Seth Meyers بارگیری نشود در پیت Buttigieg برای قبل از موعد مقرر ادعا حزبی آیووا برنده

بیش از 24 ساعت پس از این کشور قرار بود به می دانم که نتایج آیووا, قفقاز, Seth Meyers می خواستم پاسخ.

“هی! آیووا! چگونه شما گوشت گاو ، از اواخر شب میزبان آغاز شد. “شما تا به حال چهار سال برای آماده شدن و این شد نتیجه ؟ این بدتر از شوهر که به خانه می آید در روز ولنتاین با یک گل از همسایه حیاط یک کیسه بولینگ و یک کارت که می گوید: “متاسفم برای از دست دادن خود را.'”

بعد Meyers رفت و پس از “کهنه سیستم” که حزبی خود را. “آن را مانند صندلی ملاقات و بحث در کلاس دیدار کند نشت گاز” او گفت:. “این شرم آور ترین چیزی که اتفاق می افتد در یک دبیرستان بدنسازی پس از من آمار رو در nards بازی والیبال و آن درد نکنه خیلی به من انداخت.”

همانطور که برای برنامه که ظاهرا پشت فاجعه میزبان گفت: “شما نمی توانید یک سیستم کهنه و رفع آن با برنامه. برخی از چیزهایی که بیش از حد قدیمی برای راه حل های مدرن. هنگامی که به اطراف مشکل شما نمی خرید او یک تیغ روروک مخصوص بچه ها.”

سپس خلاصه بعد از یک مسیر انحرافی را طی به مسخره سی ان ان Wolf Blitzer برای منحرف یک حوزه و رسمی بود که فقط تلاش برای بدست آوردن مجموع رای از طریق تلفن Meyers وارد در شب بالقوه برنده پیت Buttigieg بود که اعلام پیروزی در توییتر طولانی قبل از او کانت را برنی ساندرز با فقط 62 درصد از حوزه گزارش. “آیووا شما را شوکه ملت” او ارسال شده است دوشنبه شب. “با همه موارد ما در حال رفتن بر روی نیوهمپشایر پیروز است.”

“سلام شهردار پیت نمی توییت قبل از نتایج رسمی!” مایرز گفت. “وجود دارد هیچ نشانه و هیچ کس پیروز نشده است! در پایان سه ماهه سوم از سوپر باول the 49ers نمی جیر ‘با همه موارد ما در حال رفتن به دیزنی جهان!'”

در نهایت مایرز گفت: مردم آیووا نمایندگان شان که در حالی که آن را تقصیر آنها آیووا حزب دموکرات اجازه دهید آنها را “شما می دانید این آخرین جلسه مناسب است ؟ هنگامی که شما ضربه آن این بد شما نمی دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر