گرجستان که به تازگی گزارش خود یک افسر پلیس محلی برای خشونت خانگی مرده پیدا شد در خانه اش در دوشنبه, مقامات گفت. شوهرش گفت: مقامات این یک خودکشی—اما پلیس هنوز در حال بررسی است.

نمایندگان در بر داشت آماندا پرو, 44, مرده در Edison, گرجستان, خانه در بعد از ظهر دوشنبه Putnam County Sheriff Howard آستانه گفت: روزانه وحش. آستانه گفت: زن, شوهر, Edison شهرستان افسر پلیس به مایکل پرو وجود دارد در زمان مرگ او اما نمی 911 تماس بگیرید.

به جای آن افسر به نام Edison رئیس پلیس می گویند همسر او گرفته شده بود زندگی خود را. رئیس به نام پنل به بررسی.

“ما در پاسخ به این صحنه بلافاصله ما در بر داشت همسرش مرده از یک زخم گلوله در اتاق خواب,” آستانه گفت. “او به ما گفت که آنها تا به حال شده است با این استدلال که او تولید یک تفنگ دستی و خودش را کشته است.”

کلانتر را اعدام یک حکم جستجو در اقامت پنج شنبه شب و هنوز پردازش که صحنه جرم سه شنبه شب. آنها همچنین به نام محققان از گرجستان دفتر تحقیقات برای کمک به بررسی آنچه پنل به نام “مشکوک” صحنه جرم.

نتایج کالبد شکافی در انتظار اما آستانه گفت که تنها قابل مشاهده تروما به سلیقه بدن یک زخم گلوله به سر.

“او می گوید آن را یک خودکشی, اما ما در حال نگاه کردن به آن را با بیشترین موشکافی” کلانتر گفت.

پرو شوهر است که در مرخصی اداری از Edison اداره پلیس از خشونت اتهامات واصل شد نمی تواند نظر رسیده است. او نه دستگیر شده در ارتباط با همسر خود را از مرگ.

کمتر از یک هفته پیش در پرو پلیس گفت شوهرش به او ضربه در صورت تحت فشار قرار دادند و او را از درب خانه خود را. آستانه گفت که زن و شوهر 8 ساله دختر شاهد بود آنها را به مبارزه و دیدم پدر او پرتاب پرو. نمایندگان در صحنه را دیدم علامت قرمز بر روی قفسه سینه خود را سازگار با تنه زدن.

شوهرش دستگیر شد سه شنبه گذشته و شارژ ساده باتری و ظلم و ستم به کودکان در درجه سوم با توجه به Putnam County Jail سوابق. وی این اتهامات و منتشر شد بر 1500 دلار اوراق قرضه. سلیقه پدر و مادر می گویند او پس از بازگشت به خانه و خانواده.

“او گفت که او تا به حال هیچ جای دیگری برای رفتن” پرو را Sharron Brookshire گفت: روزانه وحش.

پدرش گفت: پرو صحبت کرد به دختر بالغ حدود ظهر روز دوشنبه در اطراف این زمان او نوشته شده عروسی عکس در Facebook صفحه—و به او گفت او را بررسی کنید بعد از آن شب.

شوهر او به نام هرگز به آنها بگویید که در مورد مرگ او اضافه شده است. آنها آموخته شده در مورد آن را از طریق پسر او از ازدواج قبلی که موفق به دریافت اخبار از مقامات.

خانواده گفت پرو و شوهر او هم حدود هشت سال است. او اغلب شکایت به آنها در مورد شوهرش او قابل توجه خفگی و لگد زدن به او را از خانه های خود را گفتند. مادر او اضافه کرد که او یک بار به یاد می آورد او را کشیدن او در سراسر پیاده رو.

در ماه سپتامبر پرو گفت یک دوست نزدیک که شوهر او تا به حال گرفته شده از یک سیاست بیمه عمر در او بدون گفتن او. در پیام reviewed by The Daily Beast, او گفت:, دوست, دوست کری Tegeder که شوهر او “فوق العاده حسود” و “سوابق همه چیز است.”

“باید جای خوبی زندگی می کنند اما در یک زندان” او نوشت: در سپتامبر. 10 Facebook پیام. “رفتن به حذف این پیام های…او هنوز هم ممکن است آنها را ببینید..اما نگه داشتن آنها را برای من لطفا.”

“من خوب در حال حاضر, من,” او اضافه شده که دوستان او ابراز نگرانی کرد. “برگزار شد و خود من 8 سال با او.”

Tegeder می گوید پرو بعد از ارسال عکس ها از آنچه او گفته بودند صدمات ناشی از شوهرش.

“او گفت:” لطفا قسم شما در حال رفتن به نگه داشتن این برای من'” Tegeder گفت. “در مورد هر چیزی همیشه برای من اتفاق می افتد شما می توانید به اشتراک گذاری آنها را با مادر من.'”

پرو مادر گفت: او تا به حال شده است با نگه داشتن زبانه نزدیک به او از خشونت خانگی گزارش درخواست او را برای بررسی در اغلب توسط پیام متنی. آخرین پیام او را دریافت و از پرو بود در مورد یک عکس از او دو خواهر گرفته شده است که آخر هفته. او گفت: آنها نگاه کرد “فرشته.”

“ما در حال تلاش ما بهترین را به قطعه با هم همه چیز برای او” Tegeder گفت. “از آنجا که ما تنها صدای او است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de