کنار: در فشار برای تغییر این زمان احساس های مختلف برای افرادی که در زیر نشان داده در ورزش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آن بوده است سه سال پس از khezri بود کنار لیگ ملی فوتبال برای گرفتن زانو در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند است که emboldens آن است.

سابق سان فرانسیسکو کارفرمایی عموم تخطئه حتی رئیس جمهور ایالات متحده برای جسارت به صحبت کردن در برابر چیزی که او را دیدم به عنوان اشتباه است.

اما امروز در پی مرگ غم انگیز جورج فلوید در دست یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس در ماه مه و ماه از تظاهرات جهانی که به دنبال بیشتر و بیشتر افرادی که سیاه بومی و یا افراد از رنگ (BIPOC) در حال بالا بردن صدای خود را در برابر نژادپرستی نظاممند و نهادی مشکلات مرتبط با آن است.

بسیاری احساس می کنید پیام خود را در حال حاضر شنیده می شود.

“هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از نژادپرستی در اینجا. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از تعصب در اینجا. و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود برای رفع آن گفت:” UBC Okanagan بسکتبال مردان مربی کلیتون Pottinger. “من فکر می کنم کل جورج فلوید چیزی است که یک کاتالیزور است. و شما می دانید آن را بر ما. مردم از رنگ و ما قفقازی متحدان واقعا نیاز به رول تا آستین ما و حرکت ادامه به طوری که این گفتگو فقط نمی توانید از دست داده است.”

(تصویر توسط الکسیس آلیسون/CBC Sports)

به عنوان بخشی از بحث CBC Sports عهده رسیدگی به عدم تنوع نژادی در میان رهبری — رئیس جمهور به طور کلی مدیران و مربیان و دیگر موضع قدرت در ورزش لیگ ها و سازمان ها.

این شماره ها stark. از صدها نفر از جمله موقعیت خود را در آمریکای شمالی طرفدار لیگ از جمله NHL, لامپ کم مصرف WNBA, MLB, NBA و NFL در هر نقطه از 80 به 90 درصد از آنها پر شده توسط افراد سفید حتی اگر در تقریبا تمام کسانی که لیگ BIPOC ورزشکاران نشان دهنده بخش بزرگی از شرکت کنندگان است.

همان درست است در کانادا, ملی, ورزش, سازمان, و در سراسر 56 ورزشی ادارات در دانشگاه ها که رقابت تحت پرچم U ورزشی ملی حاکم بدن از دانشگاه ورزش در کانادا است.

سازمان دیده بان | کانادا ورزشی سازمان می گویند بیشتر باید انجام شود به آدرس رهبری نابرابری:

کانادا دانشگاه های ملی و گروه های ورزشی می گویند آنها را به انجام بیشتر برای تنوع بخشیدن به کارکنان مربیگری و رهبری پس از CBC ورزشی انجام ویژوال ممیزی در بر داشت و اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در موقعیت های برگزار شده توسط افرادی که سفید هستند. 2:10

پس فلوید مرگ بسیاری از سازمان ها و شرکت ها و ورزش لیگ شروع بررسی چگونگی ترکیب خود کارکنان و رهبری تیم ها فاقد تنوع و موفق به منعکس کننده آرمان از شمول و تنوع آنها معتقدان.

CBC بود و در میان آنها با انتشار بیانیه ای در ماه ژوئن پرداختن به این موضوع از تنوع در آن خود را به رهبریو اذعان عمل باید گرفته شود که به بهبود است.

در تیررس این پاسخگویی است ،

(تصویر توسط الکسیس آلیسون/CBC Sports)

وجود دارد به طور کلی پذیرش از نرم افزار لیگ به کانادا کمیته المپیک از هاکی کانادا و U ورزش به شنا کانادا که کار بیشتری باید انجام شود برای بستن شکاف.

