کنار: برای بسیاری از سیاه و سفید, مربیان, آخرین مرحله نردبان می تواند به نظر می رسد غیر قابل عبور

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در طول هشت سال به عنوان مردان مربی بسکتبال در Red Deer College در آلبرتا از 2011-19, Clayton Pottinger وارد یک رکورد خواهد بود که دلخواهی را در هر سطح.

تیم او تا به حال به طور کلی برنده شدن-از دست دادن رکورد 137-41 با دو آلبرتا کالج کنفرانس ورزشی قهرمانی و نقره در سال 2014 مسابقات قهرمانی ملی در همان سال او به نام کانادا Collegiate Athletic Association مربی سال است.

برنده نبود به Pottinger. در اوایل 1990s او کاپیتان های آلبرتا خرس طلایی مردان تیم که برنده اولین مدرسه U ورزش قهرمانی.

او فکر کرد که او تا به حال علامت تمام جعبه نیاز به حرکت به سطح بعدی و کسب یک سر مربیگری کار با دانشگاه.

اما بیش از همه آن است که هرگز اتفاق افتاده است.

“آن را به یک نقطه که در آن من فقط فکر نمی کنم این اتفاق خواهد افتاد. من نمی توانستم کاملا قرار دادن انگشت من بر روی همین دلیل بود که” Pottinger گفت.

(تصویر توسط الکسیس آلیسون/CBC Sports)

او نمی تواند با اطمینان بگوید این دلیل است که او را سیاه و سفید, اما او نمی تخفیف آن را به عنوان یک عامل او گفت:.

“من تا به حال مدرک کارشناسی ارشد در مربیگری. من تا به حال مربیگری سطح من. من توسعه سابقه برنده شدن و موفقیت است. و هنوز هم گاهی اوقات من نمی خواهد حتی یک مصاحبه گفت:” 49 ساله.

Pottinger توانایی شد و در نهایت به رسمیت شناخته شده در سال گذشته که دانشگاه Okanagan, British Columbia استخدام او به عنوان سر مربی آن تیم مردان را, او یکی از تنها تعداد انگشت شماری از مربیان سر در کانادا در سطح دانشگاه.

عدم تنوع در کلید رهبری در دانشگاه کانادایی, ورزش, یک فرمت از کانادا گسترده تر و جهانی ورزش های چشم انداز.

بصری ممیزی انجام شده توسط CBC Sports بررسی صدها موقعیت های کلیدی در تمام 56 کانادا که رقابت تحت U ورزشی چتر از جمله هر مدرسه مدیر ورزشی و سر مربیان فوتبال مردان و زنان, بسکتبال, هاکی, فوتبال و آهنگ.

سازمان دیده بان | جاده به U ورزش آسان نیست برای کلیتون Pottinger:

CBC Sports’ جیمی Strashin صحبت با UBC Okanagan سر مربی کلیتون Pottinger و به همین دلیل آن را به ظاهر در زمان بسیار طولانی برای شکستن به U ورزش مربیگری صفوف. 1:13

از نزدیک به 400 پوزیشن های مورد بررسی تنها در حدود 10 درصد برگزار شد با بومی یا افراد از رنگ (BIPOC). تنها یک مدرسه در U ورزشی دارای یک غیر سفید مدیر ورزشی بالا موقعیت رهبری در دو و میدانی در دانشگاه های کانادا.

با توجه به 2016 کانادا سرشماری نزدیک به یک چهارم از شهروندان شناسایی شده به عنوان BIPOC.

“همیشه این ایده که کانادا بهتر از آمریکا. و شاید در برخی از رابطه با آن است اما این نوع از تنظیم نوار کمی پایین” Pottinger گفت.

“من فکر می کنم ما هنوز هم مقدار زیادی از کار در اینجا در کانادا. ما نمی توانیم فقط به سادگی استراحت در laurels ما و فکر می کنم که ما بهتر از ملت در کنار ما است. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از نژادپرستی در اینجا هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از تعصب اینجا و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام.”

Pottinger می گوید این مهم است که ورزشکاران به افرادی که نگاه مانند آنها را در موقعیت های رهبری است. (حسن نیت ارائه میدهد UBC Okanagan دو و میدانی)

CBC صحبت کرد و به تعدادی از سیاه و سر مربیان در سراسر انواع ورزش ها و لیگ های مورد مبارزات خود را برای رسیدن به بالاترین سطح خود را حرفه ای انتخاب شده.

