کوتاه مدت آفت تفکر مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پس از ماه به حداقل رساندن تهدید به ایالات متحده آمریکا, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به پریدن کرد و پا برای اولین بار به coronavirus مبارزه این هفته با قول رفع سریع به تست مشکل ادعا می کند در مورد پتانسیل درمان و تلاش برای طناب در سازمان است که تا به حال بدون توضیح حذف شده است مثل FEMA.

نشان می دهد در عمل نیز در جلسه کاخ سفید اتاق و با اما تا به حال مختلف تاثیر در پشت صحنه. سلامت-مقامات آژانس و خارج از مشاوران به دولت صحبت به شرط ناشناس ماندن به توصیف یک وضعیت هرج و مرج که در آن رهبران با عجله به آدرس ریاست جمهوری درخواست می کند که گاهی اوقات به نظر می رسد در هوی و هوس در حالی که از دست دادن تمرکز در دراز مدت چالش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن رانندگی اعلام ناتمام طرح ایجاد یک “نیاز به خوبی در نیمه پخته وعده” گفت: یک مقام ارشد — که مانند دیگر آمریکایی های آموخته شده در مورد برخی از ابتکارات تنها زمانی که رئیس جمهور اعلام کرد آنها در کاخ سفید تریبون.

برای مثال هیچ کس در کاخ سفید تا به حال ابداع یک استراتژی ملی برای به دست آوردن و توزیع تجهیزات لازم در به احتمال زیاد ماه-طولانی مبارزه با بیماری همه گیر که در پیش روست گفت: سه نفر با دانش برنامه ریزی و تلاش است. کسانی که تامین-برنامه ریزی تلاش ها تنها در حال حاضر در جریان است.

“چگونه است که وجود دارد نه یک ملی تامین استراتژی در عین حال پرسید:” یکی از مقامات درگیر در تلاش هشدار داد که بدنام کمبود coronavirus آزمون است که مجموعه ای به تکرار با دیگر کمبود در سراسر نظام سلامت است. “از بیمارستان در حال رفتن به اجرا در خارج از کالاهای اساسی.”

ایالات متحده در نظام سلامت در حال حاضر شده است گرفتار کمبود آزمون-کیت مواد شیمیایی سواب و تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت و درمان مشکلات که به بدتر به عنوان coronavirus مورد اعداد و افزایش تقاضا خوشه. تلاش دولت برای به دست آوردن جایگزین تست سواب مورد نیاز ارتش آمریکا این هفته به ترابری تخصصی سواب از یک کارخانه واقع در coronavirus زده ایتالیا.

در همین حال رهبران در coronavirus نقاط مانند سیاتل و نیویورک شهرستان باید به طور موثر رها تلاش های گسترده ای انجام تست بر روی ساکنان به جای ترغیب آنها به ماندن در خانه با توجه به کمبود اذعان است که تلاش برای مهار coronavirus شکست خورده اند و آنها نیاز به اولویت بندی منابع محدود. مقامات محلی نیز در حال ساخت غیر معمول وردپرس تجدید نظر.

“ما نیاز شرکت های خلاق برای تامین این مهم دنده کارکنان بهداشت و درمان ما نیاز دارید. نیویورک خواهد پرداخت حق بیمه و ارائه بودجه” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو توییتی در روز جمعه. “اگر شما هر یک از این لوازم استفاده نشده لطفا با ایمیل [email protected].”

دلسوز HHS کارمند در مقایسه کومو درخواست برای یک حراج اینترنتی. “ما در حال مواجهه با یک بیماری همه گیر و فرماندار به اساسا به نوبه خود به eBay” برای تامین این کارمند گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را به خود مشغول کرده tamp کردن نگرانی در مورد کافی تست و لوازم و گفت که تپش های فدرال و ایالتی و محلی تلاش کافی خواهد بود. “اگر کالیفرنیا می توانید یک ماسک زودتر از ما می توانید آن را برای آنها از طریق تمام چیزهایی که ما قادر به انجام خواهیم تا پایان با بیش از عرضه” رئيس جمهور گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. “در برخی از نقطه این است که رفتن به دور است.”

