جنسیت دروغ و Prenups!

Category: پلیتیکو Comments: No comments

three small cross-stitched hearts

جنس عادلانه تر

مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه چیزی از جنسیتی فمینیستی. زنان! فقط بهترین! واقعا چیزی! می دانستند که آنها می تواند هوشمند و زیبا و فقط به عنوان باطل به عنوان مردان!

An embroidered heart that reads “I like a woman that’s a little chubby,” a quote from Donald Trump.

“بخشی از مشکل من با زنان شده است و نیاز به مقایسه آنها را برای من باور نکردنی مادر مریم مغلوب ساختن پیشی جستن. مادرم هوشمند به عنوان جهنم است.”

هنر گشت, 1997

“من فکر می کنم که زن میل جنسی است که در واقع به عنوان خوب و یا بیشتر از یک مرد میل جنسی. … من شاهد بوده است و به آن و شاید شما—اگر شما خوش شانس هستید.”

— بی بی سی Hardtalk, 1998

تبلیغات

three small cross-stitched hearts

“بدون زنان هیچ چیز وجود دارد.”

TrumpNation: هنر بودن دونالد توسط تیم اوبراین 2005

three small cross-stitched hearts

“من عشق به دنبال در مدل های. … نیست که نفرت انگیز? زنان در اینجا در حال رفتن به راه رفتن و گفت: ‘نیست که مرد وحشتناک, وحشتناک اجنبی.'”

پالم بیچ پستنوامبر 26, 2001

“اما من فکر نمی کنم همه زنان gold diggers. وجود دارد هیچ چیز زیبا تر از یک زن است. من عشق و احترام به آنها. من شناخته شده بسیاری از واقعا خوب است و تا به حال روابط شگفت انگیز در طول سال. اما به عنوان با مردان وجود دارد آنهایی که خوب و بد هستند.”

Playboy, اکتبر 1, 2004

“من مانند یک زن که کمی چاق.”

— The Howard Stern Show 15 دسامبر 2004

A doily with a quote by Donald Trump that reads, “The only time you want your chick to have acne is if it's because she's a teenager.”

تبلیغات

“تنها زمانی که شما می خواهید خود را چرب برای آکنه است که اگر آن را چرا که او یک نوجوان است.”

— The Howard Stern Show 7 دسامبر 2005

“زنان را یکی از اقدامات زیادی در تمام دوران است. آنهایی که هوشمند عمل بسیار زنانه و نیازمندان اما در داخل آنها قاتلان واقعی. کسی که با عبارت ” جنس ضعیف تر بود یا خیلی ساده بود یا به شوخی. من را دیده اند زنان دستکاری مردان فقط با یک حرکت یا کشش ناگهانی چشم خود را—و یا شاید یکی دیگر از بخش های بدن است.”

باز گشت

“هیچ چیز وجود دارد من دوست دارم بیشتر از زنان است اما آنها واقعا بسیار متفاوت به تصویر کشیده است. آنها به مراتب بدتر از مردان به مراتب بیشتر تهاجمی و پسر می تواند آنها را هوشمند خواهد بود. بیایید به اعتباری که در آن اعتباری است که به علت و اجازه دهید سلام زنان برای خود و قدرت فوق العاده ای که بسیاری از مردان می ترسند به اعتراف به آنها را داشته باشد.”

باز گشت

An embroidered quote from Donald Trump that reads, “Women are far stronger than men. Their sex drive makes us look like babies. Some women try to portray themselves as being of the weaker sex, but don’t believe it for a minute.”

“زنان به مراتب قوی تر از مردان است. میل جنسی خود را باعث می شود ما شبیه بچه ها. برخی از زنان سعی کنید برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان جنس ضعیف تر اما باور نمی کنم آن را برای یک دقیقه.”

باز گشت

تبلیغات

three small cross-stitched hearts

“من نمی دانم چرا اما من به نظر می رسد به خارج کردن یا بهترین یا بدترین ها در زنان است.”

باز گشت

three small cross-stitched hearts

“ایوانا زرق و برق دار شد اما او نیز بلند پروازانه و هوشمند است. … من در بر داشت ترکیبی از زیبایی و مغز تقریبا باور نکردنی است. گمان می کنم من کمی ساده لوحانه و شاید مانند بسیاری از مردان من تا به حال آموزش داده شده توسط هالیوود که یک زن نمی توانست هر دو.”

