اتاوا — جاستین ترودو کانادا خود توصیف فمینیستی نخست وزیر مواجه است یک تست از کسانی که واجد fides با فشار برای مقابله با Covid-19 بحران اقتصادی در راه است که پشتیبانی از یک به خصوص سخت و آمار جمعیتی: زنان است.

با نفوذ خارج از سیاست های دولت کارشناسان دعوت به توصیه ترودو در مورد شوک اقتصادی ساخته شده اند مورد به نخست وزیر کانادا است که در پاسخ باید آدرس زیان کار است که تا کنون نیش زده زنان بیشتر از مردان است.

ترودو گفته شده است که برش محرک بزرگ چک به درایو پروژه های زیربنایی — تاریخی محور دولت در پاسخ به بحران اقتصادی — به اندازه کافی نخواهد بود. به جای او توصیه شده است یک عنصر کلیدی از کشور را بازیابی باید به مراقبت از کودک.

کارشناسان میگویند که ترودو گوش می گویند به دلیل سنگین زیان های منتقله توسط زنان در اوایل بحران — و هیچ راه آسان به اشتغال کشور است رفتن به نیاز به یک راهکار جدید برای حفاری خود را برای خروج از رکود است. زمان آشکار خواهد شد اگر او را گوش دادن است.

“این اولین بار در جهان او-واگذاری و آن را منحصر به فرد به کانادا یا آمریکا گفت:” Armine Yalnizyan همکار با اتکینسون بنیاد و یکی از کارشناسان که ترودو به دنبال برای مشاوره. “هیچ بهبودی بدون مراقبت از کودکان. اگر 50 درصد نیروی کار شاغل است و زن نمی تواند آنها را به بازگشت به کار بدون مراقبت از کودکان.”

Yalnizyan مانند دیگران که به نام شده است در به اشتراک گذاشتن افکار خود را با نخست وزیر می گویند آنها بوده است و ساخت همان استدلال که آنها ساخته شده به طور مستقیم به ترودو.

تا کنون دولت متمرکز فوری بهداشتی و اقتصادی در شرایط اضطراری و در عین حال به فاش کردن آن در دراز مدت بهبود برنامه است.

جنیفر رابسون یک سیاست اجتماعی متخصص از دانشگاه کارلتون می گوید: مراقبت از کودک را به یک “بخش عظیمی از این طرح برای خارج شدن از این.”

ترودو جمع رابسون Yalnizyan و چند تن دیگر از اقتصاددانان که توصیه کرده اند که لیبرال ها در گذشته در مارس 19 “سهام-را” تماس بگیرید.

بر خلاف پس از جنگ رکود است که باید کتک مردسالار کالا-تولید شغل اولیه خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر مستندات تا به حال به خصوص اثر مخرب در بخش خدمات. زنان شده اند به طور نامتناسبی پر کردن پایین پرداخت می شود موقعیت خود را در خدمات از قبیل آموزش و پرورش, سفر, خرده فروشی و مهمان نوازی.

کانادا ریختن بیش از یک میلیون موقعیت خود را در ماه مارس — بدترین ماه افت در رکورد و زنان جذب 62 درصد از ضرر و زیان است. حدود 95 درصد از کاهش در ماه مارس در آمد و در بخش خدمات که در آن بسیاری از زنان نگه داشتن شغل.

روز جمعه آمار کانادا منتشر شد شماره تازه برای مارس که شکست مارس رکورد با کاهش نزدیک به دو میلیون شغل است. داده یافت شکاف جنسیتی تنگ شده ماه گذشته به عنوان اشتغال به شدت کاهش یافت و در مردسالار کالا-تولید و کسب و کار.

اما زنان هنوز هم به نمایندگی از 51 درصد از این کار ضرر و زیان از فوریه. Yalnizyan و Robson استدلال جمعه که اقداماتی را مجبور به تمرکز بر ترویج یک زن بازیابی.

مثلا Yalnizyan گفت: آوریل اعداد نیست و در عین حال منعکس کننده که در مراحل ممکن است به سمت اقتصادی بازگشایی خواهد شد بیشتر بازگرداندن مردسالار مشاغل — مانند کسانی که در زمین گلف, باغ, مراکز و نمایندگی خودرو. از سوی دیگر بسیاری از زنان تحت سلطه کار در زمینه خرده فروشی و رستوران و سفر بعید است که به گزاف گویی به عنوان به سرعت اگر در همه. بسیاری از این نوع از کسب و کار می تواند از بین برود.

“وجود دارد هیچ بازیابی آسان راه برای زنان — پس از آن هنوز هم برای رفتن به او-واگذاری,” Yalnizyan گفت.

“حتی اگر شما سرعت بخشیدن به زیرساخت های کافی وجود ندارد به را تشکیل می دهند تفاوت در از دست دادن شغل زنان. ریاضی شما می توانید بازیابی نیست به سادگی با داشتن یک او-covery — شما نیاز به بازگشت به کار وجود دارد اما هیچ راه آسان وجود دارد.”

وقتی که می آید به برابری جنسیتی مهم سیاسی برای ترودو به حق آن را دریافت. او خود اعلام کرد فمینیستی دولت است که به عنوان مثال حفظ جنسیتی متعادل کابینه پس از به قدرت رسیدن در سال 2015 و کاربردی جنس لنز در آن بودجه و سیاست های توسعه فرآیندهای.

