استقلالی دان: مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال یک غیر-virus دستور کار

Category: پلیتیکو Comments: No comments

زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحمیل انتقام جمعه شب با برکناری رئیس دیده بان برای جامعه اطلاعاتی, آن را فقط یک نمونه از رئیس جمهور اعتیاد به sideshows — در این مورد بسته شدن از یک انتقام گیری شخصی در وسط همه گیر جهانی است که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 8000 آمریکا زندگی می کند.

مقامات کاخ سفید و تهمت مشاوران خصوصی بازیگران شلیک مایکل اتکینسون جامعه اطلاعاتی بازرس عمومی به عنوان یک حرکت رئیس جمهور رسم شده است پس از سنا تبرئه او در ماه فوریه در دو مقاله از استیضاح.

اما به دموکرات ها و تهمت منتقدان اتکینسون جمعه شب defenestration ارائه یک مثال دیگر از راه های بی شمار این رئیس جمهور است که دوباره شکل دادن به دولت فدرال در طول این بحران – هر دو به دنبال طولانی-برگزار اهداف سیاست و به پاکسازی داخلی منتقدان.

“تقریبا همه از دولت ما سیستم های تحت چنین فشار در حال حاضر. ما یک افزایش خطر: اول از تقلب و زباله در نظر چگونه بسیاری از میلیون ها دلار صرف شده بودن به علاوه پتانسیل سوء استفاده از قدرت گفت:” دانیل برایان مدیر اجرایی این پروژه در دولت نظارت یک حزبی ناظر ،

“هنگامی که شما افزایش اقتدار دولت مانند محدود کردن مردم در سفر, شما می خواهید مطمئن شوید که مردم آزادی های مدنی نه نقض” او گفت:. “همه این موقعیت های خطرناک برای بازرس ژنرال را اگر آنها نگران اخراج شدن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمی نشان داد تمایل در روز شنبه به پنهان کردن خود را انگیزه برای شلیک Atkinson, چه کسی به او گفته بود “خیلی کار کاملا وحشتناک است.”

“او در زمان یک افشاگر گزارش که تبدیل به یک گزارش جعلی. آن جعلی است. آن را کاملا اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هر چند پس از آن آیات تایید صحت این افشاگر اطلاعاتی شکایت — که موجب یک ماه-رانندگی طولانی به استیضاح — در جزئیات نفیس.

“نه بزرگ مغلوب ساختن پیشی جستن فن که من می توانم به شما بگویم” رئیس جمهور افزود: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در غیر این صورت اختصاص داده شده به اداره مبارزه برای مبارزه با شیوع.

در این هفته از کروناویروس اولین آمار آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: به دنبال حیوان خانگی پروژه قدمت آن به سال 2016 انتخاباتی مانند عقب اوباما-دوران مقررات ساختمان مرز دیوار و مبارزه با فدرال رزرو. جدید کاخ سفید پرسنل مدیر 29 ساله جانی McEntee است در همین حال است که شکار برای سیاسی انتصاب نشان داده اند که هر گونه اشاره وفایی به تهمت و سفارش به آنها منتقل شده و یا از کار اخراج شدند.

در این هفته به وقوع نزدیک به آنچه رئیس جمهور هشدار داد به زودی می تواند رسیدن به یک “وحشتناک” اوج روزانه مرگ و میر تهمت کنسرو اتکینسون و شنود گذاشته کاخ سفید aide از وکیل را به عنوان جدید کروناویروس امداد بازرس کل که نظارت بر توزیع 500 میلیارد دلار در اقتصادی کمک به کسب و کار.

دموکرات ها این پرسش را مطرح استقلال از coronavirus بازرس کل حذف شده از صفوف کارکنان کاخ سفید حتی اگر وکیل برایان میلر نیز یک بار به عنوان بازرس کل خدمات عمومی دولت برای مدت 10 سال با شروع دوران ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش را اداره.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنین تضعیف دولت استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای خودرو پس از coronavirus ظهور نورد پشت عمده ای از سیاست اوباما-دوران در نظر گرفته شده برای مبارزه با تغییر آب و هوا – در حالی که همچنان به ساخت جنجالی خط لوله کی استون. ساختمان از مرز دیوار بین آمریکا و مکزیک اقدام apace در آریزونا حتی به عنوان میلیون ها نفر از آمریکایی ها ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

تهمت نیز در نهایت راه خود را با فدرال رزرو پس از ماه از هجوم رئیس آن در مقام بانک مرکزی کاهش نرخ بهره در هفته های اخیر برای حفظ اقتصاد شناور به عنوان کسب و کار در سراسر کشور تعطیل و ریختن میلیون ها شغل.

رئیس جمهور به مدت طولانی استفاده می شود بحران را به نفع خود به تصویب جارو تغییرات سیاسی و قدمت آن به وودرو ویلسون در سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی. Wilson استفاده می شود که بیماری همه گیر به اعمال اقتدار بیشتر بر اقتصاد با تکیه بر قدرت اضطراری و دستور اجرایی برای کنترل سوخت و توزیع مواد غذایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و هیچ تفاوتی در احساسات خود را به عنوان او را تحت فشار قرار دادند و سیاست در ساختمان مرز دیوار برش مالیات و اقدام دشوار به سوی چین طی یک اقدام بی سابقه بحران بهداشت عمومی است که برای آن هیچ فوری واکسن و یا درمان است.

در مورد اتکینسون تهمت بود از بین بردن یکی از آخرین از مقامات او با عصبانیت سرزنش برای استیضاح “جعل” با دیگران داشتن رفتگان دولت و یا حذف شده است از مواضع خود در ماه های پس از خود را تبرئه

به تهمت متحدان اتکینسون ایران به طور کامل توجیه بود — و حتی می تواند کمک به تعمیر رئیس جمهور شکسته رابطه با جامعه اطلاعاتی که در این گزارش هشدار داد که شیوع کروناویروس در چین می تواند عواقب وخیم برای ایالات متحده است.

جامعه اطلاعاتی “است که قرار بود در مورد خدمت نیازهای فرمانده و مدیر اجرایی گفت:” تام Fitton راست متمایل جمهور قضایی سازمان دیده بان. “اگر شما می توانید مردم در آن وجود دارد که باید اعتماد به نفس خود را پس از آن گزارش های اطلاعاتی و جلسات بیشتر خواهد بود به آسانی پذیرفته شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>