“من فکر می کنم تفاوت ساز است برای رفتن به ورزشکار فعالیت, گفت:” دکتر ریچارد Lapchick بنیانگذار و مدیر موسسه تنوع و اخلاق در ورزش در دانشگاه مرکزی فلوریدا. این سازمان برای اولین بار به آغاز تدوین نژادی خرابی شیوه های استخدام در ورزش در ایالات متحده آمریکا

“من فکر می کنم ورزشکار فعالیت به ارمغان آورده است تغییر سیاست در NFL. من فکر می کنم اگر آنها به نوبه خود توجه خود را به شیوه های استخدام در کالج و در سطح حرفه ای است که رفتن به تغییر بازی. و من فکر می کنم که مردم در کسب و کار جانبی دریافت که تنوع کسب و کار ضروری است.”

خواندن داستان های دیگر در این مجموعه:

بیشتر و بیشتر ورزشکاران در سراسر ورزشی طیف شروع به صحبت کردن در برابر خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند و NFL برای یک به طور کامل تغییر مواضع خود در Kaepernick.

و برای چند سیاه مربیان و ورزش رهبران در کانادا وجود دارد یک ضرورت نه تنها همچنان دشوار مکالمات اما در واقع به آنها عمل می کنند.

“ما باید به انجام آن در حال حاضر به دلیل دو سال از هم اکنون مردم را فراموش نکنید در این مورد گفت:” Tenicha gittens می مربی از دانشگاه کونکوردیا زنان تیم بسکتبال.

سازمان دیده بان | ‘این همه جنبش’:

Tenicha gittens می, سر مربی تیم از دانشگاه کونکوردیا زنان تیم بسکتبال صحبت می کند در مورد چقدر مهم است برای مربیان باید با توجه به نقش مهم و موقعیت خود را برای موفقیت است. 1:21

Gittens می بخشی از یک گروه که فقط راه اندازی, سیاه, کانادا مربیان کانون با تمرکز روی آوردن بیشتر BIPOC نمایندگی به کانادا ورزشی.

“ما در حال صحبت کردن در مورد یک منشور” gittens می گفت. “ما می خواهیم تغییر واقعی. در حال حاضر زمان برای انجام این کار است. آن لحظه ما و آن را یک جنبش است.”

در حالی که تعدادی از مربیان محدود است تجارب خود را همه بیش از حد مشابه است.

Khari جونز سرمربی تیم مونترال Alouettes شده است کاندید مورد رو به نژاد پرستی به عنوان یک کارفرمایی در لامپ کم مصرف و تلاش برای رسیدن به بالای مربیگری موقعیت.

(تصویر توسط الکسیس آلیسون/CBC Sports)

“آن زمان است. آن زمان است. در آن زمان یک چیز وحشتناک مانند جورج فلوید را به همه چیز به نور” جونز گفت: CBC Sports. “این است که زمان مناسب برای انجام این کار. همه در نهایت از دیدن آنچه در جریان بوده است برای مدت زمان طولانی. این فقط مردم سیاه و سفید. از آن همه است.”

جونز که در ساکرامنتو کالیفرنیا و نه فصل در لامپ کم مصرف سپاسگزار برای این پلت فرم است که ورزش را فراهم می کند.

“این یک احساس خوب می دانیم که ورزش می تواند منجر شود که به اتهام” جونز گفت. “این همیشه در این زمینه اما ما باید به فراتر از آن و نگاه در آنچه که ما می توانید انجام دهید خاموش میشه و در مقابل دفاتر.”

جفری orridge و & بود که سیاه و سفید به عنوان کمیسر لامپ کم مصرف موافق این زمان آمده است.

“من امیدوار هستم که کسانی که از قدرت واقعی نفوذ و ثروت را نیز قبول مسئولیت خود را به اثر تغییر آنها در حال حاضر می گویند که آنها از حمایت” گفت orridge و&. “این ناراحت کننده مکالمه … اما در حال حاضر زمان به آن را دارند. این دیگر به اندازه کافی به معتقدان آن زمان به تصویب برسانند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>