رمان توماس بوده است سرمربی تیم بسکتبال زنان در برندن دانشگاه از سال 2012.

حتی در حالی که صعودی کانادا بسکتبال و دانشگاهی و نردبان هر مرحله تا به حال به دقت جهت یابی, او گفت:.

توماس تا به حال موفق دانشگاهی بازی حرفه ای در دانشگاه سیمون فریزر و همچنین به نمایندگی از کانادا در سطح بین المللی در تیم های مختلف از جمله ارشد تیم ملی.

او سپس به بازی بازی های حرفه ای در آمریکای شمالی و اروپا و پس از روی لئامت دادن کار برای Electronic Arts (EA Sports) بازی ویدیویی شرکت فرود آمد کار در برندن دانشگاه.

(تصویر توسط الکسیس آلیسون/CBC Sports)

با وجود دستیابی به موفقیت در تقریبا در هر توقف توماس گفت که او احساس می کند او همیشه برگزار شده است به یک استاندارد بالاتر در پشت نیمکت به دلیل رنگ پوست خود را.

او با اشاره به توصیه های او یک بار به یک بازیکن او مربی.

“شما رو به توان دو بار به عنوان خوب به عنوان کسی که نیست از رنگ به منظور ایستادگی کردن” توماس گفت: او گفت: بازیکن جوان. “پدر و مادر من به من گفت که دقیقا همان چیزی که من گفته ام بچه ها من دقیق همین است.”

توماس می گوید می توان آن را یک “خسته کننده” راه زندگی می کنند.

“من می شنوم من صدای گفت:” شما باید دو بار به عنوان خوب و کار دو بار به عنوان سخت است. و این هنجار” توماس گفت. “این پارانویا بود که ریشه دوانده در من به من کمک کرد به این سطح. کسانی که پیام از پدر و مادر من رانده اند به من بود.”

مونترال Alouettes سر مربی Khari جونز درک فشار هرگز به سفر و یا شکست است.

او یک ستاره کارفرمایی در لامپ کم مصرف و صرف بیش از یک دهه به عنوان دستیار مربی قبل از گرفتن کار در مونترال در سال 2019.

Khari جونز صرف 10 سال کار بر روی لامپ کم مصرف مربیگری کارکنان قبل از گرفتن شات برای اولین بار به عنوان سر مربی با مونترال Alouettes در سال 2019. (علامت تیلور/کانادا مطبوعات)

جونز گفت که او احساس می کند مربیان سیاه و سفید در حال ارزیابی متفاوت و اغلب به صورت فشار بیشتر به نفع خود.

برای مثال او گفت: زمانی که یک تیم آتش سوزی یک مربی آنها به ندرت اگر تا کنون, استخدام یکی دیگر.

“من به یاد داشته باشید که برای یک کار است که یک مربی تا به حال بدست اخراج از. من به یاد داشته باشید فکر, ‘شما می دانید آنچه در آن است رفتن به سخت به این کار” از آنجا که در ذهن خود آنها فقط رفت و با یک مربی بنابراین ما نمی توانیم با یکدیگر است. نیست که اتفاق می افتد در همان راه را با دیگر مربیان” جونز گفت.

سازمان دیده بان | کانادا ورزشی سازمان می گویند بیشتر باید انجام شود به آدرس رهبری نابرابری:

کانادا دانشگاه های ملی و گروه های ورزشی می گویند آنها را به انجام بیشتر برای تنوع بخشیدن به کارکنان مربیگری و رهبری پس از CBC ورزشی انجام ویژوال ممیزی در بر داشت و اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در موقعیت های برگزار شده توسط افرادی که سفید هستند. 2:10

مربیان صحبت کرد که با CBC Sports گفت: حتی پس از رسیدن به بالاترین سطح موضوع مسابقه اغلب پرسه در پس زمینه.

“آنها می توانند احساس کنند که افرادی هستند که نگاه آنها را به عنوان استخدام از آنجا که آنها یک فرد از رنگ و یا ترویج چرا که آنها یک فرد از رنگ گفت:” ریچارد Lapchick بنیانگذار و مدیر موسسه تنوع و اخلاق در ورزش (جزر و مد) مستقر در دانشگاه مرکزی فلوریدا. این سازمان برای اولین بار به آغاز تدوین نژادی خرابی شیوه های استخدام در ورزش در ایالات متحده آمریکا

“موضوع مسابقه این است که همیشه حاضر برای آنها که سفید کارکنان حتی نمی باید در مورد فکر می کنم.”