سخنران برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در دفاع از آن برنامه ریزی و هماهنگی برای شیوع کروناویروس. “ما در حال همکاری است از ماه ژانویه با تولید کنندگان آمریکا برای آماده شدن برای پاسخ به شیوع و ادامه خواهد داد به هماهنگی نزدیک با تامین کنندگان و شرکای فدرال به اطمینان حاصل شود که منابع در حال رفتن به جایی که آنها مورد نیاز” یک HHS سخنگوی گفت.

کاخ سفید گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن را رهبری کرده بود موجب یک “بی سابقه همکاری” با دولت و بخش خصوصی برای مقابله با ویروس’ گسترش و سطح شیب دار تا پاسخ. “رئیس جمهور هیچ اولویت بالاتر نسبت به سلامت و ایمنی مردم آمریکا و او در حال کار در سراسر ساعت برای اطمینان از ما خروج از این بحران سالم و امن و قوی” گفت: سخنگوی جاد Deere.

داخل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مقامات در ادامه به مرتب کردن بر اساس آن تیم مسئول عناصر coronavirus پاسخ بخشی از همیشه در حال تغییر درهم آمیخته از اتحاد و استراتژی در حالی که کار به مدیریت رئیس جمهور درخواست های غیر قابل پیش بینی. پنج مقامات گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن حال رشد مناسب در مورد شیوع کروناویروس پس از هفته از نادیده گرفتن یا بازی کردن تهدید اما این دولت است که در حال حاضر با عجله به حل مسائل است که می تواند شده اند خطاب ماه پیش مانند به دست آوردن تجهیزات لازم برای ملت اضطراری ذخیره.

مقامات همچنین در حال تیراندازی بیش از اینکه به موسسه حتی تهاجمی تر اقدامات برای جلوگیری از coronavirus انتقال است. مقامات بهداشت خواستار اقدامات سختگیرانه تر است که بیشتر آمریکایی ها در خانه برای دیگر اما سیاست مقامات هشدار می دهند که منجر به آسیب های اقتصادی می تواند علت دیگر طولانی مدت لازم است ،

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال این هفته در زمان بیش از مسئولیت هایی است که تا به حال استراحت با سلامت و خدمات انسانی وزارت, آخرین تلاش برای دریافت یک دسته در بدتر شدن شیوع.

“FEMA در حال حاضر پیشرو فدرال عملیات #COVID19 از طرف کاخ سفید” مدیر پیت Gaynor توییتی در پنج شنبه شب به عنوان برخی از پروژه ها مانند درایو-از طریق آزمون سایت های منتقل شده از وزارت بهداشت و درمان. این سازمان همچنین در نظر گرفتن یک نقش بزرگتر دست زدن به عرضه و توزیع, مسائل, خود ارضایی, شیر و دیگر مقامات گفت: در روز شنبه جلسه.

“تمایل به فکر می کنم از FEMA به عنوان یک فاجعه مدیریت آژانس” گفت: weathernation که زد FEMA در طول دولت اوباما و, گفت که او تا به حال هیچ دانش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استراتژی است. “این در واقع همه خطرات آژانس… و FEMA می تواند اضافه کردن ساختار برنامه ریزی در محل به coronavirus پاسخ” با دفاتر منطقه ای خود و کارکنان با مدیریت بحران را تجربه کنند.

برخی از مقامات و خارج از مشاوران سوال چرا FEMA تا به حال داده نشده است قدرت بیشتر از قبل پاسخ داده آژانس عملیاتی تخصص در پاسخ به بلایای طبیعی. دو نفر گفت که HHS وزیر الکس آذر متمرکز بود بر حمایت خود نقش رهبری که منقبض شده است به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس در زمان بیش از این گسترده تر پاسخ و نمایندگان آنها از آذر تا به حال در اصل طرد مانند مدیکر رئیس Seema Verma و جراح عمومی جروم Adams — پدید آمده اند به عنوان چهره های کلیدی در کاخ سفید استراتژی است.

