مترجم زبان اشاره تاسیسات برای جامعه ناشنوایان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

مترجم زبان اشاره باید ثابت می شود یک راه نجات برای جامعه ناشنوا در زمانی که ماسک های صورت هستند موانع در ارتباطات روزانه و دسترسی به اطلاعات قابل اعتماد در مورد COVID-19 در زمان واقعی ضروری است.

با بیش از 350 ، 000 کانادایی که ناشنوا هستند, بهداشت عمومی جلسات در مورد رمان coronavirus بیماری همه گیر در حال تحویل در زبان انگلیسی و فرانسه و همچنین در زبان اشاره.

ادامه مطلب: تفسیر: بحران ساسکاچوان جامعه ناشنوایان امید برای ادامه ورود

“به خصوص در یک زمان مثل این که یک بحران وجود دارد که آسیب پذیر ترین مردم کسانی که اصلا دسترسی به اطلاعات” گفت: Windsor-بر اساس مترجم زبان اشاره ربکا Stuckless در مصاحبه با اخبار جهانی خبرنگار مایک Drolet.

این چشم انداز مثبت در صورت استفاده به معنی آن است که سخت تر برای کشف کردن که کسی در حال صحبت کردن در عمومی — یک مانع برای هر کسی که در جامعه ناشنوا که نیاز به دسترسی به فروشگاه های مواد غذایی با انواع قوانین جدید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برنامه جدید دگرگون ارتباطات برای کسانی که زندگی با از دست دادن شنوایی

برنامه جدید دگرگون ارتباطات برای کسانی که زندگی با از دست دادن شنوایی

به کانادا انجمن ناشنوایان یادداشت اختصاصی خود را coronavirus صفحه, فیزیکی, فاصله, قوانین, در محل به دلیل همه گیر می تواند به معنای کمتر حمایت اجتماعی برای جامعه ناشنوا.

خود انزوا و اجتماعی فاصله نه تنها جدا کردن مردم از عزیزان آنها نیز راست “موانع در دسترسی به مراقبت های بهداشتی منظم و حمایت از برنامه ها و خدمات که منجر به افزایش سطح اضطراب” در سایت می گوید.

ادامه مطلب: Coronavirus: مترجم زبان اشاره ارائه خدمات مهمی در انتاریو اخبار همایش ها

این می تواند منجر به اضطراب بیشتر برای یک فرد تلاش برای خرید مواد غذایی و یا اجرای errands.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“شما بروید و این نوع مانند یک قمار گفت:” کریستین Snoddon استادیار در دانشگاه رایرسون تورنتو و ناشنوا و فعال. “آیا من به سمت راست ؟ آیا من خط تا اینجا ؟

“کسی می گوید چیزی به شما دلیل این که شما بوده ام در جای اشتباه — شما نمی دانید که چرا شما در محل اشتباه و شما لازم نیست که اطلاعات. آنها ممکن است صحبت کردن به شما اما شما نمی شنیدن آنچه که آنها درخواست شما را به انجام. بنابراین افزایش اضطراب است.”

Coronavirus: در یک مسابقه برای یک واکسن, اما آن اتفاق می افتد ؟

Coronavirus: در یک مسابقه برای یک واکسن, اما آن اتفاق می افتد ؟

عناوین بیش از چند هفته گذشته را برجسته مترجم زبان اشاره خال در این زمینه از دولت کانادا کنفرانس های مطبوعاتی — روزانه جلسات که جذب بسیاری از چشم ها.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وجود دارد نایجل هوارد مترجم زبان اشاره در قبل از میلاد که در حال حاضر دارای یک unofficial fan page on Facebook. کریستوفر DesLoges که تفسیر انتاریو برتر داگ فورد جلسات بود برفلد ماه گذشته در اخبار جهانی و گفت: او راحت با توجه.

ادامه مطلب: سریع coronavirus آزمون به طور داوطلبانه به یاد می آورد بیش از نگرانی های بهداشت و درمان کانادا

“برخی از مردم هستند poking سرگرم کننده در آن است و به صداقت من واقعا خوشحال هستم که مردم با توجه به زبان, دیدن زبان اشاره در خط مقدم او گفت:” در آن زمان است.

فیزیکی, فاصله, قوانین منجر به امضای مترجم زبان در استان های مختلف در حال نقل مکان به یک اتاق جداگانه از جلسات.

مثلا در انتاریو مترجم قابل مشاهده است در یک جعبه در گوشه ای از صفحه نمایش. چالش های فنی به این معنی است که مترجم جعبه در دسترس است از طریق این استان را در کانال یوتیوب.

ساسکاچوان حتی نمی باید یک مترجم تا شکایت trickled در.

Coronavirus: پیدا کردن راه های جدید برای انجام کسب و کار در طول یک بیماری همه گیر

Coronavirus: پیدا کردن راه های جدید برای انجام کسب و کار در طول یک بیماری همه گیر

“یکی از دوستانم او تا به حال به تماشای لس آنجلس, اخبار, از آنجا که آنها تا به حال این مترجم در صفحه نمایش کامل-زمان” گفت: ASL مترجم کارن Nurkowski.

او شده است یک حضور مداوم برای بینندگان در ساسکاچوان که لحن در برای منظم coronavirus به روز رسانی توسط مقامات بهداشت عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

پاتریشیا اسپایسر از ساسکاچوان ناشنوا و سخت شنوایی خدمات گفت: در جهانی به گزارش خبرنگار آنا McMillan در مصاحبه اخیر است که دولت ها باید رعایت دسترس کانادا عمل می کنند.

قانون به رسمیت می شناسد ASL, Quebec زبان و بومی ثبت نام زبان “به عنوان اصلی زبان برای برقراری ارتباط با افراد ناشنوا در کانادا است.”

“من احساس می کنم که ما را شامل می شوند و دسترسی به اطلاعات در مورد آنچه در جریان است با COVID,” اسپایسر گفت.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر