کنار: حتی این کار بالا ارائه می دهد هیچ مصونیت از نژادپرستی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در حالی که این افزایش به گوشه اتاق ورزش, رهبری مبارزه برای مردم رنگ در آمریکای شمالی و حتی کسانی که نگه داشتن شغل های ایمنی نیست به تعصب و نژادپرستی نظاممند است که نفوذ ورزشی به عنوان آنها در بخش های دیگر جامعه است.

جفری orridge و & اولین سیاه کمیسر لیگ فوتبال کانادا اما می گوید در دو سال در راس از سال 2015 تا 2017 او تجربه نژادپرستی در تعدادی از راه های مختلف. (Orridge و & همچنین به عنوان مدیر اجرایی CBC ورزشی از سال 2011 تا 2015.)

“شما فکر می کنم زمانی که شما رسیدن به یک سطح معینی وجود دارد این است که برخی از ایمنی است که وجود دارد برخی از حفاظت” orridge و & گفت.

“شما هرگز امن است. من نمی دانم اگر وجود دارد هر مقدار از آماده سازی شما می توانید احتمالا باید برای محافظت از شما از این نوع حملات خائنانه خود را در برابر شخصیت و یا حرفه ای خود را فراست.”

Orridge و & خواستم به این باور است که او resumé و ظهور خود را در چشم انداز ورزش در کانادا کمک خواهد کرد که او سپر. او می خواست به این باور مردم را قبول او را در شایستگی های خود کار می کنند و نه در رنگ پوست خود را.

(تصویر توسط الکسیس آلیسون/CBC Sports)

اما در یک مصاحبه اختصاصی با CBC Sports او به خاطر احساس بود مورد.

“من دست آمده از یک موقعیت بالا مشخصات عمومی ساخته شده است که من بیشتر قابل رویت هدف و شروع کردم به گیرنده بودن از بسیاری از زمینه ای تعصب” orridge و & گفت.

بالاتر از همه, او می خواست به این باور خود را به عنوان نمایندگی برتر ورزشی اجرایی در کانادا خواهد بود بسیار مهم در کمک به هموار کردن راه برای دیگران که سیاه بومی و یا افرادی که از رنگ (BIPOC).

یک CBC Sports رسیدگی به مربیگری و جلو دفتر رهبری در لیگ و سازمان ها را نشان می دهد گسترده عدم BIPOC نمایندگی در سراسر کانادا ،

در لامپ کم مصرف برای مثال نزدیک به 90 درصد از موقعیت های برگزار شده توسط تیم صاحبان رئیس جمهور به طور کلی مدیران و مربیان اشغال شده توسط مردم است. همان درست است در کانادا, ملی, ورزش, سازمان, و در سراسر 56 ورزشی ادارات در دانشگاه ها که رقابت تحت پرچم U ورزشی ملی حاکم بدن از دانشگاه ورزش در کانادا است.

“وجود دارد همه چیز را سفید همتایان لازم نیست که برای مقابله با آن را حتی در قلمرو وجود خود یا خود آگاهی” orridge و & گفت.

Orridge و & می خواهد به آن روشن نبود لامپ کم مصرف به عنوان یک نهاد که منجر به حملات نژادپرستانه, اما, نه, برخی که پشتیبانی از لیگ و عمل در لیگ محافل.

(تصویر توسط الکسیس آلیسون/CBC Sports)

“این بود که لامپ کم مصرف به عنوان یک نهاد. اما لامپ کم مصرف نمی, لازم ساختار پشتیبانی برای افرادی که از رنگ چرا که آنها نمی باید در بسیاری اداری یا اجرایی مواضع” orridge و & گفت.

این لامپ کم مصرف کاهش یافته است به پاسخ به یک CBC Sports درخواست برای اظهار نظر در orridge و & توضیحات تصدی خود.

Orridge و & سلطنت در بالا کوتاه بود. در مارس سال 2017, بعد از فقط دو سال در این کار او پا به دور از موقعیت با استناد به “دیدگاه متفاوت” با هیئت مدیره در مورد آینده لیگ.

“شما نیاز داخلی و حمایت های خارجی,” او گفت:. “و هنگامی که شما احساس نمی مانند شما در حال گرفتن آن سطح از پشتیبانی و سپس آن را می شود حتی بیشتر به چالش کشیدن.”

Orridge و & می گوید: او در طول زندگی حرفه ای وجود دارد بیش از حد بسیاری از موارد به بازشماری جایی که او احساس خود را از ایده ها و طرح نادیده گرفته شد در جلسات اما تقریبا همان افکار و برنامه های خود مواجه شد با ستایش و به رسمیت شناختن زمانی که پیشنهاد توسط همکاران.

“ایده های به رسمیت شناخته نشده و نه مستند و یا جشن. اگر هر چیزی آنها را سرکوب و به خاک سپرده شد,” او گفت:. “همیشه وجود دارد که سطح شکی نیست که insinuated جاسازی شده در ناخودآگاه خود را. همیشه وجود دارد که بازجویی. و سیستم طراحی شده است که در راه است. این طراحی شده است به شما در حفظ و بر روی پاشنه خود را. شما هرگز نمی توانید استراحت کنید. زمانی که من در یک موقعیت بود که من هرگز نمی تواند استراحت.”

