian. ما نمی خواهیم برای ایجاد یک جهان که در آن خدمات عمومی اختصاص داده مشاغل تبدیل نامطلوب و غیر عملی در این صورت از خام مشهور است.”

با مرد خانواده, پدر آمریکایی و دیگر پروژه های MacFarlane صرف تقریبا تمام زندگی خود را کار در فاکس شرکت و ساخت boatloads از پول برای خانواده مرداک نیز اجرا می شود فاکس نیوز. او گفت و او را “دوستانه” ارتباط با Murdochs با وجود عمیق خود تفاوت های سیاسی و افزود که آنها تلاش کرده اند هرگز به سانسور خود را نشان می دهد.

“آنها به ما چپ به تنهایی به طور کامل. حتی زمانی که ما سیاست بودند به شدت لیبرال” MacFarlane گفت. “و همان فلسفه تا آنجا که من می تواند به امر به رادیو فردا.” در همان زمان او گفت که او بخواهد Murdochs خواهد “را در یک نقش فعال تر” در پلیس فاکس نیوز محتوا.

“در صورتی که شبکه می تواند در هیئت مدیره با یک مسئول نگرش نسبت به علم به تنهایی می تواند زندگی می کنند با دیگر گه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>