پل Jerrard همیشه سعی کردم به شما اجازه کار خود را در پشت نیمکت آیا صحبت کردن.

Jerrard که تا به حال یک کار حرفه ای به عنوان یک بازیکن هاکی از جمله پنج بازی NHL باقی می ماند تنها مرد سیاه و سفید به کار در پشت نیمکت به عنوان NHL مربی. او به عنوان دستیار مربی با Colorado Avalanche دالاس ستاره ها و شعله کلگری. او در حال حاضر دستیار مربی در دانشگاه نبراسکا اوماها (روباز انتخابی).

“این درست است که همه نوع نگاه شما در یک نور” Jerrard گفت: از microaggressions او اغلب مواجه می شوند از جمله مردم گاهی اوقات اشتباه او را برای پایین رتبه کارکنان. “اما من فقط مرد است که بخشی از یک کادر مربیگری که در تلاش برای انجام این کار به خوبی و برنده شوید.

“در آن زمان مردم را یک معامله بزرگ از آن را از من در واقع فکر می کردم آن بود. افرادی که در استخدام من نگاه گذشته چه رنگ من بود.”

Jerrard به رسمیت می شناسد وجود دارد فرصت کمتری برای مردم سیاه و سفید به مربی هاکی بالاترین سطح در درجه اول به این دلیل که از بازیکنان سابق محدود است در یک, ورزش, بازی های برگزار شده عمدتا توسط ورزشکاران است. اما او و دیگران می گویند آن را ممکن است برای نسل بعدی از مربیان و رهبران باید زمان آسان تر رسیدن به رویاهای خود.

پل Jerrard بالا سمت راست تنها فرد سیاه و سفید به کار در پشت نیمکت به عنوان NHL مربی. او به عنوان دستیار مربی با شعله کلگری بالاتر از در سال 2018 و با کلرادو و دالاس قبل از آن. (آسوشیتد پرس)

“این فوق العاده است برای دیدن بازیکنان بیشتر از رنگ گرفتن فرصت [مربی],” Jerrard گفت هاکی است. “من فکر می کنم به عنوان رشد ما بازی تنوع سطح [و] شما دریافت بیشتر مردم از رنگ بازی من فکر می کنم شما کاندید مناسبی برای پر کردن مربیگری و مدیریتی در این بازی است.”

تلاش هماهنگ مورد نیاز

توماس می گوید او فکر می کند بیشتر هماهنگ فشار مورد نیاز است به منظور ایجاد یک زمین بازی است که واقعا برابر است. او می گوید: تغییر زمان شیوه های استخدام و افزایش فرصت ها نیاز به بیش از فقط صحبت کنید.

“متاسفانه ما در یک نقطه که در آن ما قبول آن به عنوان هنجار” او گفت:. “ما با داشتن این گفتگو در حال حاضر که فوق العاده است و امیدوارم ما می توانیم شروع به ارائه فرصت ها برای مردم رنگ به دنبال ورزش و مربیگری و مواضع دولت.”

او با اشاره به تلاش برای ترویج و بالا بردن بیشتر زنان به موقعیت های کلیدی در دانشگاه ،

“وجود دارد [مالی] کمک های مالی که تشویق زنان به مربیگری و مدیریت در ورزش است. باید چیزی وجود دارد که مشابه برای افرادی که از رنگ. است که می تواند یک شروع” او گفت:.

“و به دور از جنبش زنان در مربیگری است, اما به نظر من آنها بسیار مشابه است. جرقه که علاقه و نشان دادن وجود یک محل برای افرادی که از رنگ در مربیگری است.”

Pottinger می گوید در حال توسعه و در واقع استخدام بیشتر مربیان سیاه و سفید خواهد شد که تاثیر عمیقی بر هر کس که در دانشگاه به ویژه سیاه و ورزشکاران است.

“من فکر می کنم برای بسیاری از ورزشکاران در بسکتبال در کانادا در دانشگاه خود را به مربی تیم خود را مربیگری کارکنان فقط سفید, مردم,” او گفت:. “شما یکی از معدود اقلیت و قطعا با یک اقلیت و یا یک فرد از رنگ در هر نوع موقعیت رهبری.

“من فکر می کنم شما فقط از نوع کشف کردن راه برای حرکت آن شرایط به عنوان یک فرد از رنگ. بسیار شبیه ما هر روز در خیابان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>