مغلوب ساختن پیشی جستن: بازمانده در بالا, 1990

“شما مجاز به استفاده از کلمه زیبا دیگر زمانی که شما صحبت کردن در مورد زنان شما اجازه ندارید هیچ هیچ. آن را به لحاظ سیاسی نادرست … من هرگز به یک زن زیبا دوباره و هر مرد در اینجا—هر انسان در اینجا منظور بالا بردن دست خود را, شما هرگز می گویند همسر خود را دوست کسی است, راست?”

— تجمع در کلیولند اوهایو 5 نوامبر 2018

three small cross-stitched hearts

معاشقه

در دهه 70 در منهتن در شرق فوقانی جانبی تهمت بود در یک شب شلوغ کانون و شنود گذاشته روی شانه زن است که می تواند تبدیل به همسر اول خود را. او می تواند او گفت: به او کمک کند و دوستان خود را دریافت کنید یک جدول. “من بسیار دوستانه با صاحب.” روز بعد او دریافت سه دوجین گل رز. چند دهه بعد, البته, او شیوه پیگیری می شود کمی متفاوت است.

A cross stitched Donald Trump with a quote by him that reads, “I’m a major romantic.”

“من عمده عاشقانه است.”

— The Howard Stern Show فوریه 27, 2013

“گاهی اوقات شما بلافاصله تصمیم—عشق در نگاه اول. گاهی اوقات شما به آرامی پیش بروید—طولانی نامزدی. … گاهی اوقات شما فکر می کنم با سر خود را. بار دیگر شما فکر می کنم با سایر نقاط بدن خود را و این خوب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن: فکر می کنم مثل یک میلیاردر, 2004

تبلیغات

“من فکر می کنم این چیز بزرگ است که شما باید برای پیدا کردن کسی که شما از شیمی با. قبل از ازدواج من, من می خواهم به بیرون رفتن با یک زن که بسیار زیبا بود اما اگر وجود نداشت شیمی بدون توجه به آنچه من انجام داد و سپس آن را فقط رفتن به محل کار.”

فکر می کنم بزرگ و در کسب و کار و زندگی, 2007

“من بسیار شلوغ می شود در حال اجرا را به دنبال ارائه.”

فاکس نیوز, مارس 26 2018

A quote by Donald Trump, next to a palm tree, that reads: “Dating is like being in Vietnam.It’s like war out there.”

“دوستیابی است مثل این است که در ویتنام و…آن را مانند جنگ وجود دارد.”

— The Howard Stern Show 11 ژانویه 1993

“من فقط یک حسرت در زنان گروه—که من هرگز تا به حال این فرصت را به دادگاه Lady Diana Spencer. من با او در تعدادی از موارد. من نمی تواند کمک کند اما توجه کنید که چگونه او نقل مکان کرد و مردم است. او روشن اتاق با جذابیت حضور او. او واقعی شاهزاده—یک رویا خانم. او خواهید بود واقعا از دست رفته است.”

باز گشت

تبلیغات

“من به تماشای @todayshow این هستم re: @MarthaStewart و دوستیابی. او به نظر می رسد فوق العاده بهتر از همیشه هر مرد می تواند خوش شانس با او باشد.”

— توییتر May 9, 2013

three small cross-stitched hearts

“مردم واقعا باطل و هیچ جایی آنها باطل از در روابط خود با جنس مخالف است.”

باز گشت

three small cross-stitched hearts

“این همه در شکار و هنگامی که شما آن را از دست می دهد برخی از انرژی خود را. من فکر می کنم رقابتی موفق, مردان احساس می کنید که راه در مورد زنان است. آیا شما موافق هستید؟”

TrumpNation

three small cross-stitched hearts

ازدواج

اعتبار در واقع که در آن اعتباری است که به دلیل: تهمت فقط مشخص شده 15 سال از ازدواج به سابق Melania Knauss. لیست مهمان های خود را برای اسراف پالم بیچ nuptials شامل شکیل اونیل, سیلوستر استالونه, اپرا وینفری, هیلاری کلینتون و رودی جولیانی. “من میخوام یک شوهر خوب برای تغییر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بیلی بوش.

