کوتاه آسانسور ستاره قرمز گذشته Royals در NWSL چالش جام

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کیسی کوتاه گل در 85 دقیقه و Chicago Red Stars ضرب و شتم یوتا Royals 1-0 یکشنبه شب در زنان ملی فوتبال در لیگ چالش جام.

کوتاه هدر کردن ساوانا McCaskill را عبور داد و ستاره قرمز اولین پیروزی خود از مرحله گروهی در Zions بانک ورزشگاه. ایالات متحده دروازه بان تیم ملی الهام Naeher سه موجب صرفه جویی در shutout و در حال حاضر دارای 11 موجب صرفه جویی در چهار چالش بازی های جام.

سلطنتی استراحت معمول خود را شروع, از جمله امی رودریگز و ورو بقوت.

یوتا تیلور صافی مجروح شد در یک برخورد در طول نیم باز و جایگزین شد الیزابت توپ. کلی اوهارا بود که در آینده آسیب و تا به حال بازی های برگزار شده در این مسابقات در آمد و در زمین برای Royals در دقیقه 71.

سازمان دیده بان | اواخر هدف هل ستاره قرمز گذشته Royals FC:

Chicago Red Stars شکست یوتا Royals FC 1-0 با کیسی کوتاه برنده در 8 دقیقه. 1:04

ستاره قرمز زیرنویس کردن استارت Tierna دیویدسون, که, او, چلنجر جام اولین بازی در نیمه اول. مورگان Gautrat قبلا مورگان برایان او صدمه دیده زانو راست در پایان نیمه اول.

آن مسابقه نهایی مرحله گروهی این مسابقات برای هر دو تیم.

پیش از آن در روز واشنگتن روح ضرب و شتم هوستون داش 1-0. که نقل مکان کرد و روح به دوم در مسابقات رده بندی پشت کارولینای شمالی شجاعت.

جدول رده بندی در پایان مرحله گروهی دوشنبه را تعیین بذر برای یک چهارم نهایی. زمینه کاهش یافته بود به هشت تیم زمانی که اورلاندو غرور تا به حال به خارج پس از چند بازیکن تست مثبت برای COVID-19.

سازمان دیده بان | Naeher قابل توجه غواصی توقف:

شیکاگو ستاره های قرمز دروازه بان الهام Naeher غواصی برای توقف در یوتا Royals FC رو به جلو Arielle کشتی. 0:47

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>