Seth Meyers مسخره مایک بلومبرگ وحشتناک, توییتر, جوک در مورد برنی ساندرز

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Seth Meyers صرف چند دقیقه سه شنبه شب پس از رفتن به “واقعا عجیب و غریب توییتهایی” مایک بلومبرگ انتخاباتی ارسال شده حاوی جعلی به نقل از برنی ساندرز ستایش واقعی دیکتاتورها مانند ولادیمیر پوتین و بشار اسد. بلومبرگ شد و در نهایت مجبور به حذف توییتهایی و توضیح می دهد که آنها در نظر گرفته شده به عنوان “هجو است.”

در اواخر شب میزبان آغاز شد و با اطلاع رسانی بلومبرگ که او را به سادگی “بد” در رسانه های اجتماعی. “و این خوب,” او گفت:. “هیچ کس انتظار دارد که 78 ساله میلیاردر برای کشتن آن را در توییتر. تنها چیزی که 78 ساله است که قرار است انجام دهد در توییتر است اشتباه آن را برای گوگل.”

مایرز در ادامه به اشاره است که اگر شما به توضیح است که چیزی است که طنز “سپس شما نیز بد در هجو است.” او با استفاده از یک کلیپ از بلومبرگ تلاش برای انجام یک Mary Poppins-الهام گرفته از موسیقی معمول در 2007—”شما می دانید زمانی که شما هنوز هم یک جمهوری خواه”—به نشان می دهد که چرا نامزد باید به جلوگیری از کمدی در دسترس نباشد. “که عملکرد خیلی بد دیک ون دایک آن را دیدم و تایید برنی” او به شوخی.

“و بله کلی برای همه شما آن را هرگز یک طرح بزرگ به تلاش و ‘خنده دار’ نامزد” مایرز گفت: با اشاره به هیلاری کلینتون را بدنام “عکس رفتن به پای صندوق های رای” شوخی به عنوان یک مثال ، “مایک بلومبرگ را دیدم و فکر کردم من هرگز او طنز زمان اما شاید با تمرین می توانید نزدیک است.”

به جای استفاده از “جوک های بد” برای رسیدن به کاخ سفید میزبان گفت: نامزدها باید با تمرکز بر “گرفتن یک شوخی بد کردن کاخ سفید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>