A embroidered pillowcase, with a quote by Donald Trump, that reads: “Marriage is, like, really great. It usually doesn’t work.”

“ازدواج بود واقعا عالی بود … من نمی دانم اگر آن را امنیتی و یا هر آنچه در آن است, اما من فکر می کنم این خوب است. اگر آن کار می کند. منظورم این است که اگر آن کار نمی کند آن را در مجموع فاجعه است. معمولا کار نمی کند.”

— The Howard Stern Show 15 دسامبر 2004

“داشتن یک همسر خوب و داشتن یک خانواده خوب بسیار مهم است. وجود دارد هیچ جایگزینی برای آن باشم.”

— مصاحبه با Rona Barrett, 1980

تبلیغات

“من هرگز صحبت در مورد همسر من—که یکی از مزایای بودن نه یک سیاستمدار. من ازدواج است و باید یک چیز شخصی است.”

Playboy, مارس 1, 1990

“به اعتقاد من در ازدواج—یکی یکی ازدواج است.”

— ABC ساعات پر بیننده زنده مارس 10, 1994

three small cross-stitched hearts

“من عاشق این نهاد ازدواج. آن را به من هزینه گزافی اما من عاشق این نهاد ازدواج است.”

— Late Show with David Letterman 21 اوت 1997

three small cross-stitched hearts

“من نه به پنج روز مجذوب و انرژی من. اما پس از آن در اواخر بعد از ظهر, من می خواهم اغلب دریافت یک تماس از بیرون به یاد من از آن شب نامزدی … گاهی اوقات من می خواهم عصبانی و می گویند من و ما می خواهم در مورد مبارزه با آن را بر روی گوشی. در پایان از آنجا که من نمی خواهم نا امید و یا شرمسار من می خواهم تقریبا همیشه موافق به رفتن همراه است. زمانی که من گوشی را گذاشت هر چند من اغلب می گویند با صدای بلند به اندازه کافی گمان می کنم برای هر کسی که ایستاده در سالن بیرون اتاق به گوش من ‘زندگی من است گه.'”

بازمانده

تبلیغات

“تبریک به میشل و باراک اوباما در سالگرد 20th باشد.”

— توییتر, اکتبر 4, 2012

three small cross-stitched hearts

“سالگرد مبارک به همسر فوق العاده @MELANIATRUMP — واقعا تصمیم بزرگ من!”

— توییتر, 22 ژانویه 2014

three small cross-stitched hearts

“@katyperry کتی چه جهنم که شما فکر زمانی که شما ازدواج بازنده راسل برند. وجود دارد یک پسر است که چیزی رفتن اتلاف!”

— توییتر, اکتبر 16, 2014

“من همیشه احساس کردند که اگر شما را مجبور به کار در یک ارتباط است که این ارتباط به کار نمی رود.”

TrumpNation

تبلیغات

“ازدواج یک قرارداد است بر خلاف هر گونه دیگر قرارداد در زندگی است. شما با عشق ازدواج کنند. اما امضای شما بر روی سند ازدواج همه چیز در مورد حقوق گمرکی و اموال. این یک قرارداد الزام آور است که می داند هیچ چیز از عشق است.”

فکر می کنم بزرگ

three small cross-stitched hearts

“یکی از چیزهایی که من آموخته اند وجود دارد: بالا تعمیر و نگهداری. وجود دارد تعمیر و نگهداری پایین. من می خواهم هیچ تعمیر و نگهداری.”

باز گشت

three small cross-stitched hearts

“مارلا همیشه تمایل من به صرف زمان بیشتری را با او. “چرا می تواند به شما نمی شود خانه در پنج ساعت مانند دیگر شوهران?’ او را بخواهید. گاهی اوقات وقتی که من در خلق و خوی من را بسیار مادی ، “نگاه من می خواهم کار. شما از ذهن نیست سفر در اطراف در هلیکوپتر و هواپیما و شما از ذهن نیست زندگی در بالای برج ترامپ یا در Mar-a-لاگو یا سفر به بهترین هتل ها و یا خرید در فروشگاه و هرگز نیاز به نگرانی در مورد پول, آیا شما? اگر شما می خواهید مرا به خانه در پنج ساعت شاید این چیز دیگر نمی خواهد اتفاق می افتد و شما می تواند شکایت در مورد آن بیش از حد. چرا شما می خواهید به چیزی است که من لذت بردن و تغییر آن ؟ من همیشه او چرایی که بسیار خودخواه. اما واقعیت این است که در ازدواج هر دو طرف باید خوشحال بود. اگر آنها نمی, آن را فقط به کار نمی رود.”

