Seth Meyers مسخره مغلوب ساختن پیشی جستن را ‘بسیار گنگ وسواس’ با Badgers

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Seth Meyers صرف بی اندازه از مقدار زمان پنج شنبه شب fixating در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “بسیار گنگ وسواس” را به عنوان او قرار داده و آن را با badgers.

“همانطور که همه ما می دانیم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است-به عنوان خوانده شده اما هنوز هم جذاب برای پیدا کردن چیزهایی که او را کنجکاو در مورد” از اواخر شب میزبان گفت. “و این هفته ما آموخته است که یکی از عجیب ترین, احمق ترین چیز است.”

Meyers با اشاره به یک حکایت از غرق شدن در باتلاق: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن عوامل و بورس مسموم واشنگتن, یک کتاب جدید در مورد Trumpworld توسط روزانه وحش واشنگتن خبرنگاران Lachlan Markay و thecourtpoet. به عنوان آنها گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن را بارها و بارها بپرسید اولین رئیس ستاد Reince Priebus مورد badgers احتمالا به خاطر او از ویسکانسین دوره گرد دولت است.

“‘آیا منظور آنها را به مردم؟’ مغلوب ساختن پیشی جستن حداقل دو بار خواسته Priebus در باز کردن ماه از ریاست جمهوری خود” جفت نوشت. “‘و یا آنها دوستانه موجودات?’ رئیس جمهور نیز بپرسید اگر Priebus تا به حال هر عکس از badgers او می تواند او را نشان می دهد و اگر Priebus می تواند با دقت به او توضیح دهید چگونه badgers کار ‘ دقیقا.”

“اوه خدای من تهمت است با وسواس badgers,” مایرز گفت. “من بسیاری از سوالات در مورد این. اول از همه تهمت می خواهد بدانید که چگونه badgers ‘کار می کند؟’ چه او به معنای کار می کند ؟ آیا او معنی آنها قلب است که پمپ خون را به بقیه بدن خود را و یا او به منظور انجام badgers باید شغل؟”

“با توجه به کتاب مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد بیشتر کنجکاوی واقعی در مورد badgers از واقعی مسائل سیاست” میزبان اضافه شده قبل از حرکت به این هفته درام در وزارت دادگستری. اما بازگشت او به گورکن کمی بعد در این بخش به عنوان یک راه برای نشان دهد که چگونه “پریشان” رئیس جمهور می تواند در جلسات.

او تصور تهمت تکان همراه به آنچه که مردم در اطراف او هستند گفت: در حالی که تفکر “من تعجب می کنم که حیوانات خوب هستند و آنهایی که چیست. من شرط می بندم سنجاب ها خوب هستند و کبوتر ها چیست. فیل ها خوب هستند. Bobcats معنی! Groundhogs خنثی هستند و هیچ کس تا به حال یک مشکل با groundhogs. و پنگوئن فانتزی از آنجا که آنها می پوشند tuxedos!”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن و به اشتراک آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>