سیمونا هالپ خارج از پالرمو باز پس از قرنطینه به منظور

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

دوم-رتبه سیمونا هالپ خارج از پالرمو بانوان باز جمعه پس از قرنطینه فرمان صادر شده توسط ایتالیا به وزارت بهداشت.

“با توجه به افزایش اخیر در Covid19 موارد در رومانی و من با نگرانی به اطراف مسافرت هوایی بین المللی در این زمان, من را ساخته اند این تصمیم سختی برای خروج از پالرمو” Halep توییتی. “من می خواهم برای تشکر از مدیر مسابقات و وزارت بهداشت برای همه تلاش از طرف من.”

اوت. 3-9 مسابقات یکشنبه اعلام کرد که این بازیکن رومانیایی مدیر ویرجینیا Ruzici مغلوب پالرمو مقامات از تصمیم گیری است.

این حرکت در می آید و پس از ایتالیا با وزیر بهداشت در روز جمعه امضا فرمان نیاز به تمام کسانی که در 14 روز گذشته باقی ماند در رومانی یا بلغارستان به قرنطینه.

‘ما دلسرد و عمیقا ناراحت’

“ما با تاسف که اطلاع از اخبار” مدیر مسابقات Oliviero پالما گفت. “ما تا به حال مطلع Halep کارکنان در مورد جزئیات این واقعیت است که بازیکنان حرفه ای باید برای رفتن به قرنطینه.

“اما با این وجود Halep کارکنان ما اطلاع داد که تصمیم خود را قبلا گرفته شده بود. ما دلسرد و عمیقا ناراحت” پالما اضافه شده است.

پالما همچنین گفت که یک منطقه ای وزیر بهداشت فرستاده بود Halep اطلاع و توضیح داد که دولت فرمان صدق نمی کند و به کارگران و در نتیجه به ورزشکاران حرفه ای.

هالپ که قرار بود به عنوان بازیکن برای رس-دادگاه مسابقات حرفه ای اولین تور-سطح تنیس رویداد پس از پنج ماه استراحت برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

چهار دیگر بالا-20 بازیکن باقی می ماند وارد: شماره 14 یوهانا Konta بریتانیا شماره 15 پترا Martic از کرواسی, شماره 18 کیر گلفت Vondrouíova جمهوری چک و شماره 20 ماریا Sakkari از یونان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>