Seth Meyers منزجر توسط Fox News میزبان جانین Pirro را “مجنون درد دل’ در برابر میت رامنی

Category: دیلی بیست Comments: No comments

به نظر می رسد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست کاملا آماده ببخش به یک سناتور جمهوری خواه که جرأت به رای دادن علیه او در هفته گذشته استیضاح محاکمه.

“بیش از آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی مجنون درد دل از یکی از مورد علاقه خود را رادیو فردا میزبان جانین Pirro که رفت و پس از رامنی در نمایش” Seth Meyers گفت: شب قبل از بازی تمدید کلیپ Pirro را فریاد بیهوده گویی در مورد یوتا جمهوریخواه به پایان رسید که با “تو واقعا احمق هستند!”

“او را احمق؟!” در اواخر شب میزبان پرسید. “شما صدا مانند شما رو کات از قسمت اول از زنان خانه دار واقعی از جزیره برای کوه در می رم بیش از یک جدول در پسر خود را صمیمیت و همدلی.”

بعد Meyers بازگشت به موضوع پس از به اشتراک گذاری یک کلیپ از رودی جولیانی گفتن ایسنا میزبان جسی Watters که او “سه شاهد” به دولت اوباما فساد قبل از شمارش در انگشتان دست خود را, “یک, دو, سه.”

“تنها در فاکس نیوز آیا شما می گویند ‘سه’ و سپس تعداد به سه در انگشتان دست خود را,” Meyers شوخی. “من شگفت زده هستم که چگونه جانین Pirro به پایان رسید او مونولوگ:” من سه دلیل برای میت رامنی احمقانه است! یک دو سه!'”

میزبان به پایان رسید در این بخش گفت: “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ناتوان از تصور هر کسی هر چیزی از هر انگیزه دیگر از منافع خود. مثل همه authoritarians او خواسته وفاداری و retaliates در برابر هر کسی که حاضر به genuflect به او. او اخلال ما دموکراسی و حکومت قانون به شخصی و سیاسی و مالی خواهد شد.”

“اگر شما یک جمهوری خواه که نمی توانید ببینید که” مایرز گفت:—برش به Pirro—”شما واقعا احمق هستند!”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن و به اشتراک آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>