تکان دهنده در رسانه های اجتماعی پست های yanked توسط جمهوری خواه مجلس نامزد

یک پست توضیح داده شده مکه به عنوان یک متجاوز و یک پدوفیلیا. یکی دیگر از تمسخر یک بازمانده از پارک دبیرستان تیراندازی. یک سوم متهم تشکر. ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) از “هدف قرار دادن کرک لوله بیش از حد سخت است.”

این تفسیر در میان شرکت-حذف رسانه های اجتماعی پست و رسانهها از حساب تد Howze یک جمهوریخواه به چالش کشیدن دموکرات در کنگره جاش سخت تر در میدان نبرد منطقه در کالیفرنیا است. دیگران توصیف اسلام به عنوان “مرگ فرقه” و پیشنهاد هیلاری کلینتون و 2016 انتخابات ریاست جمهوری, جان پودستا شد مسئول قتل Seth غنی سابق کمیته ملی حزب دموکرات کارمند.

در یک بیانیه ارائه شده توسط کمپین Howze نه اختلاف است که پست منتشر شد در Facebook و توییتر حساب. اما او تأکید کرد او نمی نوشتن آنها و گفت: آنها موجود آنچه به نظر او “منفی و زشت ایده.”

“مانند بسیاری از مردمی در میانه-گروه سنی یاد گرفتم بسیار سخت درس هرگز به کسی اجازه می دهد دسترسی به حساب های رسانه های اجتماعی و یا کلمه عبور” Howze در بیانیه ای گفت. “من به اشتباه از اجازه دادن به دیگران امکان دسترسی به این حساب ندانسته و من عصبانی و وحشت زده و بسیار جرم است که این زشت ایده های به اشتراک گذاشته شد و یا ارسال شده توسط آن دسته از افراد چندین سال پیش است.”

این Howze مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است برای پاسخ به درخواست برای اطلاعات بیشتر در مورد که تا به حال دسترسی به حساب و یا نوشت: این پست که به نظر می رسد به طور مداوم بیش از این دوره از چند ماه که Howze کشف پست; و به همین دلیل آنها باقی مانده است در حساب تا روز او راه اندازی اولین کنگره مبارزات انتخاباتی در سال 2018 است.

پست های به دست آمده توسط سیاسی طیف وسیعی از ژانویه 2017 به مارس 2018 زمانی که Howze به چالش کشیده و سپس-ایران تشکر. جف دنم در یک حزب اصلی. آنها کشف شد by Ryan Williams, دموکراتیک عمل که آخرین چرخه مدیریت متحد کالیفرنیا یک ابتکار مشترک توسط کالیفرنیا کار فدراسیون و تام Steyer را NextGen امریکا با هدف برگرداندن جمهوری-برگزار می شود کرسی مجلس.

ویلیامز که در حال حاضر مسلمانان با هر سازمان سیاسی گفت: او در زمان تصاویری از Facebook و توییتر پست در روز Howze راه اندازی یک اجرا در مارس 2018 مدت کوتاهی قبل از کالیفرنیا مهلت پر کردن. Howze جدید کمپین حساب توییتر تا به حال فقط چند پیروان ویلیامز گفت. یکی از آنها به نظر می رسد Howze شخصی حساب کاربری @Dr_Ted_DVM که از آن Williams ذخیره توییتهایی.

در عرض چند ساعت که حساب توییتر حذف شده بود و Facebook پست بود یا حذف شده و یا حذف شده از نمایش عمومی ویلیامز گفت.

Howze است روحانی در standardbearer در یک مسابقه بود که انتظار می رود کلیدی به حزب نور امید پیروزی این جناح اکثریت مجلس. Howze تایید شده توسط مجلس رهبر اقلیت کوین مک کارتی و در ردیف دوم از ملی جمهوری خواه کنگره را “اسلحه جوان” برنامه است که شناسایی امیدوار کننده خانه مبارزات. و سخت تر این است که یکی از 42 دموکرات شناخته شده به عنوان “خط مقدم” اعضای یک طراحی برای حزب آسیب پذیر ترین امتیازهای.

یک بررسی مفصل از Howze را Facebook حساب در طول دوره نشان می دهد او خود را مکرر کاربر. او ارسال شده عکس از پسرانش و همسرش و جزئیات بیشتر در مورد تعطیلات خود را به مکزیک و استرالیا است. پراکنده در سراسر این دنیوی به روز رسانی شد پست های که در آن او تا نظرات خود را در اسلام حزب دموکرات و مهاجرت.

در ماه مه سال 2017 Howze ارسال شده در Facebook عکس تبلیغات ارائه $130,000 پاداش برای پاسخ به این سوال که “آیا شما می دانید که به قتل رسیده ست غنی؟” زیرنویس نوشته شده توسط Howze: “هیلاری کلینتون و جان پودستا! که در آن من می تواند جمع آوری پاداش؟”

در یک Facebook پست از مارس سال 2017 Howze نوشت: “رهبران اروپایی در حال عمدا واگذاری قاره خود به افراط گرایان مذهبی پیروی از آموزه های خود را پدوفیلیا حضرت محمد.” در پست قبلی او به نظر می رسد به یکی دیگر از مبتذل اشاره به محمد سوال چگونه “رسانه های لیبرال” بودند و نه خشم “اقدامات اعضای این دین تاسیس یک متجاوز & پدوفیلیا?”