اما یک فرد آشنا با HHS استراتژی گفت که آذر تا به حال تحت فشار قرار دادند “هفته پیش” برای FEMA درگیر می شود. نگه دارید تا شد و به جای آن مربوط به فدرال پاسخ دوار رهبری — به عنوان پنس ناگهان در زمان بیش آذر در پایان ماه فوریه و دولت نگران است که ایالات خواهد بود بیشتر گیج بیش از که در اتهام.

“وزیر آذر و HHS شده است و در ادامه به طور کامل حمایت از یک کل-از-رویکرد دولت و به طور خاص به نقش مهم FEMA در حال پخش است در هماهنگی دولت فدرال در پاسخ به COVID-19” یک HHS سخنگوی گفت.

در همین حال یک تیم SWAT مقامات دولتی و خارج از تکنوکرات حمایت کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر صرف هفته مشغول به کار در سراسر ساعت به تحویل درایو-از طریق تست های که تهمت علنا وعده داده شده سیاسی برای اولین بار گزارش شده است.

اما تمرکز بر روی درایو-از طریق آزمایش نیز ایجاد یک مشکل جدید — تخلیه منابع محدود و دیگر منابع است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بالا اولویت بیماران در بیمارستان است.

“این همه تفکر کوتاه مدت در حال حاضر گفت:” یکی از مقامات درگیر در پاسخ.

“آنها از جان گذشته برای گسترش تست — که یک ایده خوب است — اما من نمی دانم که آیا رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و دیگران در درک بالا از تجارت آف” اضافه شده یک مشاور به تلاش است. “آن احساس می کند مانند هر یک از این مشکلات این است که یک مینی بحران در حال اجرا با یک مینی تیم در دولت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود در دخالت موجب شده است تا اضافی سردرد. وزارت بهداشت مقامات اشتباه گرفته بودند روز چهارشنبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که یک “هیجان انگیز FDA اعلام” در راه بود — به خصوص از آنجا که مواد غذایی و دارو به حال مقامات هنوز به greenlight داروهای جدید که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال مبارزه با ویروس وال استریت ژورنال گزارش شده است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه دارید یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی با FDA کمیسر استیو هان و دیگر مقامات این رویداد تا حد زیادی rehashed سیاست های موجود و کار است که در حال حاضر اعلام شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه نیز بارها و بارها ساخته شده ادعا می کند در مورد اثبات نشده coronavirus درمان باعث عفونی-بیماری دانشمند Anthony Fauci به سعی و راه رفتن پشت این ادعا از کاخ سفید تریبون.

در همین حال رئیس جمهور بارها تبلیغ پروژه های ناتمام مثل اعلام در مارس 13 گوگل یک وب سایت که کمک خواهد کرد که مختصات تست. اما واقعی سایت که نورد از یک هفته بعد است و به جای آن مجموعه ای از اطلاعات و لینک. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه نیز ادعا کرد که جنرال موتورز است “آشکارا اظهار داشت:” این امر تولید تجهیزات پزشکی. اما GM عمومی متعهد به تولید بیشتر منابع اگر چه این شرکت در حال کار با یک متخصص Ventec به افزایش تولید آن بر اساس یک بیانیه مشترک با عجله در روز جمعه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات.

“همه گزینه ها روی میز در جنرال موتورز چگونه می تواند کمک به Ventec ساخت هواکش” یک جنرال موتورز سخنگوی گفت.

هرج و مرج پاسخ نیز trickled به فرد و بیمارستان و درمانگاه و پزشکان که در تلاش برای دریافت پاسخ در زنجیره تامین و مبارزه برای محافظت از تجهیزات خود را.