باز گشت

“پیدا کردن یک زن که حمایتی است چرا که وجود دارد هیچ چیز بهتر از یک حمایت است.”

باز گشت

تبلیغات

“یک ازدواج خوب است مانند مذاکره مهم معامله: شما باید به در نظر گرفتن تمام عوامل ملاحظه و کاملا … من نمی رویکرد آن را هر بیشتر به صورت اتفاقی و از من انجام یک کار بسیار مهم رسیدگی کند. در واقع با توجه به میزان معاملات من ساخته شده در مقایسه با تعداد ازدواج من, من می خواهم بگویم من کاملا محتاط در مورد ازدواج. شما باید بیش از حد.”

میلیاردر

“بودن در طرف دیگر از یک رابطه با کسی مثل من باید دشوار است.”

مردم, مارس 19, 1997

three small cross-stitched hearts

Fidelity

تهمت و فریب خورده است بر همسران خود را زمانی که او احساس می کند مانند او را سوار بالا مارلا افرای در سال 1988 به عنوان مثال و یا Stormy Daniels گفته در سال 2006. مغلوب ساختن پیشی جستن بدیهی است که همواره حفظ کل نيست.

A quote by Donald Trump surrounded by flowers that reads, “Beautiful, successful, married—I’ve had them all, secretly, the world’s biggest names, but unlike Geraldo, I don’t talk about it.”

“Geraldo ریورا یک از دوستانم اما او چیزی است که من فکر کردم کاملا وحشتناک و او اذعان می کند آن را یک اشتباه بود. او نوشت: یک کتاب نامگذاری بسیاری از زنان معروف است که او با. من هرگز فراموش که—من بیش از حد احترام برای زنان به طور کلی اما و اگر من در این جهان را جدی توجه کنید. زیبا, معروف, موفق, عروسی—من تا به حال همه آنها را مخفیانه از بزرگترین نام های, اما بر خلاف Geraldo من در مورد آن صحبت نمی.”

فکر می کنم بزرگ

three small cross-stitched hearts

“کسانی هستند که می گویند که شما جذاب تر شما بعد از ازدواج.”

— The Howard Stern Show 15 دسامبر 2004

three small cross-stitched hearts

تبلیغات

“من به یاد داشته باشید حضور با شکوه شام داده می شود توسط یکی از تحسین ترین مردم در جهان است. من نشسته در کنار یک بانوی بزرگ اجتماعی شجره نامه و ثروت است. شوهرش نشسته بود و در طرف دیگر میز و ما داشتیم بسیار خوب اما بسیار مستقیم گفتگو. ناگهان احساس کردم دست او را روی زانو من و سپس روی پای من. او شروع به نوازش من در تمام راه های مختلف. من به او نگاه کرد و پرسید: “آیا همه چیز درست است؟’ من نمی خواهم به ایجاد یک صحنه در یک سالن پر از پانصد VIPs. بخش شگفت انگیز در مورد او که او بود—یکی از بزرگترین های بزرگ. او سپس از من خواست و من پذیرفته شده است. در حالی که ما رقص او بسیار تهاجمی و من گفت: “نگاه ما یک مشکل است. شوهر خود نشسته است و در آن جدول و بنابراین همسر من است.’ ‘دونالد’ او گفت: “من اهمیتی نمی دهند. من اهمیتی نمی دهند. من باید به شما و من باید به شما در حال حاضر. من به او گفتم که من می خواهم او را اما او تا به حال برای متوقف کردن رفتار بلافاصله. او به من قول و من. هنگامی که من به نام I just called to say hello و این بود پایان. اما سطح پرخاشگری باور نکردنی بود.”

