سیمون Biles در المپیک 2021 مشارکت: “هیچ چیز در سنگ’

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

زیادی وجود دارد تخته سفید تقویم روی دیوار داخل عظیم بدنسازی متعلق به سیمون Biles’ خانواده است که به تشریح هر عمده ژیمناستیک رویداد از سال 2020 المپیک گنجانده شده است.

زمانی که توکیو بازی که رسما به تعویق افتاد به تابستان سال 2021 با توجه به COVID-19 گیر یکی از نایب قهرمان المپیک مربیان زد به تقویم و پاک شده و همه آن را. تماشای Cecile Landi پاک و دور از همه از Biles’ با دقت برنامه گذاشته چپ 23 ساله ستاره وضعیتی وخیم.

در حالی که بسیاری از دیگر مشخصات بالا آمد ورزشکاران به جلو پس از به تعویق افتادن, Biles نیاز به برخی از زمان به جمع آوری و کشف کردن راه به جلو.

“این یک یاس,” Biles گفت: آسوشیتد پرس در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه. “آن را سخت به نگه داشتن به دنبال که در آن مانند” ما باید یک سال دیگر.”‘

احتمالا. وقتی پرسید که آیا او این است که قطعا برنامه ریزی برای فشار به سمت توکیو با وجود تاخیر او را متوقف کوتاه از بی حد و حصر بله.

“هیچ چیز واقعا در سنگ تنظیم نشده” Biles گفت. “ما در حال تلاش برای کشف کردن آموزش مناسب هنگ فقط تا ذهنی و جسمی ما می توانید سعی کنید و اقامت در بالا از بازی ما. ما فقط بازی را از گوش و واقعا فقط گوش دادن به بدن من.”

سازمان دیده بان | Biles می گوید ان بی سی ‘امروز’ نشان می دهد او گفت: بعد از المپیک به تعویق افتاد:

چهار بار قهرمان المپیک شکست سکوت او در سال تعویق افتادن 2020 توکیو المپیک ظاهر می شود در ان بی سی ‘امروز’ نشان می دهد در روز یکشنبه است. 0:33

اگر تزئین ترین زن ژیمناست در تمام دوران است و صادق بودن او واقعا به دنبال به جلو به یک استراحت آمده اواسط ماه اوت است. او می خواهم انجام شده است یک شمارش معکوس از انواع در ذهن او پس از بازگشت به رقابت ها در سال 2018 است. نیاز به تنظیم مجدد آمار آسان نیست.

“من فقط ذهنی مبارزه با ذهن من و من خیلی آماده و ذهنی بررسی می شود اما من آماده بود پس از سه ماه باید انجام شود” Biles گفت. “که بسیاری را به ذهنی.”

برای کسانی که اشاره “این فقط یک سال دیگر” او قرابت: او را صرف بیشتر از زندگی خود را در ورزشگاه از او در مدرسه ابتدایی. نور در انتهای تونل در حال رشد بود بزرگتر روز به روز. در حال حاضر آن را ندارد.

“یک سال است که بسیاری برای ورزشکاران نخبه,” او گفت:. “این احساس بیش از یک سال در بدن شما به من اعتماد. به خصوص ژیمناستیک, تاثیر ما را. این کل کل بدن آن را نه فقط پاهای خود را و یا پای خود و یا سلاح های خود را, ما باید مطمئن شوید که تمام بدن خود را در چک.”

سازمان دیده بان | Biles مجموعه تمام وقت در مسابقات قهرمانی جهان را علامت با 25 مدال:

آمریکا ژیمناست سیمون Biles برنده مدال طلا در طبقه تمرین روز یکشنبه به مجموعه ای از تمام زمان رکورد بیشترین مدال در مسابقات قهرمانی جهان است. 5:36

در راه Biles است که با تکیه بر این روند که هدایت او را پس از 15 ماه استراحت پس از بازی های المپیک 2016. در آن زمان او مراقب باشید و با عجله به هر چیزی تاکید او فقط رفتن برای دیدن آنچه اتفاق افتاده است زمانی که او رفت و برگشت به ورزشگاه در پاییز سال 2017. او نیاز به کشف کردن که چرا او وجود دارد در وهله اول. در نهایت او هل دادن او, ورزش, نزدیک به جریان اصلی در این روند یک مرز-هل دادن معمول در یک زمان. اجراهای او تبدیل شده اند نمی توانند از دست حوادث او خندان به صورت ثابت در پایان هر NBC المپیک تبلیغی.

تا حد زیادی به حمل

“من احساس می کنم وجود دارد نوع فشار” Biles گفت. “در این سال من فقط انجام آن را برای من هیچ انتظارات. در حال حاضر از آن همه چشم دوباره بر شما تعجب, ‘او می تواند آن را انجام دهد در حال حاضر او یک سال بزرگتر است؟’ شما مانند ” من شلیک کنید.”‘

قهرمان جهان مرکز هوستون-منطقه بدنسازی خود را در خانواده اجرا می شود, بسته است, وادار کردن او به آمده تا با تمرینات است که برای نگه داشتن بدن خود را درگیر هر زمان که او را پاک به بازگشت به آموزش. او هیچ برنامه ای برای سعی کنید به لغزش از طریق درب عقب زمانی که هیچ کس به دنبال.

“من می دانم که برخی از افرادی که مانند” من قصد دارم به دزدکی حرکت کردن در ورزشگاه و خوب “این یا آن” Biles گفت. “خود را سلامت و ایمنی خود را, شما باید مراقب باشید در اطراف افراد دیگر است.”

سازمان دیده بان | Biles پرت کردن زمین برای اولین بار در هوستون آستروس بازی backflip:

المپیک و قهرمان جهان ژیمناست سیمون Biles را backflip قبل از پرتاب اولین زمین به Astros outfielder جیک Marisnick قبل از بازی 2 از سری جهانی. 0:37

پوشش نقره ای در به تعویق افتادن این است که آن را اجازه می دهد بدن خود را برای بهبود یافتن از یک بی امان آموزش برنامه هر چند او اذعان می کند وجود داشته است تنظیمات در طول راه.

“برخی از روزها من (مربیان) خواهد بود مانند:” خوب او انجام نشده است. بیایید وضعیت برخی بیشتر و اجازه دهید برخی از اصول”‘ Biles گفت.

بعد از المپیک در تور او قصد دارد به تیتر نیز تحت فشار قرار دادند پشت یک سال و Biles تاکید او باقی می ماند متعهد به آن اگر او باعث می شود آن را از طریق توکیو سالم است. تور طراحی شده است که سرگرم کننده و انتشار. بازی های المپیک, مقایسه نیاز به فداکاری و دقیق تر برنامه ریزی است.

به تعویق افتادن چپ او خشک شده است. گام بعدی این است که مطمئن شوید که او می تواند دوباره جرقه ساخته شده است که او یکی از مشهور ترین ورزشکاران کل جنبش المپیک.

“این خواهد بود که ذهنی به چالش کشیدن هل دادن برای یک سال دیگر از آنجا که ما از نظر ذهنی آماده همه کسانی که تاکتیک برای این سال,” او گفت:. “برای گرفتن پای خود را از گاز و تنظیم مجدد آن را سخت به خاطر من تخلیه گاز از مخزن و ما نیاز به پیدا کردن راه هایی برای پر کردن آن به بالا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>