پس از آن وجود دارد نه چندان ظریف حملات — نامه های نوشته شده به orridge و & در حالی که او کمیسر از طریق پست به خانه اش در یکی خاص او به یاد می آورد.

“آن رنگ و لعاب بود با نفرت. این صحبت در مورد این واقعیت است که من از اینجا که من هرگز بخشی از کشور کانادا که من احتمالا نمی تواند منعکس کننده که لامپ کم مصرف است” گفت: orridge و&, که در آن بزرگ شده, ملکه, n. y. طول ارتفاع جنبش حقوق مدنی دهه 1960 و با تجربه آشکار نژادپرستی رایج در ایالات متحده ، “و پس از آن وجود دارد نه چندان محجبه تهدید از من بهتر ‘سازمان دیده بان پشت من’ زمانی که من می آیند به [a] شهر خاص.”

Orridge و & می گوید: لامپ کم مصرف فاقد پشتیبانی از ساختار برای مردم رنگ چرا که آنها بسیاری از ندارد.’ (مارتا Iwanek/کانادا مطبوعات)

Orridge و & همیشه کانادا به عنوان یک نور درخشان پذیرش و برابری که در آن بزرگ سیاه ورزشکاران مانند جکی رابینسون برنی Custis و وارن ماه داده شد و شانس آنها نمی تواند پیدا کردن در آمریکا

او را دیدم یک محل برای خود در کانادا اما چشمان خود را خواهد شد به چیزی بسیار متفاوت به عنوان کمیسر لامپ کم مصرف.

“من فکر کردم آن را واقعا سرزمین فرصت و اگر شما واجد شرایط, شما فراهم شد فرصت. که تصویر” orridge و & گفت. “من تا به حال یک سطح از جهل به برخی از نژادپرستی وجود دارد که در کانادا است.”

‘جاسازی شده تاریخچه’

“من نمی دانم تعبیه شده در تاریخ نیست که در مورد صحبت های زیادی. آن را سرکوب…. به همین دلیل من می گویند من ساده لوحانه است.”

آنچه آشکار شد به orridge و & به عنوان او را از طریق صفوف افزایش بود که با وجود رسیدن به موقعیت های قدرتمند در درون سازمان او هرگز نمی تواند فرار از احساس بودن دیده می شود که کمتر از, و درمان به دلیل رنگ پوست خود را.

“آن را می پوشد شما را و به شما می پوشد,” او گفت:. “من سفید همتایان لازم نیست که برای مقابله با اینکه همیشه مورد سوال است. آنها لازم نیست که به نگرانی در مورد رانندگی در خانه از یک تا 12 ساعت بعد در محل کار و در حال کشیده شدن و مورد آزار و اذیت صرفا برای رنگ پوست خود را. آنها لازم نیست که به نگرانی در مورد آن.”

در پی جورج فلوید مرگ در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس و تظاهرات که به دنبال orridge و & در حالی که نا امید و عصبانی است همچنین heartened که شاید در حال حاضر ساختاری و فراگیر تغییر رخ خواهد داد.

(تصویر توسط الکسیس آلیسون/CBC Sports)

“وجود دارد یک تجدید حیات جهانی آگاهی وقتی که می آید به نژادی و نابرابری ها و اختلافات و سوء استفاده,” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از شرایط در این نقطه است که قطعا توطئه نه تنها بیدار مردم به واقعیت به آنچه در جریان بوده است اما نیز وجود دارد یک فشار برای اقدام علیه آن است. به انجام کاری نیست فقط نمادین اما تغییرات ساختاری.”

Orridge و & می گوید: این تنها نمی تواند “پنجره پانسمان” اظهارات و فعالیت های دیگر.

مهم نیست به گذشته’

“وجود دارد و باید ساز و در محل است که ترویج برابری و کاهش موانع نهادی به نابرابری. وجود دارد به دسترسی به آموزش و پرورش به مراقبت های بهداشتی مناسب دسترسی به غذا و تغذیه.”

به عنوان او نشان دهنده در زمان خود به عنوان لامپ کم مصرف کمیسر وجود دارد بسیاری از چیزهایی که orridge و & افتخار است و او را نگه ندارد تلخ و یا احساسات بد را نسبت به همکاران خود در لیگ.

“نقش من در لامپ کم مصرف بود با مشخصات بالا. آن را به دست آورد توجه زیادی برای تعدادی از دلایل. برای من این مهم بود که من تا به حال نقش زیرا تمام انواع از مردم به خصوص جوانان می تواند به من نگاه کن و بگو چه می دانید ؟ یک روز من را می توان کمیساریای از لامپ کم مصرف ، که احتمالا مهم ترین چیز” orridge و & گفت.

“این مهم بود برای من برای اولین بار. آنچه که مهم است این است که من نمی خواهد آخرین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>