بهداشت ، بیل کسیدی دفتر رسیده به کاخ سفید روز چهارشنبه پس از یادگیری است که در مرکز پزشکی دانشگاه در لوئیزیانا مطلع شد که یک آزمایشگاه جدید-تست دستگاه با توجه به ورود روز دوشنبه تا به حال عوض شده است requisitioned توسط مقامات دولتی برای یک “اولویت بالاتر” coronavirus وضعیت.

“ما فکر کردم ماشین یک اولویت بالا در لوئیزیانا با توجه به نرخ سریع که همه چیز پخش می شد گفت:” یک سخنگوی کسیدی دفتر اشاره کرد که دولت را تبدیل به یک کانون برای coronavirus انتقال است. کاخ سفید بعد مطمئن کسیدی را که در ماشین می رفتن به لوئیزیانا در هفته آینده به عنوان اصل در نظر گرفته شده است.

در ضمن تهمت دولت هفته را صرف رقابت با آمریکا و بیمارستان ها برای به دست آوردن تجهیزات پزشکی و به سرعت ساخت تا ذخایر ملی. “هر فرماندار در سراسر کشور است که به دنبال همان چیزی دقیق” FEMA Gaynor گفت: در روز شنبه در کاخ سفید نشست خبری در پاسخ به سوال در مورد کمبود.

برخی از کارشناسان گفت: رئیس جمهور بهتر خواهد بود خدمت کرده است در حال توسعه یک استراتژی ملی برای تخصیص منابع محدود به نیازمندترین افراد مناطق در حالی که به دست آوردن امکانات جدید می گویند کارشناسان اشاره کرد که ده ها تن از اجزاء منحصر به فرد در سیستم بهداشت و درمان را در معرض خطر از سرعت کاسته اولیه له از موارد — از پیچیده شیمیایی مورد نیاز برای آزمون به منابع اساسی است که می تواند بوده است به سرعت در حال تولید ماه پیش.

“ما در حال دیدن یک اجرا در سواب گفت:” یک مقام سابق با این استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید پیش بینی تقاضا در سراسر جهان به صورت تخصصی و کم هزینه سواب مورد نیاز برای انجام تست. “چگونه بر روی زمین آیا ما اجازه دهید این اتفاق می افتد؟”

تام Inglesby مدیر جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت ذکر شده خاموش کمبود عرضه است که در حال حاضر در حال فاکتورها باعث ایجاد پلاک بیمارستان.

“آنها می گویند که آنها نمی باید معرف تشخیصی کیت آنها ندارد و سواب برای کیت, آنها ندارد, N95 ماسک, آنها در حال اجرا از روپوش و دستکش و گفت:” Inglesby که به نام کاخ سفید به تعمیرات اساسی رویکرد خود اختصاص متخصصان مانند پنتاگون دفاع تدارکات آژانس برای حل زنجیره تامین مشکلات.

“من فکر نمی کنم ما باید این را به عنوان نقطه کمبود است که به زودی حل و فصل شود با تلاش قابل توجهی,” Inglesby اضافه شده است. “ما خواهد بود با استفاده از مقدار زیادی از این منابع را برای مدت زمان طولانی. COVID با ما خواهد بود برای یک مدت طولانی — ما نیاز به یک راه حل دراز مدت.”

در ضمن تهمت در روز شنبه خواسته شده بود در مورد “طرح” شامل coronavirus به عنوان کشور وارد روز 6 کاخ سفید را 15 روز مبارزات انتخاباتی به سرعت ویروس’ گسترش و به طور خاص آیا اقدامات بیشتری مورد نیاز به کار گرفته می شود.

رئیس جمهور کاهش یافته است به جزئیات مراحل بعدی گفت که رهبران می خواهم به دانستن بیشتر در هفته آینده.

“ما باید برای دیدن آنچه که نتیجه این است که” نسبت ناروا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>