پیاده رو Labs اعلام کرد این دیگر به دنبال تورنتو توسعه اسکله

گوگل وابسته پیاده رو Labs اعلام کرد که دیگر نمی خواهد به دنبال طولانی-انتقاد تورنتو توسعه اسکله.

دن Doctoroff پیاده رو Labs مدیر عامل شرکت تایید کرد این شرکت در حال راه رفتن به دور از شهر هوشمند پروژه در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

“در اکتبر سال 2017, پیاده رو, آزمایشگاه و اسکله تورنتو مجموعه ای از طرح یک چشم انداز مشترک برای زمین اطراف بارانداز یک اساسا پایدار تر و مقرون به صرفه در جامعه ناشی از نوآوری در فن آوری و طراحی شهری,” Doctoroff گفت.

ادامه مطلب: پیاده رو Labs تشریح برنامه های بیشتر برای تورنتو توسعه اسکله

“از آنجا که این پروژه شروع شد من ملاقات هزاران Torontonians از سراسر شهر هیجان زده امکان ساخت شهری زندگی بهتر برای همه.

“پس از آن است که با شخصی بزرگ غم و اندوه و ناامیدی که پیاده رو Labs دیگر نمی خواهد به دنبال زمین اطراف بارانداز پروژه است.”

مدیر عامل شرکت در ادامه به توضیح است که این تصمیم “به عنوان بی سابقه اقتصادی عدم قطعیت تعیین کرده است در سراسر جهان و در تورنتو در بازار املاک و مستغلات.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جهان در حال حاضر برخورد با COVID-19 همه گیر که در اقتصاد دیده می شود در همه جا به وقفه.

ادامه مطلب: اسکله تورنتو مدیره تصویب موقت شرایط با پیاده رو Labs

Doctoroff گفت: با توجه به این شرایط آن را بیش از حد دشوار است برای شرکت به ایجاد 12 هکتار پروژه به لحاظ مالی قابل دوام “بدون به خطر انداختن هسته ای بخش هایی از طرح” آنها ایجاد کرده بود با شریک زندگی خود را, اسکله تورنتو است.

“و پس از یک معامله بزرگ از شور و مشورت ما به این نتیجه رسیدند که دیگر حس به ادامه با زمین اطراف بارانداز پروژه است.”

در ماه نوامبر سال 2019 شرکت منتشر 482-صفحه سند با یک به روز رسانی برنامه ریزی برای توسعه به این امید که این امر سهولت نگرانی حریم خصوصی که به دور این پروژه پس از آن پیشنهاد از جمله از انتاریو کمیسر حریم خصوصی.

پیاده رو Labs اشاره به راه حل های ممکن است به نگرانی های امنیتی

پیاده رو Labs اشاره به راه حل های ممکن است به نگرانی های امنیتی

به اصطلاح نوآوری های دیجیتال پیوست از گوگل, خواهر, شرکت مشخص شده و برنامه ریزی شده “نوآوری” و اطلاعات آنها را جمع آوری در حال گسترش در 1500 صفحه ای “کارشناسی ارشد نوآوری و طرح توسعه” منتشر شد در اوایل سال.

اسکله تورنتو منتشر شد بیانیه ای در روز شنبه با توجه به اعلام.

“در حالی که این است نتیجه ما امیدوار اسکله تورنتو ارائه می دهد تشکر و قدردانی به پیاده رو Labs برای چشم انداز خود را و تلاش و بسیاری از تعهدات است که هر دو شرکت و کارکنان آن را ساخته اند به آینده تورنتو” در بیانیه خوانده شده در بخش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“امروز است نه پایان زمین اطراف بارانداز اما اولین روز از آینده آن است. اسکله تورنتو ادامه خواهد داد به دنبال عمومی و متخصص ورودی همانطور که ما را به نسل بعدی جامعه در اطراف بارانداز یک واقعیت است.”

ادامه مطلب: پیاده رو Labs چهره انتقاد بیش بومی مشاوره برای تورنتو زمین اطراف بارانداز

شهردار جان حزب محافظه تکرار است که تمایلات و گفت او نا امید شده بود.

“من خواهد شد هل دادن اسکله تورنتو – همراه با ما استانی و فدرال همکاران – مطمئن شوید جدید زمین اطراف بارانداز که ظهور مشاغل جدید را ایجاد و توسعه اقتصادی فرصت های کربن خنثی همسایگی با بیشتر از جمله مسکن واحد مسکونی مقرون به صرفه و حمل و نقل بهتر و پایداری ویژگی های.”

“هدف ما باقی می ماند و در نهایت ساخت یک محله با تمرکز بر نوآوری در اطراف بارانداز خواهد بود که حسادت از شهرستانها در سراسر جهان و یک فانوس دریایی برای آینده است.”

حزب محافظه کار گفت که او “heartened” که اگر چه پیاده رو و گوگل ممکن است راه رفتن به دور از اسکله پروژه که هر دو را حفظ خواهد کرد و دفاتر و استخدام صدها نفر در تورنتو است.

–با فایل های از کانادا مطبوعات

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر