Siakam می گوید او احساس امنیت در فلوریدا, با وجود انفجار COVID-19 موارد

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

پاسکال Siakam تماشا تعداد COVID-19 مورد صعود در ایالات متحده به خصوص در فلوریدا که در آن تورنتو رپتورز تشکیل بیش از یک هفته پیش.

اما رپتورز به جلو احساس می کند که با این تیم را به دقت زیر NBA coronavirus پروتکل های او و هم تیمی های خود را به عنوان امن وجود دارد به عنوان آنها می تواند در هر نقطه.

“بدیهی است که فلوریدا یکی از [ایالات متحده] است که بسیار بالا در لحظه اما… این تیم انجام شده است یک کار فوق العاده در نظر مطمئن شوید ما نوع جدا” Siakam گفت: جمعه در یک کنفرانس ویدئویی. “بدیهی است که شما نوع ترس دیدن, موارد, افزایش, اما به شما اعتماد این تیم را به انجام همه چیز NBA در حال رفتن به انجام همه چیز را به مطمئن شوید که ما در امنیت هستیم.”

چون از کانادا دستورالعمل که مورد نیاز مردم ورود از خارج از کشور به خود منزوی دو هفته رپتورز رفت و به ناپل, Fla., به آماده شدن برای تاریخ 30 ژوئیه نجومی راه اندازی مجدد. تورنتو و 21 تیم های دیگر در راه اندازی مجدد متمرکز خواهد شد در دیزنی جهان در اورلاندو بین روز سه شنبه و پنج شنبه.

طولانی ترین در حرفه

NBA انتخاب فلوریدا قبل از COVID-19 منفجر شد که در دولت است. وجود دارد تقریبا 9,500 مورد جدید از این ویروس در روز شنبه یک روز پس از شکوه یک رکورد از 10 ، 000 مورد جدید.

“اما در پایان روز حتی بودن در خانه و رفتن به فروشگاه مواد غذایی است که امن” Siakam گفت. “بنابراین ما فقط باید به انجام همه چیز انجام بهترین های ما در ساخت مطمئن شوید که ما باید همه چیز را در جای خود برای ما به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است و امیدوارم ما در این فصل بازگشت و از آن می رود به عنوان هموار که ممکن است.”

Siakam بود که به طور متوسط یک حرفه ای-بالا 23.6 امتیاز یک شب هنگامی که فصل تعطیل مارس 11, آمار و ارقام او رفت و سه ماه بدون بازی و یا حتی تیراندازی یک بازی بسکتبال خود را طولانی ترین استراحت پس از در نظر گرفتن بازی در مدرسه بالا است.

“در طول تابستان من معمولا مانند دو هفته استراحت تاپ,” او گفت:.

پس از رپتورز همه رفت و خود را به خانه های مختلف در طول coronavirus مستند از 26 سال به جلو گفت: عالی بود در نهایت به دیدن هم تیمی های خود در هفته گذشته.

“این نوع از احساس اردوگاه آموزشی دوباره و آغاز فصل شما هیجان زده از دیدن بچه ها و بازی کردن در زمین و چیزهای,” او گفت:.

رپتورز هنوز هم محدود به چهار بازیکن در دادگاه در یک بار هر یک تیراندازی در سبد خرید خود. آنها را طبیعی سر تمرین هنگامی که آنها حرکت می کند به دیزنی جهان در هفته آینده. آنها وجود دارد می تواند به مدت سه ماه در صورتی که دیگر پس از فصل اجرا شود.

Anunoby می گوید رپتورز می تواند وفق دهند

این یک وضعیت بی سابقه ای اما یکی OG Anunoby معتقد است رپتورز می تواند به.

“من فکر می کنم همه ما در حال رفتن را از طریق همان چیزی که همه ما می خواهیم فقط تنظیم به عنوان آن می رود,” او گفت:. “ممکن است ناراحت کننده باشد اما ما می دانیم که این شرایط شما باید به مقابله با حق در حال حاضر. من فکر می کنم آره ما فقط شکل آن را به عنوان ما است.”

شش پا-نه Anunoby داشتن یک فصل فوق العاده که coronavirus آورده ورزشی جهان را به زانو درآورد. او شده است می خواهم به دنبال به جلو به پست فصل پس از از دست رفته در سال گذشته قهرمانی run — او پیوست حذف شده درست قبل از پلی آف با نوک انگشتانش کردن.

“من آرزو می کنم من می تواند بازی کرده اند اما در حال حاضر من می توانم در این سال,” او گفت:. “بنابراین من استفاده از آن به عنوان انگیزه و امیدوارم بازی خوب و [امید] ما در رسیدن به همه اهداف ما است.”

Anunoby راست می گوید او مشغول به کار در قدرت خود را در طول اخراج. (Nathan Denette/کانادا مطبوعات)

Anunoby گفت: او صرف سه ماه استراحت کار در تیراندازی دست زدن به توپ و عبور. او همچنین صرف مقدار زیادی از زمان قوی تر شدن در اتاق وزن.

او نمی انتخاب کنید تا هر گونه سرگرمی های جدید در طول زمان پایین اما لذت بردم از انجام پخت و پز خود را.

چه وعده غذایی مورد علاقه خود را به طبخ ؟

“بستگی دارد به آنچه که من در تلاش برای خوردن شام” او deadpanned قبل از اضافه کردن مورد علاقه خود را در وعده غذایی میگو لینگوئینی.

NBA راه اندازی مجدد شده است پلاریزه موضوع در میان بازیکنان آینده در میان ناآرامی های نژادی در آمریکا چند برجسته بازیکنان از جمله دوایت هاوارد باید گفت: آن زمان به تمرکز بر روی بازی بسکتبال.

اما NBA قصد دارد به ساخت اجتماعی و نژادی عدالت یک موضوع راه اندازی مجدد و Anunoby گفت: این بازیکن می تواند تاثیر داشته باشد.

“من فکر می کنم فقط گسترش آگاهی و اجازه دادن به مردم می دانم آنچه در… صحبت کردن مردم از مسائل خود را در شهرها و کشورهای خود را,” او گفت:. “پس فقط با استفاده از پلت فرم ما.”

رپتورز که در دوم در کنفرانس شرق که فصل تعطیل خواهد شد و در صورت لس آنجلس لیکرز در اوت. 1 در ابتدا خود را از هشت بذر-دور بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>