Seth Meyers تخریب ‘قوم و خویش مورد’ Jared کوشنر برای Coronavirus شکست

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یک شب پس از او آورده که گرما را به Sean Hannity, Seth Meyers بود پشت در اتاق زیر شیروانی. و این زمان او تا به حال مناظر خود را در مجموعه Jared کوشنر.

پس از صرف مقدار زیادی از آخرین “نگاه نزدیک” بخش رئیس جمهور تهمت نامنظم پاسخ به این رمان coronavirus همه گیر در اواخر شب میزبان متمرکز در فرمانداران که در حال حاضر در تلاش برای بیشتر توپ زدن از یکدیگر گرانبها هواکش برای نجات ساکنان خود را.

“و شما هرگز حدس می زنم که چه کسی مسئول این shitshow,” مایرز گفت. “مرد Slenderman کابوس در مورد جارد کوشنر.”

میزبان آغاز شد و با گزارش است که کوشنر به عقب رانده در برابر فرماندار نیویورک اندرو کومو درخواست تماس تلفنی با “جنجال آفرینی” و ظاهرا و گفت: “من تمام این اطلاعات در مورد ICU ظرفیت. من خودم پیش بینی های من بدست دقیق تر در مورد این. نیویورک نیاز نیست تمام هواکش.”

“شما در حال انجام خود را پیش بینی? آیا پدر و مادر خود را فقط خرید شما TI-84?” Meyers پرسید. “شما واجد شرایط برای انجام هر چیزی بگویید نیویورک چگونه بسیاری از هواکش آنها نیاز دارید. شما از قوم و خویش مورد و شما تنها کاخ سفید کار به خاطر شما ازدواج به خانواده است.”

میزبان به پایان رسید گفت: “من امیدوارم که زمانی که برای پاسخگویی می آید همه ما می توانیم به یاد داشته باشید که آن را نمی باید بود. کشورهای دیگر در پاسخ به این همه گیر با شایستگی و آنها اجتناب بدترین. در حال حاضر ما در حال نیروبخش برای یک فاجعه غیر قابل تصور و به عنوان ما صحبت می کنند رئیس جمهور در حال خروج از محاصره متحده و بیمارستان ها به دفع کردن برای خود قرار دادن زندگی در خطر است.”

“اما حداقل” او افزود: قبل از برش به فیلم از مغلوب ساختن پیشی جستن از روز پنج شنبه در این نشست خبری “اکثر مردم باید روسری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>