باز گشت

“هنگامی که یک مرد برگ های یک زن, به ویژه هنگامی که آن را درک بود که او را ترک کرده است برای یک قطعه از کون—خوب!—وجود دارد 50 درصد از جمعیت خواهد شد که عشق زن که در سمت چپ بود.”

Vanity Fairسپتامبر 1990

A crossstitch of Donald Trump in bed with a woman, with the quote on the sheets saying “I’ve never had any trouble...in bed.”

“من تا به حال هرگز هر گونه مشکل در تخت …”

بازمانده

“… آن اتفاق می افتد تمام وقت. یک زن که او نیز اجتماعی برجسته بود و من تا به حال ضربه به او در خیابان پنجم در حالی که او تبادل هدیه عروسی. من کرایه تاکسی در این نزدیکی هست و او پرسید: اگر من می تواند او را سوار بازگشت به آپارتمان خود در خیابان پارک. من گفتم کاملا حتی مشکوک که در عرض پنج ثانیه پس از درب بسته او می تواند پرش در بالا از من مایل به دریافت پیچ. من گفت: “شما ازدواج کرده در هفته آینده و من قصد دارم به عروسی خود را.’ “من واقعا نمی مراقبت,” او گفت:. “من هرگز او را دوست داشتم که بسیار به هر حال شما می دانید که. من واقعا در یک دوراهی قرار گرفت چرا که او واقعا به دنبال بزرگ و سکسی زن است.”

باز گشت

تبلیغات

“من حتی فکر می کردم به طور خلاصه در مورد نزدیک شدن به بیرون از این ایده از یک ازدواج است.’ اما من متوجه شدم چیزی ریاکارانه و نژاد درباره این ترتیب است که هیچ یک از ما می تواند با زندگی می کنند—به خصوص Ivana. او بیش از حد یک خانم است.”

بازمانده

“رابرت پتینسون باید پشت کریستن استوارت. او فریب خورده او را مانند یک سگ و آن را دوباره-فقط تماشا. او می تواند انجام دهد خیلی بهتر است!”

— توییتر اکتبر 17, 2012

three small cross-stitched hearts

“هر کس می داند که حق با من است که رابرت پتینسون باید تخلیه کریستن استوارت. در چند سال او را به من تشکر می کنم. هوشمند رابرت.”

— توییتر, اکتبر 22, 2012

three small cross-stitched hearts

“شما می دانید آنچه که من از آنها بدم میاید? زمانی که من دیدن یک زن و یک مرد ازدواج کرده و در ازدواج با یک مرد ثروتمند, راست? و سپس آن مرد لگد سطل. او رفته و او قدمت هفته بعد.”

— The Howard Stern Show, جولای 16, 2008

three small cross-stitched hearts

طلاق

“طلاق از بیرون به او آموخت بزرگ درس” اواخر لیز اسمیت, قدیمی شایعات مقاله نویس گفته سازندگان این مستند را مغلوب ساختن پیشی جستن: یک رویای آمریکایی است. “او ثابت کرد و سپس او نمی توانست شهرت خود را نابود شده است. او آموخته است که او در نهایت می تواند دور با هر چیزی است.”

A quote by Donald Trump, surrounded by candy hearts, that reads “What the hell do I know, I’ve been divorced twice?”

“این وحشتناک سند است. آن را زشت آن—آن را وحشتناک در تقریبا در هر راه, اما شما به آن نیاز دارید. آن را بسیار دشوار است برای رفتن به یک زن و یا یک مرد و بگو: گوش کن عزیزم من شما را بسیار دوست دارم اما فقط در مورد ما طلاق این است که آنچه شما در حال رفتن به گرفتن اگر آن را خوب با شما.'”

— فردا صبح ژانویه 9, 1998

three small cross-stitched hearts

“من نفرت مفهوم طلاق. من از آنها بدم میاید همه چیز نشان دهنده آن است.”