“این یکی از اولین رکود ما تا کنون دیده ام که خیلی سخت ضربه آسیب پذیر کارگران در بخش خدمات به خصوص زنان و کانادایی های جدید و جوان مردم” ترودو گفت: صبح روز جمعه از آخرین کار شماره. او گفت: بازسازی طرح باید در نظر بگیرید که چگونه بهتر برای حمایت از این جمعیت.

دولت فدرال اعلام کرده است مستقیم کمک های اضطراری بیش از C$140 میلیارد برای افراد و کسب و کار تحت تاثیر Covid-19 آسیب های اقتصادی. این بسته همچنین شامل یک افزایش موقت به کودک-پرداخت سود.

ترودو تاکید برخی از این اقدامات در اوایل این هفته به سراغ یک خبرنگار چگونه دولت او در نظر دارد برای حمایت از زنان در طول بیماری همه گیر. نخست وزیر اذعان کرد که “زنان شده اند بسیار سخت آمار در بخش خدمات در منزل-مراقبت بخش و همچنین تعدادی از حاشیه و بیشتر به چالش کشیده جوامع که آیا آن جدید کانادایی و یا اینکه آیا آن را افراد جوان است.”

دولت خود را تحت فشار برای ارائه حتی حمایت بیشتر و به دنده برخی از آن در جهت کمک به زنان است.

رابسون گفت: در حالی که مراقبت از کودک می افتد تحت صلاحیت این دادگاه ها از استان ها و در برخی موارد شهرستانها دولت فدرال دور ترین و مالی اتاق به تاثیر.

او گفت: بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان مبتلا Covid-19 تعطیل خواهد شد و نیاز به تامین مالی افزایش می دهد; در غیر این صورت آنها ممکن است در تلاش برای چسبیدن به فضاهای خود را. رابسون پیشنهاد دولت می تواند استفاده موقت از توقیف عمومی و مراکز تفریحی و یا مدارس برای ایجاد مراقبت از کودکان در فضاهای.

خط پایین او معتقد است که اگر هیچ چیز انجام شده است, خرید اینترنتی احساس خواهد شد توسط هر کس.

رابسون گفت: او crunched 2017 آمار و ارقام نشان داد که متوسط کانادا خانواده با کودکان و نوجوانان خواهد از دست دادن 40 درصد از درآمد خود را اگر یک مادر ترک شغل خود در خارج از خانه. “و اگر شما درآمد خانوار برای مهم سهم جمعیت خود را رها 40 درصد … که بالقوه اقتصاد کلان, فاجعه,” او گفت:.

مایک Moffatt دیگر اقتصاد که به طور مستقیم توصیه ترودو در طول همه گیر می گوید: در جستجو برای راه حل های است که تا کنون شده است مانند “میدان جنگ عمل جراحی است.”

موفات ارشد مدیر هوشمند رفاه موسسه اتاق فکر گفت: حتی یک رکود اقتصادی که تا حدودی به طور نامتناسبی بر زنان بی سابقه است. در حالی که زیرساخت های سرمایه گذاری خواهد شد نقش مهمی در بهبود مراقبت از کودک خواهد بود “محوری” او اضافه شده است.

“این بسیار نیست که ما لزوما رفتن به جلوگیری از انجام چیزهایی است که ما به طور معمول انجام دهد در رکود است اما ما قصد داریم به اضافه کردن بر روی یک دسته از چیزها” گفت: Moffatt کرد توصیه ترودو در انتخابات 2015 پلت فرم.

“ما واقعا نمی شد فکر کردن در مورد مراقبت از کودکان در بحران مالی 2008-2009 — اما من فکر می کنم در حال حاضر ما نیاز به بود.”

Moffatt همچنین یک استاد در دانشگاه وسترن اضافه شده است که دولت فدرال می تواند ارائه دهد مالیات یارانه ها برای کمک به پدر و مادر و همچنین می تواند کمک به پشتوانه استان ها و شهرداری ها برای ارائه آن است.

Yalnizyan گفت: یک عامل پیچیده است که بسیاری از والدین خواهد بود تمایلی به فرستادن کودکان خود به مدرسه و مراکز مراقبت از کودکان به دلیل Covid-19 ترس.

در یک مصاحبه که پخش یکشنبه در تلویزیون نشان می دهد بحث, Tout Le Monde en Parle, ترودو بود پرسید: اگر او می تواند آماده برای ارسال به فرزندان جوان خود به مدرسه در کبک که در آن برنامه های دولت برای بازگشایی کلاس های درس در هفته آینده.

نخست وزیر که بچه ها حضور در یک مدرسه در انتاریو متوقف شد قبل از اینکه گفت: “من نمی دانم. آن را برای رفتن به یک تصمیم شخصی برای بسیاری از پدر و مادر است.”

موضوع دیگر Yalnizyan گفته است که هنوز مشخص نیست که کسب و کار — به خصوص آنهایی که کوچکتر مانند سالن های رستوران ها و حتی مراکز مراقبت کودک — محو شود خواهد شد با خاموش شدن ناگهانی.

برای کمک به بازگرداندن خدمات مشاغل زنان تحت سلطه دولت نیاز به افزایش ضریب اطمینان مصرف کننده و سرمایه گذاری بیشتر در زیرساخت های اجتماعی مانند امکانات مراقبت از کودک.

پرسید: در مورد اخیر ارز با ترودو Yalnizyan گفت: او منتقل همان پیام در عمومی.

“آنچه من گفتم در انبار را به نظر می رسد خیلی افتضاح و برای تلفن های موبایل خیلی افتضاح مانند آنچه که من فقط به شما گفت:,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر