‘تکان داد آنهایی که (قسمت دوم)’: داخل یکی از بزرگترین آهنگ های هیپ هاپ

Category: دیلی بیست Comments: No comments

تیاو , تیک تیک تیک تیک تیک از یک اجاق گاز است. Synths فریاد میکشند و با تهدید. آرام و مواج باس. و سپس این هفت واژه ها: I got you گیر کردن واقعی بودن. این برای تلفن های موبایل در حال خشکیده به حافظه از هر hip-hop سر—یا واقعا هر کسی با انگشت خود را بر روی نبض از فرهنگ عامه داشتن برجسته در همه چیز از Grand Theft Auto به اوجی رپ-نبرد دنباله ای از 8 Mile.

بله این دقیقا همان است 25 سال پس از “Shook Ones (قسمت دوم)” standout آهنگ Mobb Deep را دانشجوی سال دوم آلبوم بدنام…بود که به هر طریقی بر روی جهان است. که آن را هنوز هم به شما بازدید مثل یک هفت تیر-شلاق به معبد است که به گفته خود شرکت تولید کننده و MC ویران کردن یک عهد به که فراموش نشدنی ضرب و شتم.

“این یک بی انتها صدا و یکی از کسانی ضربه می آید که یک بار در یک عمر” او می گوید.

چگونه ویران کردن—همراه با مرحوم خود را شریک در قافیه نابغه گردد که ضرب و شتم شده است به “خالص سرنوشت.” ویران تا به حال تعداد انگشت شماری از پرونده های پراکنده در اطراف محل خود که یکی از آنها رخ داده است به هربی هنکاک “جسیکا” وینیل او می خواهم برداشته از نابغه جد Budd جانسون جونیور زمانی عضو doo-wop گروه Chanters. ویران homed در یک ملودی پیانو, آهسته آن را پایین و لوپ آن را تا آن را شبیه یک صدای باس. “من فقط به حال ذهن به آن نمونه و تنظیم مجدد آن را به آنچه در آن بود,” او توضیح می دهد. “ما آموخت که خودمان همه چیز را. ما فقط شیاطین در استودیو تماشای دیگر تولید کنندگان مانند استاد بزرگ و پریمو—نه پرسیدن سوال فقط تماشای.”

این Mobb می آید مجهز برای جنگ برحذر باشید

“Shook Ones (قسمت دوم)” آمد و در زمانی که اعمال مانند Naughty by Nature and LL Cool J تحت سلطه رپ نمودار. غیر از خداوند متعال Wu-Tang Clan وجود دارد چند گرانبها هیپ هاپ لباس در ساحل شرقی برای امید بستن شوم حتی شیطانی شعر.

“شما تا به حال بسیاری از هنرمندان دیگر در زمان تلاش برای تجاری بازدید بنابراین ما در زمان تیری در تاریکی برای تیره تر موسیقی می گوید:” ویران کردن. “چیزهای بیرون آمدن از سواحل غرب خیلی سخت بود—با Dr. Dre, توپاک اسنوپ داگ. آنها killin’ گه بنابراین احساس کمی از رقابت وجود دارد اما ما در تلاش بودند به تقلید از آنچه آنها انجام شد. ما در تلاش بودند به سیمان نیویورک صدا.”

او مکث. “ما فقط ابراز خودمان چه ما رفتن را از طریق چگونه ما احساس می شود و ما نبودند برگزاری هر چیز به عقب. ما نمی thinkin’ در مورد میشیم در رادیو زیرا که کشته ام ترانه. هنگامی که شما در حال vibin’ در این نوع از فرکانس آن واقعا طریق می آید چرا که مردم می توانند آن را احساس کنید.”

من تنها 19 اما ذهن من است

حتی ویران نمی تواند بر این باورند که تولید چنین افسانه ای آهنگ در چنین ملاحظه ای است. “شما حتی نمی دانند آن را در زمان و هنگامی که شما نگاه کردن به آن مانند لعنتی. ما 19? آن را تنها در زمان چند ساعت به انجام ضرب و شتم اما ما messin’ در اطراف با متن ترانه برای چند روز در حال تغییر همه چیز در اینجا وجود دارد.”

آن را سخت به این باور است که “Shook Ones (قسمت دوم)” آن نه تنها عاقبت—اما بسیار بهبود می بخشد بر اصلی است. اولین “Shook Ones” منتشر شد به عنوان یک تبلیغی تنها در سال 1994; گشت آهنگ از انواع زیر را acrimonious از تقسیم برچسب 4th & B’Way سوابق با توجه به بدون زرق و برق پذیرایی از اولین LP نوجوان جهنم. زمانی که بدنام… رکورد-قفسه های فروشگاه در تاریخ 25 آوریل سال 1995 آن را به ملاقات با raves در نهایت هزینه های 18 هفته در بیلبورد نمودار. “آن را مانند یک دوم دور از تعهد” خنده ویران کردن.

پسر آنها را تکان داد / ‘علت نیست هیچ چیز مانند نیمه راه کلاهبرداران

همراه موزیک ویدیو به “Shook Ones (قسمت دوم)” شات بخشید در Queensbridge پروژه های است که شاید ناب ترین تقطیر از Mobb Deep. از کتک ساب نورد بیش از Queensboro پل به کسانی که DIY HENNESSEY پیراهن به عیاشی از باند علائم آن oozes خیابان صحت.

“ما فقط آن را به ضرب گلوله در محله برای یک هزینه کم است. ما بالدار آن را در هر صحنه. نبود اسکریپت. و ما تا به حال بسیاری از سرگرم کننده doin’ آن را” ویران به یاد می آورد. “که ساب بود فقط کسی را از سراسر راه است. ما نیست که اتومبیل در آن زمان است. ما هیچ پول است. پس بچه ها تا به حال در اطراف یک کمی از پول و گفت: “هی قرار دادن ماشین در این ویدئو!’ در غیر این صورت آنها نمی خواهد اجازه دهید ما آن درایو!”

هر گونه بحث با ویران خواهد بود ناقص و بدون ذکر بدنام خود را در حال سقوط (و پس از آن آشتی) با اواخر نابغه مملو از دیس آهنگ و ضد همجنس توییتهایی. زمانی که من از ویران کردن در مورد آن, او طول می کشد یک لحظه به جمع آوری افکار خود را.

“این سخت است که سختی ها و که من و نابغه را از طریق رفت. این راهی است که ما آشتی است که ما هر دو قابل درک است که Mobb Deep بزرگتر از هر یک از ما به صورت جداگانه,” او می گوید. “پس از آن در زمان کمی زمان چند سال اما داشتن دوستان مشترک ما فقط پشت هم. این حس بیشتر از اینکه از هم جدا شده بیش از یک گله کوچک. و تا آنجا که ما میراث در میان هزاران نفر از نوازندگان و خواننده های رپ در خارج وجود دارد من فکر می کنم ما در حال رفتن به ایستادگی کردن به عنوان معتبر سازگار و چسبیده به ما اسلحه در هیپ-هاپ در حال تبدیل شدن بسیار تجاری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>