— لری کینگ, نشان می دهد, مارس 18, 1990

three small cross-stitched hearts

تبلیغات

“من یک دوست است که یک گلف باز حرفه ای او ازدواج کرد. او می تواند یک بازیکن بسیار خوب است. هر شب او تماس از همسرش ” چرا شما در خانه ؟ … چرا شما در کارولینای شمالی. چرا شما در کالیفرنیا?’ او نقش تور. “این است آنچه که من انجام دهید چون من یک تور حرفه ای است.’ “خوب چرا شما را تبدیل به یک خانه حرفه ای؟’ “خوب, شما می دانید, چرا که آن را کاملا به عنوان پول زیادی از من در یک تور حرفه ای. من یک گلف باز من شانس بود واقعا عالی گلف باز است.’ هر شب او تماس تا گریه و bitching و من به او گفتم: “طلاق باعث شود شما هرگز تو او را تغییر دهید.'”

— The Howard Stern Show 4 نوامبر 1997

“اغلب از من دوستان بگویید که همسران به طور مداوم آزار دهنده آنها را در مورد این یا آن که آنها بهتر از ترک و برش ضرر و زیان خود را. من مؤمن بزرگ در همیشه تلاش به همه چیز کار کردن …”

باز گشت

three small cross-stitched hearts

“شما می دانید شما در نرخ طلاق بزرگترین مشکل با ازدواج و بزرگترین دلیل برای طلاق پول است. آنها به اندازه کافی پول ندارد.”

— سخنرانی در ملی Achiever کنگره در سیدنی استرالیا 21 سپتامبر 2011

three small cross-stitched hearts

“شما در عشق با کسی و در حال حاضر شما دیگر در عشق است. این نفرت به قدری شدید است به مراتب شدید تر از آن معمولا در یک معامله کسب و کار. وجود دارد هیچ چیز بیشتر باطل از یک مرد یا زن رفتن را از طریق طلاق ، آن است که خالص جهنم مثل هیچ چیز دیگری من تا کنون دیده اند.”

فکر می کنم بزرگ

تبلیغات

three small cross-stitched hearts

“من امیدوارم که مارک زوکربرگ نشانه prenup با دوست دختر فعلی اش – شاید به زودی ، در غیر این صورت او می تواند از راه دور با 9 میلیارد دلار است.”

— توییتر, مه 15, 2012

three small cross-stitched hearts

“کسی از ثروت و یا حتی متوسط ثروت که نمی prenuptial agreement است ذهنی. درسته؟”

TrumpNation

“من باز گشت شده اند که کاملا غیر ممکن بود من تا به حال به طور کامل اجرا شده و به خوبی کشیده شده طلاق با هر دو Ivana و مارلا.”

باز گشت

“من به تازگی بازی گلف با یکی از درخشان ترین مردان در وال استریت از مورگان استنلی, جان مک. جان دوست خوب من است که به یک افسانه است. کریستی کاملا حمایتی از سخت و طولانی ساعت او کار می کند. جان به من گفتن که بعد از بازی ما او قرار بود به دیدن یکی از مردان خود را. خاص این مرد تا به حال بالقوه به یک ستاره در مورگان استنلی اما او با مشکل فوق العاده ای با همسر خود. او همیشه شکایت کرده است که او بیش از حد سخت و بیش از حد طولانی و نبود اختصاص زمان کافی یا انرژی به او. بدون هیچ گونه بحث بیشتر من نگاه کرد و گفت: گفتن مرد به از دست دادن همسر. هیچ امیدی وجود دارد که برای ازدواج. به او بگویید که اگر او باقی می ماند و او را فراموش شپشو کار برای شما.’ … گفتم جان که من نمی خواهم به صدای سرد و یا بدبینانه اما من می دانستم که ازدواج فقط رفتن به محل کار. اگر زن تمایل به این ترتیب او نمی خواهید به تغییر. در واقع من گفت: جان به کشیدن مرد جوان کنار گذاشته و به او بگویید که آن را به من ساخته شده است که این توصیه: اگر او را از دست نمی این ballbreaker زندگی حرفه ای خود را به هیچ جا.”

باز گشت

تبلیغات

three small cross-stitched hearts

“هر کس می رود به ازدواج فکر است که آن را برای همیشه لطفا برای آخرین. اما بیش از پنجاه درصد از زمان ازدواج کار نمی کند.”

میلیاردر

three small cross-stitched hearts

“شما هرگز نباید چشم پوشی از قدرت است که پول به نابود کردن روابط است.”

میلیاردر

“چه جهنم می توانم من می دانم, من طلاق دو بار؟”

فکر می کنم بزرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>