در توییتر او را بازتوییت کرد یک پست حمله لیندا Aldo یک فلسطینی آمریکایی سازمان. اگر Aldo به طور متوسط مسلمان پس از خواندن “من در نهایت درک که چرا بسیاری از مردان مسلمان نه مقاربت جنسی با یک بز!”

حساب پشت که صدای جیر جیر به نظر می رسد شده اند به حالت تعلیق در توییتر.

او همچنین ترجمه از یک حمله در برابر دیوید هاگ های پارک تیراندازی بازمانده-تبدیل-فعال است که با استفاده از پلت فرم خود را برای حمایت سختگیرانه قوانین اسلحه. “اگر شما بوده ام در یک سرنگ مبارزه با تفنگ شما دیده ام بیشتر خشونت اسلحه “از دیوید هاگ” این صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

در حال اجرا به حق دنم در سال 2018 به خصوص در مهاجرت Howze سوم به پایان رسید در همه حزب اصلی آینده در 3,100 رای بوکس سخت تر از انتخابات عمومی ، دنم بود که اولین انتخاب در سال 2012, پشتیبانی فرمت از اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه.

Howze نوشته شده است چندین شرکت-حذف توییتهایی انتقاد از برنامه DACA یک مسئولیت بالقوه در منطقه است که به شدت لاتین.

در یک توییت گفت: والدین از کودکان در اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه بودند جنایتکاران. در دیگر او را بازتوییت کرد و افزود: تفسیر به یک صدای جیر جیر از سوی دیگر ، کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) که bemoaning که خیال “همچنان در ترس زندگی می کنند که گرفته شده به دور از خانواده و خانه.”

“ما از بازگشت آنها به مکزیک که در آن واقعی خود را در خانواده ها در خانه هستند!” Howze نوشت: با هشتگ #DeportThemAll.

در یکی دیگر از صدای جیر جیر Howze را بازتوییت کرد یک صدای جیر جیر از آبهای برجسته لس آنجلس نماینده با تفسیر: “چگونه ما استیضاح می گویند در جنوب کالیفرنیا در کنگره که هدف قرار دادن کرک لوله بیش از حد سخت؟”

در بیانیه ای به سیاست Howze به نام این پست های “من نفرت انگیز” “منفی” و “زشت است.”

“این نشان نمی, من, که من در حال حاضر و یا هرگز” او گفت:. “رکورد من من خدمت به جامعه و ارزش من به وضوح نشان می دهد که این دیدگاه من را نگه دارید و تحمل نمی کند به همین دلیل است که دسترسی حذف شد و رسانه های اجتماعی تشدید تدابیر امنیتی است که توصیه می کنم برای همه مورد استفاده قرار گرفتن به این فن آوری.”

Howze انتخاباتی کاهش یافته است به استادانه درست شده و یا Howze در دسترس برای مصاحبه. اما ساعت قبل از بعد از ظهر چهارشنبه آخرین مهلت برای پاسخ به سوال اضافی از سیاست یک پست در یک صورت پراکنده به روز رسانی وبلاگ محلی گفت که آن را “شنیده” بود که سیاسی بود پژوهنده در مورد رسانه های اجتماعی ارسال.

پست وبلاگ شامل یک بیانیه شبیه به یکی از Howze ارائه شده به سیاست. آن هم به نقل از افراد در جامعه که پشتیبانی Howze. نام ها و نقل قول های گنجانده شده در این پست وبلاگ همسان کسانی که ارائه شده توسط Howze مبارزات سیاسی در یک ایمیل سه شنبه شب از جمله از دو نفر توضیح داده شده توسط این کمپین به عنوان یک “جامعه سیک مدافع” و “لاتینی, مدافع جامعه.”

صندلی در ردیف بالا از خانه آشنایی با اهداف این چرخه به ویژه به دلیل سخت تر از سابق سرمایه داری است banked نزدیک به 3.6 میلیون تا پایان ماه مارس است. Howze تا به حال بیش از $100,000. سخت تر برنده این منطقه با 5 امتیاز در سال 2018 در حالی که هیلاری کلینتون انجام آن با 3 امتیاز در سال 2016.

اما ملی جمهوری خواهان معتقدند که این نژاد دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به رقابتی اگر Howze انتخاب خود به صندوق در انتخابات عمومی ، بزرگ-حیوانات دامپزشک Howze کمک کرده شش-ارقام به پیشنهاد خود را تا کنون. نامزدهای جمهوری خواه خارج آرای دموکرات ها توسط 560 آرا در 3 مارس اولیه با سخت تر (44 درصد) و Howze (34 درصد) در پایان در مکان اول و دوم بود.

خانه جمهوریخواهان مواجه شده اند هزاران استخدام, فلیپ فلاپ به عنوان آنها در تلاش برای جمع آوری یک کلاس است که می تواند با قرار دادن اکثریت در بازی. در چند کلید مناطق نامزدها ترجیح داده شده توسط حزب استخدام موفق به حفظ نامزد.

و وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد که NRCC استخدام نامزدهای دیگر را در سخت تر است. وقتی San Joaquin County استاد راهنما باب الیوت خود را رها خارجه سنا کمپین برای پیوستن به مسابقه در مارس 2019 او گفت: Stockton رکورد او را در دستور NRCC.

الیوت به پایان رسید بیش از 20 درصد پشت Howze برای دوم در محل اولیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر